Tozkoparan Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Trt1 de sevilerek izlenen Tozkoparan Dizisine Yeni sezonda Gelen Katılan Oyuncular Kimler? diye merak edenler için bu konuyu oluşturduk. 10 Haziran 2019 Pazartesi gününden itibaren yeni sezonuna başlayan ve artık pazar günü değil her Pazartesi saat 20.00’de izleyici ile buluşacak olan Tozkoparan dizisine yeni katılan diziye giren bazı oyuncular var. Bu konumuzda Tozkoparana yeni gelen oyuncular kimler sorusuna yanıt vereceğiz.

Senaryosunu Mustafa Burak Doğu, Meltem Çitçi ve Koray Yeltekin’in yazdığı Tozkoparan dizisi bir süre ara vermişti. 10 Haziran pazartesi gününden itibaren akşam kuşağına alınan dizi daha büyük bir kitleye ulaşacak görünüyor. Çünkü daha önce pazar akşamları saat 18.00 da başlıyordu. Tozkoparan dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şevki Es’in oturduğunu görüyoruz. Tozkoparan dizisi yeni oyuncuların katılımı ile, yeni hikayeleriyle yine Trt1 ekranlarında ilgiyle izlenecek bir dizi. Peki Tozkoparan dizisine kimler geldi yeni katılan oyuncular hangi rollerde oynayacak?

Tozkoparan Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular

Tozkoparan Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Yaklaşık 1.5 ay ekrana ara veren ve yeni bölüm çekimleri hızla devam eden Tozkoparan Dizisine giren, Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler? diye merak edenler için burada detayları sizlere paylaşmak istiyoruz. Tozkoparan dizisi yeni oyuncuların da katılımıyla kadrosunu daha da güçlendirdi. Özgür Ege Nalcı, Gökhan Atalay, Burak Kut ve Burcu Altın gibi ünlü oyuncuların oynadığı diziye son olarak iki yeni oyuncu katıldı. Tozkoparan dizisine Ayşe Kökçü ve Cemal Hünal dahil oldu.

1- Tozkoparan Celal Kimdir (Cemal Hünal)

Yaz boyunca ekrana gelmeye devam edecek olan Trt 1’in pazartesi akşamları yayınlanacak dizisi Tozkoparan’ın kadrosuna Cemal Hünal Celal karakteri ile dahil oldu. Ünlü oyuncu Cemal Hünal 22. bölüm itibari ile Tozkoparan dizisinde Celal rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak ve yeni bir macerada Mete ile yakından ilgilenecek. Salih hoca Mete ile oldukça ilgiliydi. Ancak yaz kampı için gittikleri yerdeki kampın sahibi olan Celal Metede olan özel yetenekleri görmüş ve onunla ilgilenmeye başlamıştır. Tozkoparan dizisinde Kampın sahibi olan Celal’in Mete’ye gereğinden fazla ilgi gösteriyor oluşu ve gizemli davranışları Salih hocayı şüphelendirir.

Tozkoparan Celal Kimdir (Cemal Hünal)

Celalin kim olduğunu bilmeyen ve onun tehlikeli birisi olduğunu düşünen Salih Hoca’nın dikkatini çekecek olan Celal diziye yeni katılmış ve kamp sahibi olarak Mete’yle yakından ilgilenmiştir. Celal’in gerçek niyetini Salih hoca çözebilecek mi izleyip göreceğiz. Tozkoparan da Celal rolünde izleyeceğimiz Cemal Hünal diziye dahil oldu.

Cemal Hünal Kimdir? 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Maçka Teşvikiye’de doğan Cemal Hünal Saint Benoit Fransız Lisesi’nde okumuştur. İskoçya ce Amerikada aldığı eğitimler ve kısa oyunculuk deneyimlerinin ardından ilk olarak Ulak filmiyle sinema severlerle buluşmuştur. Cemal Hünal asıl şöhretini Çağan Irmak yapımı bir film olan 2008 yılında Melis Birkan’la başrolü oynadığı “Issız Adam” filmiyle yakalamıştır. Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım’ın oynadığı “Asi” filminde uzun süre rol almıştır. Lale Cangal ile 18 Eylül 2011 tarihinde evlenmiştir. Doğan Atilla adında bir oğlu vardır.Tozkoparan dizisi Celal (Cemal Hünal)

2- Tozkoparan dizisi Cihan’ın annesi Kerime kimdir (Ayşe Kökçü)

Hatırlayacağınız üzere Cihan okul müdürü iken bir iftiraya kurban gitmiş ve geçici olarak müdürlüğünden uzaklaştırılmıştı.Üzerine atılan iftira sonucunda okuldan haksız yere uzaklaştırılan Cihan’ı oldukça sıkıntılı günler beklemektedir. Bu durumu gören Yasemin, babasına yardımcı olmak için babaannesi Kerime’yi evlerine davet etmiştir. Kerime’nin Cihan için eve gelmesiyle Sedef’le aralarında tatlı bir çekişme başlamış ve gelin-kaynana çekişmesi oldukça komik anlara neden olmuştur. Cihanın annesi olan Kerime hem ekonomik sıkıntılar yaşayan Cihan’a yardım etmek istiyor hemde, hem de sınavlarının stresini hala üzerinden atamamış olan Yasemin’e yardımcı olmak için elinden geleni yapar. Tozkoparan dizisine yeni katılan Cihan’ın annesi Kerime rolünü canlandıran deneyimli oyuncu Ayşe Kökçü‘dür.

Tozkoparan dizisi Cihan'ın annesi Kerime kimdir

Ayşe Kökçü Kimdir? 21 Mayıs 1955 tarihinde İstanbul’da doğan Ayşe Kökçü Kadıköy Kız Koleji’nde okumuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Edebiyat bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Belediye Konservatuar bölümünde eğitim alan daha sonra da sırasıyla Yıldız Kenter, Melih Cevdet gibi usta isimlerle çalışan Ayşe Kökçü Bir Kadın isimli oyunu sahnede tek başına oynayarak adından söz ettirmiştir. Ayşe Kökçü asıl olarak Bizimkiler dizisinde ünlenmeye başlamıştır. Bizimkiler dizisindeki Nazan karakteriyle tanınan oyuncu daha sonra Tanıklar projesinde Turgut Özal’ın eşini canlandırmıştır. Ayşe Kökçü Fox ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar ve son olarak Show tv de ekrana gelen Gülperi dizisinde rol almıştır.

Tozkoparan dizisi Kerime rolü

Usta oyuncu Ayşe Kökçü son olarak Tozkoparan dizisinde Cihanın annesi Kerime rolünde diziye dahil oldu. 10 haziranda yayınlanacak olan Tozkoparan dizisinde Ayşe Kökçü oldukça cevval bir babanne, iyi bir anne ama kötü bir kaynana rolünde izleyeceğiz. Ayşe Kökçü Tozkoparan dizisinde Kerime rolünde Burak Kut’un oynadığı Cihan müdürün annesi rolündedir.

Tozkoparan Celal Kimdir (Cemal Hünal)

Tozkoparan Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Trt1 ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelmeye devam eden Tozkoparan Dizisinde bir çok Yeni Gelen diziye Katılan dahil olan Oyuncular bulunuyor. Yeni gelen oyuncuları yukarıya yazmaya çalıştık. Yeni oyuncular geldikçe burada sizlere detaylıca yazmaya devam edeceğiz.

Tozkoparan Dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı: Diziye Celal ve Kerime dahil oldu..

Etiketler