Tövbeler Olsun Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? (TRT1)

Bu sayfada sizler için Tövbeler Olsun Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak? bu konuda detaylı bilgiler vereceğiz. Tövbeler Olsun Dizisi TRT1 ekranlarında başlıyor. Dizi pazar akşamları ekrana gelecek. Geçtiğimiz sezon pazar günleri yayınlanan Şampiyon dizisinin yerini alacak. Peki Tövbeler Olsun Dizisi Tekrarları ne zaman hangi günler yayınlanacak?

Tövbeler Olsun Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1’in yeni dizisi ‘Tövbeler Olsun’un tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı belli oldu ve dizinin tekrar edeceği yeniden yayınlanacağı gün ve saatleri açıklandı. Pazar akşamları yeni bölümleri TRT ekranlarında yayınlanacak olan Tövbeler Olsun Dizisi Tekrarları da haftanın bir çok günü tekrar edecek. Genellikle akşam saatlerinde diziler daha çok izlenme aldığı için Tövbeler Olsun dizisi de yeniden akşam saatlerinde ekrana gelecek.TRT Tövbeler Olsun Dizisi hangi gün tekrar yayınlanacak

Tövbeler Olsun Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Yönetmenliği Serdar Akar’ın yaptığı, yapımcılığını Milim Sanat’ın üstlendiği Tövbeler Olsun Dizisinin başrollerini; Güven Kıraç, Erkan Can, Naz Çağla Irmak, Sercan Badur, İpek Tuzcuoğlu ve Çiçek Dilligil gibi oyuncular paylaşıyor. Tövbeler Olsun dizisinin tekrarları ise pazar günü saat 22.30, pazartesi 20.00, salı 22.00, çarşamba 22.35 ve perşembe 23.15’te ekrana gelecek.

Tövbeler Olsun Dizisi Tekrarı Hangi Günler TRTTövbeler Olsun Dizisi Tekrar Bölümlerinin yayınlanacağı gün ve saatler:

Tövbeler Olsun ilk bölüm 9 Ağustos pazar saat 20.00
Tövbeler Olsun 1. bölüm tekrarı 9 Ağustos pazar saat 22.30
Tövbeler Olsun tekrarı 10 Ağustos pazartesi saat 20.00
Tövbeler Olsun tekrarları 11 Ağustos salı saat 22.00
Tövbeler Olsun tekrarı 12 Ağustos çarşamba saat 22.30
Tövbeler Olsun 14 Ağustos perşembe saat 23.15

‘Tövbeler Olsun’ ilk bölümüyle Pazar 20.00’de TRT 1’de başlıyor. Dizinin tekrar bölümleri sık sık TRT ekranların yayınlanacak. Hafta içi ve hafta sonu çok kez yayınlanacak olan Tövbeler Olsun Dizisinin oyuncuları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz. Yeni haftalarda tekrarları yayınlanacak olan Tövbeler Olsun Dizisi Tekrar Gün ve Saatlerini sizlere yazıp güncellemeye devam edeceğiz.

Tövbeler Olsun Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Saat KaçtaTövbeler Olsun Dizisi Tekrarları Yeniden Hangi Günlerde Saatlerde merak edenler aşağı yorum olarak yazabilir. Dizinin nerede çekildiğini merak edenler ise Tövbeler Olsun Dizisi Nerede Çekiliyor konumuzdan detaylara göz atabilirler.

Etiketler