Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar Kimdir? (Çiğdem Tunç)

TRT ‘in sevilen dizilerinden bir tanesi olan Tövbeler Olsun dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu. Gelişiyle isminden sıkça söz ettirecek olan Modacı Aleyna Yeşilpınar karakteri izleyicilerde oldukça merak uyandırdı. Bizde bu konumuzda sizlere Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar’dan ve ona hayat veren oyuncumuz Çiğdem Tunç‘tan bahsedeceğiz.

Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar Karakteri

Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar KarakteriTövbeler Olsun dizisinde yer alan modacı Aleyna Yeşilpınar karakterini mesleğini en iyi şekilde yapan bir kadın modacıdır. Mesleği gereği giyimi ve tavrı ile pek çok kişiye kendini sevdireceğini düşündüğümüz Aleyna Yeşilpınar karakteri izleyiciler tarafından da çok sevilecek gibi görünüyor. Biz de sizlerle beraber Tövbeler Olsun dizisini izlediğimizde modacı Aleyna Yeşilpınar karakterini daha yakından tanıyacağız.

Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar Kimdir?

Tövbeler Olsun dizisinde modacı Aleyna Yeşilpınar karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Çiğdem Tunç’tur. Çiğdem Tunç’u merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına Çiğdem Tunç’tan da sizlere bahsedeceğiz. Çiğdem Tunç kimdir? Çiğdem Tunç’un mesleği nedir? Çiğdem Tunç kaç yaşındadır? Çiğdem Tunç hangi dizilerde yer almıştır? Çiğdem Tunç’un resmi instagram hesabı nedir?

Çiğdem Tunç Kimdir?

Çiğdem Tunç KimdirOyuncumuz Çiğdem Tunç, 28 Ağustos 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1980 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1980 yılında yer almış olduğu Renkli Dünya dizisi ile yaşanmıştır. Mehmet Ali Erbil ile birlikte sunuculuğa da adım atan Çiğdem Tunç başarılı bir şekilde oyunculuk ve sunuculuk hayatına halen devam etmektedir. Müzikli de yakından ilgilenen Çiğdem Tunç, 1993 yılında Biz İkimiz isimli albümü çıkarmıştır.

Çiğdem Tunç Dizileri

1998 – Çılgın Bediş
1999 – Umut Yolcuları
2000 – Can Dostlar
2001 – Tatlı Hayat
2002 – Çekirdek Aile
2004 – Sular Durulmuyor
2005 – Belalı Baldız
2007 – Genco
2014 – Anasının Oğlu
2014 – Analı Oğullu
2020 – Tövbeler Olsun (Aleyna)Çiğdem Tunç Resmi İnstagram Hesabı

Çiğdem Tunç Resmi İnstagram Hesabı

Çiğdem Tunç güzelliği ve oyunculuğu ile instagramda da oldukça dikkat çekmektedir. Çiğdem Tunç’un resmi instagram hesabından 3174 gönderisi bulunurken 41,4 bini aşkın da takipçisiyle yer almaktadır. Çiğdem Tunç’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @cigdemtuncofficial

Çiğdem Tunç Evli Mi? Eşi Kim?

Çiğdem Tunç hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evli olup olmadığı oldu. Çiğdem Tunç ilk evliliğini 1995 yılında fotoğrafçı Hulki Mengü ile yapmıştır. Ancak çiftimiz bir süre sonra anlaşamayıp 25 Mayıs 2007 tarihinde boşanma kararı almışlardır. Şu anda ise Çiğdem Tunç bekardır.Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar Kıyafetleri

Tövbeler Olsun Modacı Aleyna Yeşilpınar Kıyafetleri

Tövbeler olsun dizisinde kıyafetleri en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de modacı Aleyna Yeşilpınar oldu. Bu karakterin kıyafetlerinin merak edilmesindeki en büyük etken mesleğin modacılık olması oldu. Modacı Aleyna Yeşilpınar karakteri diziye dahil olduğu zaman sizlerle beraber kullanmış olduğu elbise ve kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi ile birlikte paylaşacağız. Tövbeler Olsun dizisi modacı Aleyna Yeşilpınar karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Tövbeler Olsun dizisine çok kısa bir süre sonra dahil olacak olan modacı Aleyna Yeşilpınar karakterini sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de modacı Aleyna Yeşilpınar karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Tövbeler Olsun dizisinde yer alan oyuncularımızı Tövbeler Olsun dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri isimli konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler