Tozkoparan 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi?

Trt1 ekranlarında devam eden ve her bölümüyle hem çocukların hemde yüreği çocuk kalmış yetişkinlerin merakla izledikleri Tozkoparan dizisinin devam edip etmeyeceği oldukça merak ediliyor. Sezon boyunca devam ettikten sonra Mayıs ayında ara verip Haziranda yeniden başlayan Tozkoparan dizisi 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi? oldukça merak konusu oldu.

Tozkoparan dizisi 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi yoksa 2020 mayısta Bitecek mi? izleyiciler çok merak ediyorlar. Özellikle çocukların ve yüreği çocuk kalanların ilgiyle izledikleri ve okçuluk için farkındalık yaratan dizi Tozkoparan oldukça güzel bölümleri ile izleyenlerde iz bıraktı. Bu nedenle herkes Tozkoparan dizisinin akıbetini merak ediyor. Tozkoparan dizisinin 2020-2021 Yeni Sezonunda Devam etmesi için öncelikle çok düşük reytinglerden kurtulması gerekiyor.

Tozkoparan dizisi Yeni Sezon devam mı final miTozkoparan 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bu soruya sağlıklı cevap verebilmek için öncelikle dizinin geçmişte nasıl bir reyting oranı aldığından ve son olarak izlenme oranlarının hangi aşamada olduğundan kısaca bahsedelim. Tozkoparan 2020-2021 Yeni Sezonda devam edebilmesi için öncelikle yüksek reytinglere sahip olması gerekir. Ancak gördüğümüz kadarıyla dizinin reytingleri maalesef beklentilerin çok altında seyrediyor. Reytingleri düşük olunca dizilerin uzun vadeli hesap yapması ve 2. sezonlarını düşünmeleri oldukça zor oluyor. Kısacası her şey reytinglerin iyi olmasına bağlı..

Tozkoparan Yeni Sezonda Devam Edecek mi bitecek miTozkoparan Dizisi Reytingleri Nasıl, Yeteri Kadar İzleniyor mu?

Tozkoparan dizisi ilk başladığı zamanlarda 3 oranında hatta bir ara 4 total oranına yakın reyting alıyordu. Bu reytingler gayet iyi oranlardı sezon içinde. Ancak daha sonra ara verip Haziranda yeniden başlayınca beklentilerin aksine dizinin reyting oranlarında bir düşüş oldu. Tozkoparan dizisi son haftalarda 2-3 arasında total reyting alıyor ve yaz sezonunda bu şekilde ilerleyecek görünüyor. Bu izlenme oranları Tozkoparan dizisi için yeterli bir oran mı sorusuna bizce yetersiz, daha yüksek reytingler alsa belki Tozkoparan gelecek sezonda da devam eder diyebilirdik ama bu oranlarla devam etmesi oldukça zor görünüyor. İşte Tozkoparan dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları ve sıralaması:

Tozkoparan Reyting sonuçları nasıl

Bu oranlara baktığımızda Tozkoparan dizisinin çok uzun ömürlü olmayacağını yaz sezonu boyunca ekrana geldikten sonra yeni sezonda dizinin final yaparak ekrana veda edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Okçular Vakfı tarafından desteklenen Tozkoparan dizisinin yeni nesillere ata sporumuz okçuluğu oldukça güzel anlatıp sevdirdiğini hemen itiraf etmeliyiz. Tozkoparan dizisinden sonra okçuluğa duyulan merak ve ilgi yaklaşık 5 kat artmış durumda. Tozkoparan bu ilgi ve alakayı öğrencilere çok iyi vermiş görünüyor. Son dönemde çok eleştirilen Okçular Vakfı belki de en güzel işlerinden birisini Tozkoparan dizisini destekleyerek yaptı diyebiliriz.

Tozkoparan 2020-2021 Yeni Sezonda Final mi Yapacak Bitecek mi?

Tozkoparan dizisinin 2019-2020 Yeni Sezonda final mi yapacağı yoksa devam mı edeceği oldukça merak ediliyor. Çocuklar ve öğrencileri için oldukça güzel bir alternatif olan Tozkoparan dizisi eğer reyting oranları daha da fazla düşmezse devam edebilir. Ancak yukarıda gördüğünüz gibi sürekli reytingler düşmeye devam ederse Tozkoparan dizisinin devam etmesi biraz zor görünüyor. Ayrıca son zamanlarda Trt uzun süreli diziler yerine daha popüler ve hit getirecek dizilere yönelmiş durumda. Bu nedenle Tozkoparan dizisiyle ilgili kesin olmasa da büyük ihtimalle yaz sezonu sonrasında final yaparak ekrana veda edecek diye düşünüyoruz. Tozkoparan dizisinin final yapması Eylül ayını bulabilir. Ancak Eylül ayında okulların açılması ile birlikte yeni sezon başlayacağı için muhtemelen yeni diziler Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Tozkoparan 2019-2020 Yeni Sezonda Devam Edecek mi_1Tozkoparan Okçular Vakfına Gelen Tepkilerden mi Bitirildi?

Öncelikle Tozkoparan dizisinin Okçular Vakfının desteği ile okçuluğu sevdirmek ata sporumuzu geniş kitlelere duyurmak amacıyla desteklendiğini belirtelim. Son İstanbul Belediye başkanlığı seçiminde Ekrem İmamoğlu dernek ve vakıflara destek olunmayacağını ve yapılan yardımların kesileceğini söyleyince bundan Okçular vakfı da olumsuz etkilendi elbette. Ancak Tozkoparan dizisinin bitmesi doğrudan Okçular vakfı ile ilgili değil daha çok dizinin reytinglerinin düşük olması sebebiyledir. Bu yüzden Tozkoparan dizisinin bitmesini final yapmasını sadece Okçular vakfıyla ilişkilendirmemek gerekiyor. Tozkoparan dizisi reytingleri yüksek olsa yine devam edebilirdi..

Tozkoparan Dizisi Yeniden başlayacak mı? Yeni Sezonda tekrar Trt1 de mi?Tozkoparan dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi

Sevilen bir dizi olan oldukça gizemli görüntüleri ile İstanbul Temrenli kasabasındaki Türk okçuluğunun gizemli geçmişine göz atan Tozkoparan dizisi yeni sezonda Trt ekranlarında tekrar başlayacak mı oldukça merak edilen bu soruya maalesef reytinglerinin düşük olması nedeni ile başlamasının mümkün olmadığını açıkça dile getirebiliriz. Tozkoparan dizisi yeni sezonda ekrana gelmeyecek ve başka bir kanala transfer olmayacaktır. Güzel bir dizi olarak Okçuluk sporunun yeniden canlanmasına olumlu katkıda bulunarak güzel bir dizi keyfi olduğunu düşünüyoruz.

Güncelleme: Tozkoparan 2020-2021 Yeni Sezonda Devam eder mi sorusuna pek olumlu yanıt veremeyeceğiz. Çünkü dizi 19 Nisan pazar günü 55. final bölümü ile ekrana gelecek. Tozkoparan Dizisi Neden Bitti, Gerçek Final Sebebi Ekrem İmamoğlu mu? detaylı görüşleri için linki tıklayın lütfen..

Sizlerde Tozkoparan dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Tozkoparan 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi? soruları hakkında kendi görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Tozkoparan Neden Bitti Final Oldu_?

Yorum yaz

103 Yorum

 1. Bari Tozkoparan iskender’i Haftada bir yapmayın her gün 17.30’da yapın lütfennn 😭😭😭

 2. Avatar Reytinglere başlatmayın

  Tozkoparan başkasın ben çok seviyorum her gün 1 saat ok aldım çalışıyorum lütfen başlasınn 😭😭😭

 3. Keşke Bende Oyuncu Olsaydım Hep Kıskanıyorum Hep Spor Yabıyorlar bursada oyuncuya ihtiyacınıızz varssa lütfen bildirin

 4. Ben Bu Filmi 4 kez izledim ve birdaha izlicem okçuluk kursuna gitmek istiyorum ama kurslar kapandı korona Yüzünden Devam Etsin Hem O Film Okçulukla İlgili Okçuluk Eskiden silahlar gelmeden önce 100 yıllarca devam etti sonra silahlar çıktı tozkoparanda uzun olsun Diyeceğim Bu Kadar Ap

 5. Ben Tozkoparan dizisi ni severek izledim inşallah bittmez Tozkoparan hayranlarını Bırakmaz herkes Tozkoparan dizisini geli dünmesini bekliyor. Hayranlarınız yeni bölüm bekliyoruz lütfen geli dünün

 6. Tozkoparan dizisi ni çok sevdim bütün bölümlerini çok severek izledim . İnşallah bitmez bu kadar çok sevenlerini bırakmaz. Tozkoparan dizisi ni çok özledik 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

 7. Cok super bir dizi idi. Benim hayatimi cok degisdi. Ben gece gunduz dua ediyorum ki bu dizi devam etsin.

 8. Lütfen bitmesinnnnnnn bende başvurdum hala inyernettennizliyorum bayan sona kadar çok güzle bu film

 9. Insallah bitmez arkadaşlar trt 1 de toz koparan oyuncularının oynadığı uzaktan erisim adında bisey var hafta içi 3:45 de

  • Avatar Tozkoparan bitmesin

   Lütfen yeniden başlasın heyecanlı bir şekilde pazarı bekliyoduk çok güzel Bi diziydi lütfennn!!!!!

 10. Avatar Tozkoparan hayranı Hümeyra

  Nolur bitmesin ben hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

 11. Lütfen bitmesin ben tozkoparanın hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim lütfen yine başlasın be

 12. Lütfen bitmesin ben tozkoparanın hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim lütfen yine başlasın ben çooooook merak ederek izledim. Noooooooooooooooooooooooooooolllurrrrrrrrr

 13. İnş bitmez, cidden çok güzel bir dizi idi. Her bölümünü seyrediyordum. Kendimi onun içinde bile sanıyordum. Lütfen devamı gelsin ????

 14. Avatar Keziban Özerdemir

  Hayır ya Elif ❤Mete çok yakışıyo zaten bu yüzden izliyordum lütfen bitme yaa

 15. İnşallah bitmez bir sürü kişi işsiz kalıcak 🙁

  • İnşallah bitmez . Her bölümünü izliyorum. Arkadaşlar trt 1 de toz koparan oyuncularının oynadığı uzaktan erişim adında bişey başlıyo hafta içi 3:45 de

 16. Avatar Tozkoparan hayranı

  Devam etsin diye hiçbirşeyi değiştiremeyiz o yüzden reytingler yüksek olursa devam edebilir reytingler düşük olduğundan final yapmak zorunda kaldılar bu yuzden bence herkes tozkoparan dizini izlesin ve ne olur final olmasın.

 17. Avatar Tozkoparan HAYRANIIIIIIIIIIIIIIII

  Asla ama asla bitirmeyi ,lütfen bitirmeyin Tozkoparan sız yaşayamam ben.Bütün oyuncular çok iyi oynuyorlar ve başarılılar.Final yapmayın ne olur. Çok seviyorum bu diziyi.😅😊😊😊bütün sevdiğim oyuncular bu dizi de.

 18. Avatar Tozkoparan hayranyyym

  TOZKOPARAN ASLA BITMESIN BITEMEZ BITMEMELI NOLUR LUTFAN FINAL OLMASYN BENIM EN SEVDIGIM DIZI TOZKOPARAN OYUNCULARYNA BASARYLAR DILERIM BURAK SENI COOK SEVIYORUM BASARYLAR DILERIM SANA .

 19. Avatar Tozkoparan hayranı

  Tozkoparan hiç bitmesin nolur en sevdiğim dizi

  Tozkoparansız bir hayat yaşayamam

 20. Avatar BERKANT SOYLU

  TOZKORAN GÜZELDİ ÇOK GÜZELDİ LÜTEN DEVAM ETSİN İŞTİYORUM ABİLER ABLAR BEN TOZ KORAN LÜTME PAZARTESİVOLSUN İŞTİYORUM ÇÜNKÜ BEN PAZAR GÜNÜ ABLALA OYUN OYNUYORUM ONUN YÜZDEN İZLEMİYORUM BİRGİSARDA TOZKORAN DA İZİYORUM LÜTFEN TOZ KORAN EYLÜLDE FİNAL OLMASIN İSTEMİYORUM ABLER ABLAR BENİ KIRMA LİCA EDERİM BENİ KIRARSANIZ FİNAL EDERSİZ ÇOK ÜZÜRÜM AĞLAYIM PUAN ATLASIN YÜŞEK OLSUN LÜTMEN

 21. Ben Turkmenistanly olarak tozkoparanyn bitmemesini coooooooooooooooook istiyorum.Lutfeeeeeeeeen devam etsin.

 22. çok güzel bir dizi sayesinde okçuluğa başladım çok akıcı LÜTFEN devam etsin reytingleri arttıralım

 23. Avatar 1 numaralı tozkoparan hayranı

  arkadaşlar böyle ağlamakla olmaz .çevremizdekileri toplayıp reytingi arttırarak tozkoparanın devam etmesini sağlayabiliriz. Okçuluk vakfına dilekçe gönderelim o zaman hem reyting artar hemde okçuluk vakfınının kendisine güç gelir pes etmek yok ağlamak yok hadi ozaman çalışmalar başlasın

  • TOZKORAN HİÇ BİTMESİN ÇOK SEVİYORUZDİZİ FİNAL OLMASIN LÜTMEN ABLAR ABİLER BEN İSEVİYORSANIZ FİNAL OLMASIN

 24. Avatar 1 numaralı tozkoparan hayranı

  olamaz tozkoparan bitemez bitemez bitemez
  bunun için çevredeki kişileri tozkoparana yönlendirerek reytinkleri arttırcaz
  ozaman hadi çalışmalara başlasın .tozkoparan eyer bitmesini istemiyorsanız hadi o zaman reytinglleri arttıralım hadi..

 25. Avatar Gülçin Gültekin

  Tozkoparan dizisi bize Okçuluğu Tarihi Önemini hazzını gururunu yaşamamızı birazda çocukların bilgi almalarına sebep oldu.Bende bu sebepten dizimizin devam etmesini istiyorum.Rica etsem.Devam etse

 26. Ne olur tozkoparan dewam etsin.Bende Turkmenistanliyim. Her bolumunu kacyrmadan izliyoruz. Yeni sezon bolumlerinide izleyebilmek dilegiyle yeni sezonu bekliyoruuuuuuuuz.

 27. Avatar Shemshat Gulberdiyewa..

  Lutfen tozkoparan bitmesin. Ben bi Turkmenistanliyim.Tozkoparany izleyen butun cocuklar icin bitmesin.LUTFEN.

 28. Avatar shemshat gulerdiyewa.

  Lutfen Tozkoparan bitmesin.Onu ailecek izliyoruz butun agabeylerim ablalarym kardeslerim ben bi Turkmenistanliyim.Biz gencler icin Lutfeeeeeeeeeeeeeen.tozkoparan bence dewam etmeli.

 29. ne olur bitmesin çok güzel bir dizi o kadar çok seviyorumki rüyalarıma tam 12 kez geçti😭😭😢😢💙💙💙💙💙💙

 30. Nolur ama nolur baslasin herkesden rica ediyiorum tozkoparana reting verelim ki yeni sezondada karsilasallim….ozledim

  • Avatar BERKANT SOYLU

   TOZKORAN ASLA BİTMESİN BİTEMEZ BİTMEMELİ NOLUR LÜTFEN FİNAL OYMAYIN EN SEVDĞİM DİZİ TOZKORAN OYUNCULARNA BASARıLAR DİLERİM BURAK SENİ Cok SEVİYORUM BASARYLAR DİLERİMM SANA

 31. Avatar 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙂🙂🙂🙂🙂😍😚

  Bitmesin lütfeeeeeeeeeeeeeeen 3.sezon başlaşın 💜♥️❤️🤩😍

 32. Tozkoparan dizisi lütfen bitmesin. Diziyi çok ama çok seviyorum. Olur final yapmayın… nolurrrr

 33. herşey ortaya çıktı bence dizi devam etmeyecek nurgülle sezgin evlendi celal in kuzgun olduğu ortaya çıktı metenin ise tozkoparan olduğu bir yandanda devam edebilir çünkü mete celal ile savaşabilir bunun sonunda mete kazanır ve dizide olay kalmaz dizi final yapar

 34. Bende bir turkmenistanliyim diziyi cooooooooooooooook seviyorum lutfen hic bitmesin ya lutfen. Ben tozkoparan diziyi gece uyumadan izliyorum ve cooooooooooooooook seviyorum lutfen hic bitmesin nolur

  • Avatar Tozkoparan başlasın

   Lütfen tozkoparan yeniden başlasın bazarı heyecanla bekliyoduk toz koparan çok güzel bir dizi lütfen bizi üzmeyin nolur yeniden başlasın lütfennn!!!

 35. Avatar Telvas Geldimyradova

  Bence tozkoparan dizisi devem etmeli cunku sadece turkiyede degil diyer devletlerde bile sevilerek izleniyor. Mesela Turkmenistanda. Ben ve benim arkadaslarim cok severek izliyoruz. Eyer devam ederse cok seviniriz.

Etiketler