Tövbeler Olsun Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular

Tövbeler Olsun Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular… TRT 1’in sevilen dizisi Tövbeler Olsun her yeni bölümde kadrosuna yeni isimler dahil ederek gündeme oturmayı başarıyor. Tövbeler Olsun dizisine katılan konuk oyuncuları ve yeni oyuncuları bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tövbeler Olsun dizisine gelen oyuncuları ve rolleri konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

tovbeler olsun gaye evin

Tövbeler Olsun Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Tövbeler Olsun dizisinde Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta gördüğü bir rüya sonrasında geçmişte hakkını yediği herkesten helallik almak istemektedir. Namzet Horanta’nın gençlikte yaptığı hatalar onun başına çok pahalıya patlamaktadır. Tövbeler olsun her yeni bölümde de helallik alması gereken yeni oyuncular konuk oyuncu olarak diziye katılmaktadır.

Tövbeler Olsun dizisi yeni bölümlerinde konuk oyuncu olarak kadrosuna yeni isimler katılıyor. Bu isimlerin üzerine bölüm senaryoları oluşturarak senaryoyu genişletiyor. Tövbeler olsun dizisine yeni gelen katılan oyuncuları sizlerle paylaşalım.

Ayça Işıldar – Makbuş

Ayça Işıldar Tövbeler Olsun dizisinde Makbuş rolündeBaşarılı oyuncu Ayça Işıldar Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. 31 Ocak pazar akşamı yayınlanan yeni bölümde diziye katılan Ayça Işıldar Tövbeler Olsun dizisinde Makbuş karakterine hayat verecek. Ayça Işıldar Makbuş rolünde Tövbeler Olsun dizisinin finaline kadar dizide rol almaya devam edecek.

gaye evin tovbeler olsun genel mudur eda

Gaye Turgut- Genel Müdür Eda Güneş

Gaye Turgut Tövbeler Olsun dizisini Horanta Holding’in yeni Genel Müdürü Eda Güneş karakteriyle dahil oldu. Gaye Turgut 1987 doğumludur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk mezunu olan oyuncu ilk olarak 2002 yılında Sevgi Ana dizisinde rol almıştı. Gaye Turgut Beni Affet dizisindeki rol arkadaşı olan Deniz Evin ile evlidir. Gaye Turgut instagram hesabı https://www.instagram.com/gayeturgutevin/

Gaye Turgut’un Rol Aldığı Dizi Filmler

2002- Sevgi Ana- Oya,
2010- Akasya durağı- Pınar,
2010- Yahşi cazibe,
2010- Türk malı- Derya,
2010- 72. Koğuş- Funda,
2011- Yamak Ahmet- Canfeda,
2011- Beni Affet- Bahar,
2017- Savaşçı- Çiğdem,
2019- Ne Olur Gitme- Hülya rollerini canlandırdı.

Tövbeler Olsun Dizisine Katılan Oyuncular Ve Rolleri

kadir copdemir rafaello

Tövbeler Olsun dizisi önceki bölümlerinde de bir çok konuk oyuncu yer aldı. Son bölümlerde Tövbeler Olsun dizisinde Kadir Çöpdemir dolandırıcı birini canlandırdı. Rafaelle usta diye kendini tanıtıp Namzet’ten helallik adına para almayı planlıyordu. Rafaelle yani italyan taklidi yapmasına rağmen aç boğazlı oluşuna yenildi ve öpücük enişteye yakalanmıştı.

opucuk eniste hasan kacan

Hasan Kaçan Tövbeler Olsun dizisine katıldı ve dizi de Öpücük Enişte karakterini canlandırıyor. Öpücük Enişte Namzet’in ağzındaki altın dişleri sökmesi yüzünden huzursuz dudak sendromu geçiren birisi. Namzet’in mağdurları arasında yer alıyor. Kayserili enişte geldi ve eve yerleşmek istedi. Müştemilatta yaşamaya ikna olan Öpücük Enişte yani Hasan Kaçan diziye ayrı bir renk katıyor.

tovbeler olsun nese

Tövbeler Olsun dizisinde Namzet’in iş yapmak istediği Fuat Peştemalci sevgilisi ile yurtdışına gidince eşi ve kızı diziye dahil olmuştu. Fuat Peştemalci’nin eşi Neşe rolüyle Parla Şenol ve kızı Sena rolüyle Aydan Koptur diziye dahil oldu. Neşe Hülya’nın yakın arkadaşı. Neşe’de Buğra ile aynı okulda okuyan bir arkadaştır.

tovbeler olsun sena kim

Tövbeler Olsun dizisine katılan bazı isimleri sizlerle paylaşmıştık. Tövbeler Olsun dizisi yeni bölümlerinde rol alan konuk oyuncuları da konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Tövbeler Olsun dizisinde kimlerin rol almasını istersiniz? Tövbeler Olsun dizisi ile ilgili yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler