TRT Bir İyilik Hikayesi Başvurusu İletişim Whatsapp

27.03.2022
834

Bu içeriğimizde Bir İyilik Hikayesi programının başvurusu ve iletişim WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün saat 10:00’da TRT 1 ekranlarında izleyici karşına çıkacak olan Bir İyilik Hikayesi programının ilk bölümü 4 Nisan 2022 tarihinde ekranlarda olacaktır. Bizlerde bu içeriğimizde tanıtım fragmanı geçtiğimiz günler yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Bir İyilik Hikayesi programının başvurusu ve iletişim WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Bir İyilik Hikayesi Başvurusu

TRT Bir İyilik Hikayesi Başvurusu İletişimRamazan ayı boyunca hafta içi her gün saat 10:00’da Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Bir İyilik Hikayesi programını tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sosyal medyada da ilgi gören Bir İyilik Hikayesi programının başvurusu da merak edildi. Bizde izleyicilerimiz için araştırdık. Bir İyilik Hikayesi programının başvurusu TRT 1’in resmi internet sitesinden yani https://www.trt1.com.tr adresinden yapılacaktır.

Bir İyilik Hikayesi İletişim Bilgileri

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir İyilik Hikayesi programı 11 ayın sultanı olarak bilinen Ramazan ayında Yayınlanacaktır. 4 Nisan pazartesi gününden itibaren, Ramazan ayı boyunca saat 10:00’da karşımıza çıkacak olan Bir İyilik Hikayesi programının iletişim bilgileri de merak edildi. Program henüz yayın hayatına başlamadığı için, iletişim numarası belli değildir. Ancak izleyiciler Bir İyilik Hikayesi programıyla https://www.trt1.com.tr adresiyle iletişime geçebilirler.

Bir İyilik Hikayesi WhatsApp Numarası

Bir İyilik Hikayesi programında, yetimhaneler, huzurevleri, okullar ve yardıma muhtaç insanlar ziyaret edilecektir. “Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer” sözü ile ilerleyen ve insanın içini ısıtan Bir İyilik Hikayesi programının WhatsApp numarası merak edilmiş olsa da program henüz yayınlanmadığı için WhatsApp numarası belli değildir. Program ile iletişime geçmek isteyen izleyicilerimiz TRT 1 resmi internet sitesinden iletişim sağlayabilirler ve bizler programın WhatsApp numarası belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu içeriğimizde Bir İyilik Hikayesi programının başvurusu ve iletişim WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..