Tozluyaka Dizisi Nesrin (Önder’in Eski Eşi) Begüm Birgören

12.07.2022
1.302

Tozluyaka Dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Son gelen oyuncu ise Nesrin karakteri oldu. Tozluyaka Dizisi Nesrin kimdir, kim için geldi, Tozluyaka Dizisi Nesrin gerçek adı bilgileri oynadığı diziler gibi merak edilen bilgiler dizioyuncu.com farkıyla sizlere sunulacak. Tozluyaka dizisi oyuncu kadrosu burada.

Tozluyaka Dizisi Nesrin Kimdir?

Tozluyaka Dizisi Nesrin KimdirFOX’un pazartesi akşamları yayınladığı NTC Medya imzalı dizisi “Tozluyaka” ilk bölümünden itibaren çok tutuldu ve sevildi. Yekta Torun’un senaryolaştırdığı diziyi Semih Bağcı yönetiyor. Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Tozluyaka dizisi kurban bayramı nedeniyle 11 Temmuz günü ekrana gelmedi. 18 Temmuz günü ekrana gelecek olan Tozluyaka dizisinin 3. bölümüne güçlü bir oyuncu dahil oluyor. Tozluyaka Dizisine Nesrin karakteri 3. bölümde 18 Temmuz pazartesi günkü bölümde katılacak. Tozluyaka Dizisinde Nesrin karakterine Begüm Birgören hayat verecek.

Tozluyaka Dizisi Nesrin – Önder’in Eski Eşi

Başarılı oyuncu Begüm Birgören’in Tozluyaka 3. bölüm itibarıyla hayat vereceği Nesrin karakteri şimdiden merak konusu oldu. Kararsız ama aynı zamanda çok kurnaz olan Nesrin’in tek derdi vardır şu hayatta o da; eski kocası Önder’dir. Onu takıntı haline getiren Nesrin’in, kaybedeceği hiçbir şeyi kalmamıştır. Bu nedenle Önder’i gölge gibi takip eden ve her yaptığını bilmek ister. Amacı onu geri kazanabilmektir. Bakalım Önder’in Eski Eşi Nesrin onu tekrar ikna edebilecek mi?Tozluyaka Nesrin (Önder'in Eski Eşi) Begüm Birgören

Begüm Birgören Tozluyaka dizisinde Nesrin rolünde

20 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Begüm Birgören sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi’nde Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim bölümünde tamamlayan Begüm Birgören bir çok dizide rol almuş, bazılarında ise başrol oyuncusu olarak oynamıştır. Bir Deniz Hikayesi, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Uzak Şehrin Masalı ve Son Nefesime Kadar dizilerinde başrol oynayıp yüksek reytinglere ulaşmıştır. Begüm Birgören son olarak Fox Tv de yayınlanan Tozluyaka dizisine Nesrin karakteri olarak dahil olacak. Dizide Önder’in eski karısı Nesrin rolüyle izleyiciyle buuluşacak.

Tozluyaka Dizisi Nesrin – Begüm Birgören Kıyafetleri

Tozluyaka Dizisindeki tüm oyuncuların kıyafetlerini Tozluyaka Dizisi Kıyafetleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Nesrin rolündeki Begüm Birgören’in dizide giydiği elbise ve kıyafetler de bu sayfada sizlere sunulacak. Tozluyaka dizisinde Nesrin rolünü nasıl buldunuz, yaşlanmış mı oyunculuğunu beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    bence iyi oynamış ve güzel kadınmış yolu acık olsun