TRT 112 Acil Çağrı Programı Sunucusu İletişim Bilgileri

23.11.2021
427

Sizler için 112 Acil Çağrı Programının sunucusunu yakından tanıtacağız ve programın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Belçika da ‘Emergency Call’ adıyla yayınlanan program ülkemizde 112 Acil Çağrı isimiyle yayınlanacaktır. Yapımcılığını Sera Film Services’in üstlendiği 112 Acil Çağrı programı TRT 1 ekranlarında izleyici karışısına çıkacaktır. İçişleri Bakanlığı ile birlikte hazırlanan 112 Acil Çağrı programının sunucusu ve iletişim bilgileri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için 112 Acil Çağrı programının sunucusunu yakından tanıtacağız ve programın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

112 Acil Çağrı Programı Sunucusu Kimdir?

TRT 112 Acil Çağrı Programı SunucusuÖnümüzdeki günlerde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan 112 Acil Çağrı programı İçişleri Bakanlığı ile birlikte hazırlanmıştır. Herhangi bir sağlık problemi yaşadığımız da bize koşulsuz şartsız yardım eden ve canımız yandığında ilk yardımımıza koşan kahramanların gerçek hayat hikayelerini anlatacak olan 112 Acil Çağrı programının sunucusu da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Heyecanla beklenen 112 Acil Çağrı programın sunuculuğunu Murat Serezli üstlenmiştir. Bizde sizler için 112 Acil Çağrı programını sunacak olan başarılı oyuncumuz Murat Serezli’yi yakından tanıtacağız.

Murat Serezli Kimdir?

3 Ekim 1969 yılında dünyaya gelen Murat Serezli, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarından itibaren bilgisayar programcılığı, seslendirme ve yönetmenlik yapan Murat Serezli, oldukça başarılı reklam filmlerine imza atmıştır. Bunun üzerine oyunculuğa ve sunuculuğa yönelen Murat Serezli, Özel günlerde sunduğu programlarla ve reklam seslendirmeleri ile tanınır hale gelmiştir. Daha önce Böyle Bitmesin, Türk Malı, Sihirli Annem, Eyvah Eyvah, Av Mevsimi gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Iyi beslen Mutlu Yaşa programının ardından Kapanmadan Kazan programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Oyuncumuz Murat Serezli bu sezon ise 112 Acil Çağrı programını sunacaktır.

112 Acil Çağrı Programı İletişim Bilgileri

Türkiye’nin her köşesinde 7 gün 24 saat aralıksız yardıma koşan ve kendilerini hayat kurtarmaya adayan isimsiz kahramanlarımızın gerçek yaşam hikayelerini anlatacak olan 112 Acil Çağrı programı önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacaktır. Emergency Call programından uyarlanan 112 Acil Çağrı programın sunuculuğunu ise Murat Serezli üstlenmiştir. Merakla beklenen 112 Acil Çağrı programıyla https://.112.gov.tr ve https://www.trt1.com.tr adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için 112 Acil Çağrı Programının sunucusunu yakından tanıttık ve programın iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. TRT 112 Acil Çağrı Programı Sunucusu kimdir detaylı bilgileri verdik.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.