TRT Dert Ortağı Programı Başvuru Katılım İletişim Whatsapp Bilgileri

TRT ekranlarında Üs yapım tarafından hazırlanan Dert Ortağı programına bağlanmak dertlerinizi paylaşmak ve merak ettiğiniz konularda bilgi alabilmek için artık TRT1 ekranlarında olacak. Dert Ortağı  programında Psikiyatrist ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu sorularınızı yanıtlıyor. Dert ortağı programı karantina günlerinde ilaç gibi gelecektir herkese diye düşünüyoruz. TRT ekranlarında yayınlanan dert ortağı isimli program tüm dertlerinize derman olmaya çalışacak.

TRT Dert Ortağı programına başvuru katılım şartları

TRT ekranlarında yayınlanacak olan dert ortağı programına başvuru için herhangi bir şart bulunmuyor. Sadece sorununuzu ve derdinizi özgün bir ifade ile belirtmeniz, telefonda whatsapp veya mail ile açıkça izah etmeniz yeterli. Ünlü psikiyatrist ve yazar olan Gülseren Budayıcıoğlu sizlerden gelen soruları detaylı bir şekilde incelendikten sonra en akıllı mantıklı çözüm yolları sunmaya çalışılacak. Dert Ortağı programına başvurmak için birçok farklı yol bulunuyor. Dert Ortağına soru göndermek için telefon edebilir veya whatsapptan yazabilir ya da mail gönderebilirsiniz. gülseren budayıcıoğlu kimdir

TRT Dert Ortağı başvuru katılım formu

TRT1 Dert Ortağı programına katılmak ve aklınızdaki soruların cevaplarını almak istiyorsanız sizlere bunun yollarını açıklayacağız. Dert Ortağı programına katılmak istiyorsanız bunu mail adresinden yapabilirsiniz. Dert Ortağı programının telefon ve whatsap numaralarını vermedi kanal ve yapımcı. Bu yüzden de sizlerle sadece mailini paylaşabiliyoruz.

Dert Ortağı Programı Başvuru için; basvuru@dertortagi.tv mail adresine mail atabilirsiniz. Derdinizi bir soru ya da video ile ifade ederseniz size geri dönüş yapılacaktır. Trt1 sitesinde bulunan kanalın sayfasında da yakında başvuru linki çıkabilir. trt1.com.tr/programlar/dert-ortagi linke tıklayarak Dert Ortağı programına başvuruda bulunabilirsiniz. Gülseren Budayıcıoğlu resimleri bilgileri dert ortağı

Dert Ortağı Sunucusu Gülseren Budayıcıoğlu Kimdir?

Dert Ortağı programı sunucusu olan Gülseren Budayıcıoğlu 1947 yılında Ankara’da doğdu. Gülseren Budayıcıoğlu 1966’da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. TRT Ankara radyosunda sunucu ve spikerlik yaptı. Trt kanalında da çalıştı. Ankara’da doktorlukta yaptı.

Gülseren Budayıcıoğlu yaptıkları ilk olma özelliği taşıyor. Ankara’da kurduğu Türkiye’de ilk ve tek olan psikiyatri merkezi Madalyon Psikiyatri Merkezi hala işlevini sürdürüyor. Gülseren Budayıcıoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/drgbudayicioglu/ Gülseren Budayıcıoğlu bu zamana kadar bir çok psikiyatri romanı yazdı. Hatta yazdığı kitaplardan diziye uyarlananlar bile oldu. İstanbullu Gelin dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Hayat Dön kitabından uyarlanmıştır. dert ortağı programı başvurusu nereden yapılır

Gülseren Budayıcıoğlu Kitapları; Kral Teo Kİtabı, Madalyonun İçi, Günahın 3 Rengi (Madalyonun Öteki Yüzü), Kral Kaybederse, Hayat Dön, Camdaki Kız… Ünlü yazar ve psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu  Trt1 ekranlarında hafta içi her gün saat 13.15’te sizlerle olacak.

Sizler de Dert Ortağı programı izleyicisi olarak kendisine neler sormak ve danışmak istersiniz? Evde kalınması gereken bu dönemlerde herkes kendi içine kapandı ve düşünme fırsatı buldu. Bu dönemde bir psikologla konuşmak dertleşmek akıl almak herkesi mutlu huzurlu edecektir. Dert Ortağı programında sormak istediğiniz paylaşmak istediğiniz durum nedir? Aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. ilk defa Gülseren Hanımın (Dr.Psikiyatrist) programını gördüm.Şansıma bugünkü programda 5.6.20 , kendimi bir uzman elinde hissettim .Doğrusu her dediği bana hitap etti.Gülseren Hanımın bir hayranı olarak ona olan saygı ve profesyonel bir sevgimi iletin lütfen.
    avi lodrik
    Tel Aviv

Etiketler