Tozkoparan Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler? (2020 Kadrosu)

Tozkoparan Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler? (2020 Kadrosu). TRT 1’in sevilen fantastik dizisi Tozkoparan yeni sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Yeni sezonu yakın zamanda başlayacak olan dizi kadrosuna yeni isimler katarak kadrosunu genişletiyor. Senaryo daha kapsamlı olacak. Oyuncuları ve senaryosu genişleyerek yeni sezona hazırlanıyor.

Tozkoparan dizisi yapımcılığını Veya Yapım üstlenirken başrollerini Özgür Ege Nalcı, Burak Kut, Burcu Altın, Yusuf Gökhan Atalay, Cemal Hünal, Leya Kırşan ve Ayşe Kökçü paylaşıyor. Tozkoparan dizisinin kadrosuna Burak Satıbol, İrem Deniz Morkoç ve Burak Alkaş dahil oldu. Tozkoparan dizisi başrol oyuncularından bazıları diziden ayrılırken bazıları ise diziye yeni katılıyor. Tozkoparan dizisi kadrosuna yeni katılan oyuncuları ve bilgilerini konumuzda paylaşıyoruz.

Tozkoparan Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

Tozkoparan dizisi çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahramanın hayatı anlatılacak. Önceki sezon çocukların ve gençlerin ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan dizisi yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak. Konumuzun devamında dizinin kadrosuna yeni katılan isimlerin bilgileri paylaşılacak.

Sera Tokdemir

Sera Tokdemir Tozkoparan’ın kadrosuna yeni sezonda katıldı. 1981 yılında Mersin’de doğan Sera Tokdemir 2000 yılında Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldu. Kanal D’de Kanıt ve ATV’de yayınlanan Hayat Devam Ediyor ile dizi oyunculuğuna başlayan Sera Tokdemir asıl çıkışını Kertenkele dizisindeki Zehra karakteri ile yaptı. Sera Tokdemir Tozkoparan dizisinde yoluna devam edecek.Sera Tokdemir Tozkoparan dizisinde

Ülkü Hilal Çiftçi – Duygu

Yeni sezonda Tozkoparan dizisinde Ülkü Hilal Çiftçi takım kaptanı Duygu rolüne hayat verecek. Duygu karakteri olarak diziye katılan Ülkü Hilal Çiftçi ön planda yer alacak bir oyuncu olacak. Ülkü Hilal Çiftçi dizi oyunculuğu deneyimini ilk olarak Fox Tv de ekrana gelen Adı Zehra dizisinde Mine karakteri olarak yaşamıştı. Tozkoparan dizisi Duygu karakteri hakkında detaylı bilgiler için >>Tozkoparan dizisi Duygu Tozkoparan Duygu rolu Ulku Hilal Ciftci

Burak Satıbol : Arkeolog Kaya

Burak Satıbol 1979 tarihinde Bursa’da doğdu. Burak Satıbol Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 1993 yılında tiyatro oyunculuğuna başladı. 2004 yılında televizyon dizilerinde rol aldı ve sinema filmlerinde oyunculuk yapmaya devam etti. Burak Satıbol komik kişiliği ile katıldığı her diziye renk kattı bu zamana kadar. Burak Satıbol’un rol aldığı diziler; Elde Var Hayat, Halil İbrahim Sofrası, İşler Güçler, Bir Yusuf Masalı, Kardeş Payı, Fabrika Kızı, Görevimiz Komedi ve Bu Sayılmaz dizilerinde rol aldı.

Arkeolog Kaya: Burak Satıbo Tozkoparan dizisinde Arkeolog Kaya karakterini canlandırıyor. Arkeolog Kaya kemankeş ocağını araştırarak Salih Hoca’ya yardımcı mı olacak yoksa başlarına bela mı olacak göreceğiz.

Burak Alkaş: Fikri Parlak

Burak Alkaş 1983 İzmir doğumlu. 2007 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk tiyatro eğitimi aldı. Hala Ali Poyrazoğlu tiyatrosunda görev almaktadır. Komedi oyunculuğunda tecrübeli olan Burak Alkaş Tozkoparan dizisindeki Fikri Parlak rolüyle de çok sevilecek. Fikri Parlak dizi de komik biri olacak garip araştırmacı biri olacak. Burak Alkaş’ın rol aldığı diziler; Cennet Mahallesi, Adanalı, Ezel, Pis Yedili, Otel Divane ve Yeşil Deniz dizilerinde oynadı.

İrem Deniz Morkoç : Özge

İrem Deniz Morkoç 2010 doğumlu. İrem Deniz Morkoç 4 yaşından beri ekran karşısındadır. Küçük yaşına rağmen bir çok reklam filmi ve dizilerde rol aldı. İrem Deniz Morkoç’un rol aldığı reklam filmleri; Çokokrem, İstikbal, İş Bankası, Vitra, Anadolu Hayat, Ağaoğlu İnşaat, Bernardo, Defakto, Dove, Migros ve Turkcell. İrem Deniz Morkoç’un rol aldığı diziler; Yalan Dünya, Gönül Hırsızı, Çalıkuşu, Elif, Gönül İşleri, Karışık Kaset, Kertenkele, Kurt Seyit ve Şura, Küçük Ağa, Paramparça ve Çınarın Gölgesinde.

Tozkoparan dizisi kadrosuna yeni katılan isimler olurken senaryo gereği Tozkoparan dizisinden de ayrılan isimler olmuştur. Tozkoparan dizisi bilgileri yeni sezon tüyolarını konumuzun içinde bulabilirniz. Sizce yeni katılan bu oyuncular dizinin reytinglerde başarı sağlamasına fayda sağlar mı? Tozkoparan dizisi yeni sezon bilgilerini paylaşıyoruz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Tozkoparan dizisinde hastalıkla mücadele eden Mete’nin hikayesi anlartıldı. Mete rahatsızlığı sebebiyle doğal yaşamın olduğu yere taşındı. Mete taşındığı bu kasaba da ailesi ile birlikte yeni bir hayat kuruyorlar. Okçuluğa ilgili artıyor ve sadece okçu olarak değil kemankeş olmak için  Salih Hoc’dan destek alıyorlar. Bakalım yeni sezonda diziye katılan oyuncular senaryoyu nasıl etkileyecek?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Merhaba ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm tozkoparandakı çoçuqların hayranıyım

Etiketler