TRT Vefa Dediğin Programı Sunucusu Tekrarı Saati

TRT 1’den yeni bir program daha geldi. Korona virüs sonrasında birbiri ardına yeni programlar üreten ve en çok üreten kanal haline gelen TRT Vefa Dediğin Programını hazırladı. Her gün ekrana gelecek olan Vefa Dediğin Programı hakkında merak edilenleri tekrarlarını sunucusunu sizlere yazmak istedik. TRT Vefa Dediğin Programı Sunucusu Tekrarı Saati bilgileri burada..

TRT1 Vefa Dediğin Programı Sunucusu Tekrarı Saati

Bu sezon TRT bir çok programı ardı ardına sunmaya başladı. Sanki hiç pandemi yokmuş gibi hareket eden TRT Tam Zamanı, Dert Ortağı, Zinde Kal, Uzaktan Erişim ve Soru Küpü yarışmalarını hazırladı. Salgın sırasında evde kalmaya devam edenler için ‘Ev Hayat Dolu’ yayın akışı kapsamında hazırlayan TRT 1 yayın akışına Vefa Dediğin isimli program da eklendi. TRT1 de Vefa Dediğin Programı her gün saat 11.40 da ekrana gelecek.

Trt1 Vefa dediğin tekrar bölümüTRT1 Vefa Dediğin Programı Tekrarı Saati

Salgın nedeni ile dışarı çıkamayanlara özel hazırlanan TRT Vefa Dediğin Programında vefa gösterileri yer alacak. Vefanın sadece İstanbul’da bir semt adı olmadığını göreceğiz bu programda. Sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlara yardımda bulunan il ve ilçelerdeki Vefa Destek Grupları ile birlikte Vefa Dediğin programı her gün kısa süreliğine ekrana gelecek (10 dakika) Saat 11.40 da.

TRT Vefa Dediğin Programı Sunucusu

Programda, vatandaşların çocukluklarından başlanarak yaşadıkları ilginç olaylar, toplumu etkileyen durumlar ve Türkiye’nin dünü ile bugünü büyüklerimizden dinleniyor. TRT1 de kısa süreli yayınlanacak olan Vefa Dediğin Programı Sunucusu kim merak edenler için detayları yazacağız.Trt1 Vefa dediğin tekrar bölümü

65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için Cumhurbaşkanlığı bünyesinde valilik ve kaymakamlıklara yetkiler verildi ve Vefa Destek Grupları oluşturuldu. Genellikle memurlardan oluşan bu destek ekipleri 65 yaş üstüne maaş çekiminden ilaç teminine, kolonya ve maske dağıtımından tarla sürmeye kadar birçok konuda ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Bu yardımlar kimlere ulaşıyor, kimi kimsesi olmayan ama devleti yanında hisseden vatandaşlarımız neler diyor onlara kulak vereceğiz. https://dizioyuncu.com/

TRT 1, Vefa Dediğin programı ile vatandaşların hayat hikayelerini ve koronavirüs günlerindeki durumlarını izleyiciyle buluşturuyor. Programda, vatandaşların çocukluklarından başlanarak yaşadıkları ilginç olaylar, toplumu etkileyen durumlar ve Türkiye’nin dünü ile bugünü büyüklerimizden dinleniyor.

Vefa Dediğin Programı Sunucusu Tekrarı ne zaman saat kaçta: Hafta içi her gün saat 11.40’ta ekrana gelecek 10 dakikalık programda kimi zaman eğlenceli kimi zaman ise duygusal dakikalar yaşanacak.

Etiketler