Tozluyaka dizisi tekrarları ne zaman hangi gün saat kaçta?

Tozluyaka dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. Yağımcılığını NTC Medya ve Fatih Aksoy’un üstlendiği Tozluyaka dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Tozluyaka dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Tozluyaka dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. tozluyaka dizisi tekrarlari

Tozluyaka Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

İki farklı dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini anlatacak olan Tozluyaka dizisinin yayın tarihi merak edildi. Dizinin yapımcıları tarafından yayın tarihi açıklanmıştır. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Tozluyaka dizisinin ilk bölümü 27 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacaktır.

Tozluyaka Dizisinin Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Tozluyaka dizisi 27 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Tozluyaka dizisinin ilk bölümü 27 Haziran Pazartesi akşamı yayınlandıktan hemen sonra dizinin ilk bölümünün tekrarı yine Fox Tv’de olacaktır ve dizinin yayın hayatına başladığı hafta boyunca tekrarları yine Fox Tv de yayınlanmaya devam edecektir. tozluyaka dizisi tekrarlari ne zaman yayinlanacak

Tozluyaka Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Ve Saat Kaçta Yayınlanacak?

Başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Burak Dakak’ın paylaştığı Tozluyaka dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Tozlu Yaka dizisi 27 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00’da başlayacak ve daha sonra saat 22:30’da dizinin ilk bölümünün tekrarı yayınlanacaktır. Bizler, Fox TV yayın akışına Tozluyaka dizisinin tekrarlarını eklediği zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Tozluyaka dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.