Tozluyaka Dizisinin Konusu Hikayesi Özeti Nedir, Ne Anlatıyor

22.06.2022
655

Tozluyaka dizisinin konusunu, hikayesini ve ne anlattığını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını NTC Medya ve Fatih Aksoy’un üstlendiği Tozluyaka dizisinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı oturmaktadır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Tozluyaka dizisinin konusu ve neyi anlattığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve çekimleri İstanbul’da devam eden Tozluyaka dizisinin, konusunu, hikayesini ve neyi anlattığını sizlerle paylaşacağız. Tozluyaka dizisi oyuncu kadrosu burada.

Tozluyaka Dizisinin Konusu Nedir?

Tozluyaka Dizisi Özeti Nedir Ne AnlatıyorFox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Tozluyaka dizisinin konusu da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Tozluyaka bir geçlik dizisidir. Farklı dünyaya ait ve tamamen farklı hayatları olan bir grup gencin yaşamı anlatılacaktır. Hikaye, kendi hallerinde olan bir grup gencin zengin bir kolejde burs kazanması ile başlayacaktır. Gençler bu koleje adapte olmakta baya zorlanacaktır ve daha sonra çok sağlam bir dostluk kuracaklardır.

Tozluyaka Dizisinin Hikayesi

Yapımcılığını NTC Medya ve Fatih Aksoy’un üstlendiği Tozluyaka dizisinde birbirlerini çok seven ve kendi hallerinde yaşamlarına devam eden bir grup gencin, oldukça zengin kişilerin okuduğu koleje burs kazanmaları sonucunda yaşananlar anlatılacaktır. Bu bursu kazanan gençler, okula hemen uyum sağlayamacak ve dışlanacaklardır. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde oldukça farklı hayat yaşamalarına rağmen bu gençler iyi dost olacaktır.Tozluyaka Dizisinin Konusu Hikayesi

Tozluyaka Dizisi Neyi Anlatıyor?

“Adaleti baştan yazmaya geldik!” Sloganıyla çekilen dizide, Tozluyaka mahallesinde yaşayan fakir bir grup gencin hayalleri olan koleje burs kazanmaları sonucunda yaşananlar anlatılacaktır. Bu koleje geldiklerinde dışlanan bu gençler hayallerinden vazgeçmeyecektir ve kolejde yapılan adaletsizliklere baş kaldıracaklardır. Kısacası Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Tozluyaka dizisinde zengin ve fakir çatışması anlatılacaktır.

Tozluyaka dizisinin konusunu, hikayesini ve ne anlattığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?