Tozluyaka Dizisi Mavi Kimdir? Sude Zülal Güler

05.09.2022
2.532

Tozluyaka dizisi Mavi karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Tozluyaka dizisi Mavi karakteri de merak edildi. Bizlerde Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Tozluyaka dizisi Mavi karakterini yakından tanıtacağız ve Tozluyaka dizisi Mavi karakteri kimdir? Tozluyaka dizisi Mavi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Tozluyaka mavi rölü yeni oyuncu

Tozluyaka Dizisi Mavi Karakteri Kimdir?

Mavi karakteri, yapımcılığını NTC Medya ve Fatih Aksoy’un üstlendiği Tozluyaka dizisine yeni katılmıştır. Tozluyaka dizisine sonradan dahil olmasına rağmen önemli bir karakter olan Mavi karakteri 11. bölümde karşımıza çıkacaktır ve Mavi karakterini Sude Zülal Güler canlandıracaktır.Tozluyaka dizisi Mavi kimdir Sude Zulal Gurer (1)

Tozluyaka Dizisi Mavi Kimdir?

Tozluyaka dizisine yeni katılan Mavi karakterine güzel oyuncumuz Sude Zülal Güler hayat verecektir. Fox Tv’nin reyting rekortmeni Tozluyaka dizisinin sevenleri tarafından diziye yeni katılan Mavi karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sude Zülal Güler de merak edildi. Bizlerde, genç yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıtacağız.

Sude Zülal Güler Kimdir?

25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sude Zülal Güler 14 yaşında sektöre adım atmış ve kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Mayıs Kraliçesi dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Pınar karakteri ile büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alan Sude Zülal Güler özellikle Kazara Aşk dizisinideki performansı ile tanınır hale gelmiştir. Tozluyaka diziyle anlaşma sağlayan oyuncumuz kamera karşısına en son Gülümse Kaderine dizisiyle geçmiştir.

Sude Zülal Güler Yer Aldığı Diziler

2015 Mayıs Kraliçesi – Pınar
2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Ayşe Sultan
2017 İsimsizler – Biruske
2020 Şeref Sözü – İsra Adabeyli
2021 Kazara Aşk – Şimal
2021 Öğrenci Evi – Esra
2022 Masum ve Güzel – Yaren
2022 Tozluyaka – Mavi

Sude Zülal Güler Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Sude Zülal Güler resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 118 gönderisi ve 213 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Sude Zülal Güler’in resmi İnstagram hesabı: @zulalzulalguler sude zulal guler tozluyaka dizisi

Sude Zülal Güler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Sude Zülal Güler’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Sude Zülal Güler bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Emre Bey ile birliktedir.

Tozluyaka Dizisi Mavi – Sude Zülal Güler Kıyafetleri

Yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan oyuncumuz Sude Zülal Güler güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizler önümüzdeki günlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Sude Zülal Güler’in, Tozluyaka dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Tozluyaka dizisi Mavi karakterini ve Mavi karakterine hayat veren oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Iki Asyk "A&B" dedi ki:

    Selam Mavi. Ban Turkmenistanlyyym, seni we diyar oyunjulary cok seviyorum. Benim adym Ayjemal. Bunu okursanyz bana mesaj atyn lutfan.Yalbaryyorum.Seni cok opuyorum.Bay.