Tövbeler Olsun Makbuş Kimdir? Ayça Işıldar

Yapımcılığını Milim Sanat’ın üstlendiği dizi her Pazar Trt ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Aile dizisi olan Tövbeler Olsun’un yönetmen koltuğunda ise Şafak Bal oturmaktadır. 9 Ağustos 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi, anlattığı samimi hikaye ile kısa sürede çok sevilmiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Dizinin izleyicileri tarafından da bu oyuncumuzoldukça merak edilmiştir. Bizde sizlere Tövbeler Olsun dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Ayça Işıldar’ı ve dizide hayat vereceği Makbuş karakterini yakından tanıtacağız.

Tövbeler Olsun Makbuş Karakteri Kimdir?

Cemre gittikten sonra Horanta’ların evinin düzeni bozulmuş ve her şey kontrolden çıkmıştı. Makbuş ise Eniştenin sürpriz misafiridir. Evi çekip çevirecek ve tekrar düzene sokacaktır. Bundan dolayı Horanta ailesi Makbuş’u çok sevecek ve sahip çıkacaktır.Tövbeler Olsun Makbuş Karakteri

Tövbeler Olsun Makbuş Kimdir?

Trt’nin sevilen dizilerinden biri olan Tövbeler Olsun dizisinde Makbuş karakterine başarılı oyuncumuz Ayça Işıldar hayat verecektir. Bizde sizler için Tövbeler Olsun dizisine yeni katılan oyuncumuz Ayça Işıldar’ı yakından tanıtacağız ve Ayça Işıldar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ayça Işıldar Kimdir?

40 yaşında ki oyuncumuz 3 Şubat 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalı’ndan mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde Yaratıcı Drama yüksek lisansı yapmıştır. Oyuncumuz arkadaşlarıyla birlikte 2001 yılında Mahşer-i Cümbüş tiyatro grubunu kurmuştur. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Ayça Işıldar birçok projede seslendirme yapmıştır. Sesininse güzel olduğunu bildiğimiz oyuncu Mahşer-i Cümbüş oyuncularında da şarkılar söylemiştir. Kamera karışısına ilk defa 2005 yılında Kadın Isterse dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Tövbeler Olsun dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ayça Işıldar Yer Aldığı Diziler

2005 – Kadın Isterse
2005 – 24 Saat
2007 – Anında Görüntü Show
2010 – Kadınları Anlama Klavuzu
2016 – Görevimiz Komedi
2017 – No:309
2021 – Tövbeler OlsunAyça Işıldar Tövbeler Olsun dizisinde Makbuş rolünde

Ayça Işıldar Resmi İnstagram Hesabı

Tövbeler Olsun dizisinde Makbuş karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 631 gönderisi ve yaklaşık 3 bin takipçisi vardır. Ayça Işıldar’ın resmi instagram hesabı: @aycaisildar

Ayça Işıldar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden başarılı oyuncumuz Utku Ak evlidir ve oyucumuzun 6 yaşında Deniz isminde bir de kızı vardır.Tövbeler Olsun Makbuş Kimdir

Ayça Işıldar Kıyafetleri Elbiseleri

Sizler için Trt’nin sevilen dizilerinden biri olan Tövbeler Olsun dizisine yeni katılan başarılı oyuncumuzun, özel hayatında ve Tövbeler Olsun dizisinde giydiği, elbise, etek, gömlek, kazak, pantolon, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı küpe, yüzük, kolye, bileklik, çanta gibi tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere her Pazar Trt ekranlarında izleyicilerle buluşan Tövbeler Olsun dizisine yeni katılan oyuncumuz Ayça Işıldar’ı ve dizide hayat vereceği Makbuş karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Tövbeler Olsun Dizisine Yeni Gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler