Tövbeler Olsun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor

Tövbeler Olsun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor?  Tövbeler Olsun dizisi tanıtım fragmanının yayınlanması ile birlikte şarkıları müzikleri de merak edilmeye başlandı. Tövbeler Olsun dizisinde çalan şarkı ve müzikleri konumuza ekliyoruz. Tövbeler Olsun dizisi jenerik müziğini sözleri ve fon müziği ile birlikte de konumuza ekleyeceğiz.

Proje Tasarımı Hasan Kaçan’ın yaptığı yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Tövbeler Olsun dizisinde başarılı ama pinti bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın cimrilikten cömertliğe giden değişim hikayesi anlatılacak. tovbeler olsun dizisi sarkisi hayat koprusunde

Tövbeler Olsun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

6 Aralık Pazar günü Tövbeler Olsunda çalan Orhan Gencebay Mevsim bahar olunca yaşamak ne güzel şarkısı..

8 Kasım Pazar günü Tövbeler Olsun dizisinde çalan Sezen Aksu Ben Sende Tutuklu kaldım şarkısı

Tövbeler Olsun dizisinde Namzet’in hatme çiçeğim diye sevdiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’nın cimrilikten cömertliğe giden değişimden nasıl etkilendiği, eski ortağı ve düşmanı olan Osman ile tekrar biraraya gelmeleri hem güldüren hem düşündüren sahneler izlettirecek bizlere.

Tövbeler Olsun dizisi senaryosunu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal yer alıyor.

Tövbeler Olsun dizisi 1. bölümünde Mazhar Alanson’un seslendirdiği Hayat Köprüsü şarkısı çalıyor. Tanıtım fragmanında da yer alan Hayat Köprüsünde neler neler oldu şarkısı sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Dizide yer alan çalan tüm şarkıları jenerik müzikleri hepsini bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.tovbeler olsun dizisi sarkilari muzikleri

Tövbeler Olsun Tanıtım Fragmanında Çalan Mazhar Alanson- Hayat Köprüsü Şarkısı Sözleri;
Hayat köprüsünde
Neler neler oldu
Kâh neşelendik
Kâh küskünleştik
Kâh zengin olduk
Kâh fakir düştük
Hayat köprüsünde
Neler neler gördük tovbeler olsun dizisi mzuikleri hayat koprusu
A a a a
Kızlar eğlenceler
Birçok cenazeler
Hayat köprüsünde
Neler oldu neler
A a a a
Sen çıktın karşıma
Gönlüme ay doğdu
Kâh düşündük güldük
Kâh seviştik küstük
Hayat köprüsünde neler neler gördük

A a a a
Hayat köprüsünde
Çoktan kışa girdik
Anlıycaz sonunda
Hepsi rüya imiş
Hayat köprüsünde insan sinirliymiş
Hayat köprüsünde
Neler neler oldu
Bir senaryo yazılmış
Herkes oynuyordu

Tövbeler Olsun’un jenerik müziğini kim yapacak?

TRT ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak Tövbeler olsun isimli dizinin jenerik müziklerini Mazhar Alanson seslendirecek. Mazhar Fuat Özkan üçlüsünün son dönemde sağlık sorunları nedeniyle bir araya gelmesi oldukça zorlaştı. Ancak Mazhar Alanson yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ve yapımcılığını Mustafa Ünal’ın üstlendiği tövbeler olsun dizisindeki jenerik fon müziklerini seslendirecek.TRT ekranlarında izleyeceğimiz tövbeler olsun dizisi yeni sezonda izleyici ile buluşacak.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler