Tövbeler Olsun Sena Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aydan Koptur)

Bu içeriğimizde TRT ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Tövbeler Olsun Sena Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri daha önceki dizileri oynadığı filmler hakkında bilgiler vereceğiz. TRT ekranlarında pazar akşamları yayınlanan sevilen dizi Tövbeler Olsun yeni oyuncuları kadrosuna dahil etmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosuna son gelen isim ise Sena karakteri oldu.

Tovbeler Olsun Sena karakteri kimTövbeler Olsun Sena Kimdir?

Tövbeler olsun dizisinde Sena karakterine hayat veren oyuncu Aydan Koptur oldu. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı ve başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Tövbeler olsun dizisine Sena karakteri olarak katılan Aydan Koptur dizinin 5. bölümünden itibaren rol almaya başlayacak.

Aydan Koptur Kimdir? (Tövbeler Olsun Sena)

Aydan Koptur Tövbeler Olsun dizisi Sena karakteri29 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş olan Aydan Koptur ikizler burcu olan başarılı bir dizi oyuncusudur. Eğitim hayatını İstanbul’da sürdüren Aydan Koptur İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı bale bölümünü bitirmiştir. Oyunculuk alanında özel eğitimler alan Aydan Koptur ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında çocuklar duymasın dizisi ile yaşamıştır.

tovbeler olsun sena kimdir

Daha sonraki yıllarda muhteşem yüzyıl dizisinde oynayan Aydan Koptur 2016 senesinde seviyor sevmiyor isimli dizi ile Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Aydan Koptur daha sonra 2017 yılında dayan yüreğim isimli dizinin kadrosunda yer aldı. Son olarak 2019 yılının sonlarına doğru başlayan Babil isimli dizide oynayan Aydan Koptur TRT ekranlarının sevilen dizisi Tövbeler olsun dizisine Sena karakteri olarak dahil oldu.Aydan Koptur Tövbeler Olsun dizisinde

Tövbeler Olsun Sena Nasıl Bir Karakter Olacak?

Oldukça naif bir rolle ekran karşısına gelecek olan Tövbeler olsun dizisinin Sena karakteri Namzet Horanta ile bağlantılı olarak diziye gelecek. Horanta ailesinin beklenmedik bir misafiri olarak diziye girmesi beklenen Sena karakteri bakalım Tövbeler olsun dizisinde izleyicilere kendisini sevdirebilecek mi. Sizde Tövbeler olsun dizisinde Sena karakterini oynayan Aydan Koptur hakkında yorum ve görüşleriniz varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Aydan Koptur Tövbeler Olsunda Sena rolündeAydan Koptur’un Rol Aldığı dizi ve filmler:

2020- Tövbeler Olsun
2020 – Babil
2017 – Dayan Yüreğim
2016 – Seviyor Sevmiyor
2013 – Çocuklar Duymasın

Tövbeler Olsun Sena Kıyafetleri (Aydan Koptur)

Aydan Koptur Tövbeler Olsun dizisinde Sena rolü ile izleyicinin dikkatini çekecek. Tövbeler Olsun dizisinde Sena’nın giydiği elbise ve kıyafetleri ile takı ayakkabı çanta gözlük markası ve modelleri gibi merak edilen her şey sizlere burada sunulacak. Daha detaylı bilgiler için dizinin kıyafet sayfası sitemizde bulunmaktadır.Tövbeler Olsun Sena Kimdir

Tövbeler olsun dizisinde Sena karakterini canlandıracak olan Aydan Koptur hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde Tövbeler olsun dizisinin oyuncu kadrosu ve yeni gelen oyuncuları hakkında merak ettiklerinizi sayfamızdan takip edebilirsiniz. Tövbeler Olsun dizisine yeni gelen oyuncular sayfamızdan tüm oyuncu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler