TRT 1 Soru Küpü Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları

27.04.2020
352

Bu konumuz TRT 1 Soru Küpü Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları formatı hakkında. TRT 1 ekranlarında 27 Nisan pazartesi günü başlayan soru küpü isimli yarışma programına başvuru katılım için neler gerekiyor şartları formatı burada size sunulacak. Soru küpü nedir soru küpüne kimler katılabilir başvurmak için neler gerekiyor tüm detayları ile burada sizleri bilgilendireceğiz.

TRT 1 soru küpü yarışmasına başvuru şartları

Öncelikle soru küpü yarışmasına başvurabilmek için 18 yaşını doldurmanız da gerek yok çünkü herhangi bir yaş kısıtlaması sadece on üç.. Sadece coronavirüse yakalanmamış bir aile olmak sosyal mesafeye dikkat eden aile unsurlarından oluşmak yeterli. 13 yaşından büyük herkes yarışmanın başvuru şartlarını kabul etmiş ve yarışmacı olarak sayılabilir.

TRT 1 Soru Küpü Yarışması Başvuru Katılım Formu ŞartlarıSoru küpü yarışmasının formatı şartları

Şimdilik başvurular İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerde alınıyor. Ancak soru küpü yarışması tutulursa ilerleyen haftalarda bir çok il buna dahil edilebilir. Soru küpü yarışması ailecek katılınan bir yarışma. Küp şeklinde bir cisim odanın ortasına getirildikten sonra kutu açılıyor. Açılan kutuda bir robot çıkıyor ve dört bir yanı ekranla dolu olan bu küp konuşmaya başlıyor. Aile bireylerine çeşitli sorular soran soru küpü yarışması oldukça kazançlı bir yarışma formatı. soru küpü yarışmasının büyük ödülü ise 5 bin Türk lirası. soru küpünden 5000 lira kazanmak için tüm sorulara doğru cevap vermek gerekiyor. Sorular öyle zor bulunmayacak bilinmeyecek sorular değil. Aynı anda iki aile yarıştığı için şansınız daha da yüksek.

Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu sorularıTRT soru küpü yarışmasına başvuru formu

TRT 1 ekranlarında pazartesi günü başlayan soru küpü hafta içi her gün devam edecek. Yarışmaya katılmak için sizler de online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. 13 yaşından büyük herkesin katılabileceği soru küpü yarışmasının başvuru adresi. Sorukuputrt.com adresinden başvurunuzu gönderebilir soru küpü yarışmasına katılabilirsiniz.

Soru Küpü Yarışması Başvuru Katılım FormuSoru küpü yarışmasının katılım formunu doldurduktan sonra sizlere bilgilendirme mesajı gelecek. Bu yüzden soru küpü yarışmasına başvuru formundaki bilgilerin doğru olarak doldurulmasına dikkat edelim. Soru küpü yarışmasının başvuruları en kısa sürede değerlendirilecek ve sizlere iletişim bilgilerinizi üzerinden geri dönülecek.

TRT1 Soru küpüne başvurmak için tıklayın>> Sorukuputrt.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.