Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen Kimdir? Tarihçi (Sera Tokdemir)

02.01.2021
3.081

TRT’in yeni dizilerinden bir tanesi olan Tozkoparan İskender dizisi bugün itibarıyla yayınlanmaya başladı. Dizide bir çok karakter dikkatleri üzerine topladı. Tozkoparan İskender dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Rüya Öğretmen oldu. Bizde sizler için Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen Kimdir? sorusunun yanıtını vereceğiz.

Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen Karakteri

Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen KarakteriRüya Öğretmen karakteri, Taygu Koleji’nin müdürüdür. Branşı ise Tarihtir. Öğrencilerini kendi çocuğu gibi sever ve hepsine ayı ayrı çok değer verir. Çok yumuşak yüzlü bir insan olan Rüya öğretmen, öğrencilerine karşı yapılan haksızlıklara ve adaletsizlikler karşısında adeta kaplan kesilir. Öğrencileri tarafından da çok sevilen bir öğretmendir.

Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen Kimdir?

Tozkoparan İskender dizisinde Rüya Öğretmen karakterine hayat vermekte olan başarılı oyuncumuz Sera Tokdemir’dir. Oyuncumuz Sera Tokdemir’i merak eden okurlarımız adına Sera Tokdemir Kimdir?, Sera Tokdemir’in Yer Aldığı Diziler nelerdir?, Sera Tokdemir’in Resmi İnstagram Hesabı nedir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.Sera Tokdemir Kimdir

Sera Tokdemir Kimdir?

Sera Tokdemir, 11 Nisan 1981 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Özel Akdeniz Palmiye Kolejinden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesinde eğitimine başlamış ve üniversite eğitimini tamamlamıştır. Bir süre tiyatro ile ilgilendikten sonra kamera karşısı oyunculuğu yapma kararı almıştır. Pek çok dizi, sinema filmi ve reklam filminde yer almasının yanı sıra pek çok şarkıcının klibinde de boy göstermiştir.

Sera Tokdemir’in Yer Aldığı Diziler

2009 –  Aşk Geliyorum Demez – Şebnem (2009)
2009 – Ey Aşk Nerdesin (2009)
2009 – Kapalıçarşı (2009)
2009 – Melek İstanbul Çocukları (2009)
2010 – Ceren Kanıt (2010-2012)
2011 – Hayat Devam Ediyor (2011-2012)
2013 – Ece Ben de Özledim
2013 –  Böyle Bitmesin(Selin)
2014 –  Analı Oğullu
2014-  Kertenkele
2020 – Tozkoparan İskender (Rüya)

Sera Tokdemir’in Resmi İnstagram Hesabı

Sera Tokdemir'in Resmi İnstagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da oldukça dikkat çeken Sera Tokdemir, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Sera Tokdemir’in resmi instagram hesabında 92 gönderisi ve 182 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Sera Tokdemir’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @tokdemirsera

Sera Tokdemir Evli Mi? Eşi Kim?

Sera Tokdemir, 2003 yılında Beşiktaş’ta kaleci olan Göksel Gencer ile evlenmiştir. Ancak çiftimiz 6 yıl evli kaldıktan sonra yani 2009 yılında anlaşamayıp ayrılık kararı almışlardır. Sera Tokdemir’in eski eşi olan Göksel Gencer 24 Ocak 2019’da kalp krizi sonucu vefat etmiştir.

Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen Kıyafetleri

Hem öğrencilerine olan sevgisi ile hem güzelliği ile hem de dizide giymiş olduğu kıyafetler ile gündemde yerini alan Rüya Öğretmenin dizide kullanmış olduğu kıyafetler de oldukça merak edildi. Tozkoparan İskender dizisinde Rüya öğretmen karakterinin dizide giymiş olduğu etek, elbise, gömlek, pantolon, buluz gibi kıyafetleri ve takı, kolye, küpe, çanta gibi aksesuarları marka ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Tozkoparan İskender Rüya Öğretmen Kimdir? sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına yazmanızı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Tozkoparan İskender dizisinde yer alan oyuncuların tümünü Tozkoparan İskender Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri isimli konumuzda bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. ilaman dedi ki:

    sera tokdemiri seviyoruz

  2. Sizene benim ismimden dedi ki:

    Sera Tokdemir normalde sarışın mi