TRT Sahur Bereketi Sunucusu Ali Bektaş Kimdir? Ne Kadar Ücret Alıyor?

13.04.2021
126

Bu konumuzda sizlere Ramazan ayı boyunca her gece canlı olarak Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sahur Bereketi programının sunucusu Ali Bektaş’ı yakından tanıtacağız. Her gece saat 02.50’de karşımıza çıkacak olan Sahur Bereketi programının sunucusu izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Trt 1 de ekranlara gelen Sahur Bereketi programı sunucusunu yakından tanıtacağız.Sahur bereketi programi sunucusu kimdir

Sahur Bereketi Sunucusu Kimdir?

13 Nisan gecesi yayın hayatına başlayan ve Ramazan ayı boyunca Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Sahur Bereketi programının sunucusu, bundan önceki yıllarda da yine Sahur Bereketi programını sunan başarılı sunucu Ali Bektaş’tır. Izleyiciler tarafından Sahur Bereketi programının sunucusu Ali Bektaş’ta merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda her gece canlı olarak karşımıza çıkan Sahur Bereketi programının sunucusu Ali Bektaş’ı yakından tanıtacağız.TRT Sahur Bereketi Sunucusu

Ali Bektaş Kimdir?

61 yaşındaki başarılı sunucu 1974 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sunuculuğunu dışında şair ve yazar olan Ali Bektaş, 1971 yılında İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’a geldikten sonra hayatı değişen Ali Bektaş, 1978 yılında merhum İbrahim Gülmez Kanâatî’den inabe alarak, yani Allah’a yönelerek, tasavvuf ilmi hakkında dersler vermeye başlamıştır. Yine aynı yıllarda Halfeti Ramazani Meşayıhları, Ahmet Kaynar Fedaî ve Mehmet İnan Turabi’den feyz ve remz almıştır. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Ali Bektaş, Alevilik ve Bektaşilik konuları hakkında araştırmalar yapıp birçok eseri kaleme almış bir yazardır. 2018 yılından beri Sahur Bereketi programını sunan Ali Bektaş’ın son çıkardığı kitabı ise Her Yönüyle Alevilik adlı eseridir.

Ali Bektaş Kitapları

Aşk-ı Sübhan
Derdimiz Aşk Olsun
Dört Kapı
Her Yönüyle Alevilik
Hiç Olmak
Kendi Gerçeğine Seyir

Ali Bektaş Ne Kadar Maaş Alıyor?

Özellikle Alevilik ve Bektaşilik ile ilgili eserler yazan Ali Bektaş, 2018 yılından beri Trt 1 ekranlarında her ramazan ayı izleyicilerle buluşan Sahur Bereketi programını sunmaktadır. 2022 yılında da Ali Bektaş’ın Sahur Bereketi programı için aldığı ücret henüz belli değildir. Ancak tahminlerimize göre ünlü yazar Ali Bektaş Sahur Bereketi için bölüm başına 7-8 bin arası bir ücret almaktadır.

Ali Bektaş Sosyal Medya Hesabı

Şair, yazar ve aynı zamanda sunucu olan Ali Bektaş, 2012 yılında izleyici karşısına çıkan Sahur Bereketi programını sunmaktadır. Yine bu yılda, Ramazan ayı boyunca her gece ekranlarda göreceğimiz sunucu Ali Bektaş instagram kullanmamaktadır. Bizler, Ali Bektaş ilerleyen günlerde herhangi bir sosyal medya hesabı açtığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

61 yaşında ki Ali Bektaş, uzun yıllardır Melike Dayan Bektaş ile evlidir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ali Bektaş’ın aynı zamanda 3 tane de çocuğu vardır. Yani başarılı sunucu Ali Bektaş evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlerleyen günlerde Ramazan ayı boyunca her gece karşımıza çıkacak olan Sahur Bereketi programının başarılı sunucusu Ali Bektaş’ın giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. 4 yıldır Trt 1’de ekranlarına gelen Sahur Vakti programının sunucusu Ali Bektaş’ın giydiği kıyafetlerde izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Ali Bektaş’ın Sahur Bereketi programda giydiği, takım elbise, ceket, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Sahur Bereketi programının sunucusu Ali Bektaş’ı daha yakından tanıttık ve Ali Bektaş’ın bölüm başına ne kadar ücret aldığını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..