Tövbeler Olsun Dizisi Reyting Sonuçları İzleyici Yorumları

TRT ekranlarında 9 Ağustos 2020 pazar akşamı başlayan Tövbeler Olsun dizisi nasıl bir reyting sonucuna ulaştı yeteri kadar izlendi mi Ab ve Total reyting sonuçları hakkında bu sayfada sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Ayrıca dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi Tövbeler Olsun dizisini beğenip beğenmediğinizi de sayfamızın altındaki yorum kısmına izleyici yorum olarak yazabilirsiniz.

Tövbeler Olsun dizisinin reyting sonuçları

Tövbeler Olsun dizisi 2.bölüm 16 Ağustos pazar reyting sonuçları

Tovbeler olsun dizisinin reyting sonuclari

9 Ağustos pazar günü yayın hayatına başlayan Tövbeler Olsun dizisi yaz aylarında herhangi bir dizinin yayınlanmadı Bir gün de başlamış oldu. Ülkemizde ve dünyada koronavirüs nedeniyle birçok bizi erken finale giderken bazı dizilerde yaz ayları boyunca çekim yapmadı. Ancak TRT dizileri ve yeni başlayan yapımlar Ağustos ayında erken denebilecek bir zamanlama ile yayın hayatına başladı. Tövbeler Olsun dizisi de bu yaz ekrana gelen diziler sonrasında TRT ekranlarında başlayan ilk dizi olarak ekrana geldi. Peki Tövbeler Olsun dizisi reytingleri nasıl beklenen izlenme oranlarına ulaştı mı?

Tövbeler Olsun dizisinin Reyting sonuçlarına 10 Ağustos pazartesi gününden itibaren sizlerle her hafta düzenli olarak paylaşacağız. Bu sezon yaz dizileri çok fazla ilgi görmedi.ancak sıcak bir aile dizisi olarak ekrana gelen Tövbeler Olsun dizisinin TRT ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan kalk gidelim dizisi gibi uzun ömürlü bir bizi olabileceğini şimdiden belirtelim. Hem güldüren hem düşündüren hem de gerçek hayattan kesitler sunan Tövbeler Olsun dizisi ilk izlenim olarak oldukça beğeni topladı.

Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Tövbeler Olsun dizisinin reyting sonuçlarını her hafta düzenli olarak sizlerle paylaşacağız. Yeterli reyting oranları devam ettiği müddetçe Tövbeler Olsun dizisinin yeni sezonda da ekran yolculuğuna devam edeceğini şimdiden belirtelim. Namzet Horanta’nın hikayesini konu edinen hem güldüren hem de düşündüren güzel komedi dizisi Tövbeler Olsun bakalım uzun ömürlü bir dizi olacak mı zamanla göreceğiz.

Tövbeler Olsun dizisinin reyting sonuçlarıTövbeler Olsun dizisi izlendi mi beğenildi mi?

Tövbeler Olsun dizisinin ilk bölümünü izledim. Hem komik geldi hem de hayatın içinden kesitleri bizlere sunduğu için gerçekçi geldi. Elbette abartılan bazı espriler veya gerçek hayatta göremeyeceğimiz türden sahneler olsa da izlemeye değer güzel bir aile dizisi olarak insanların gönül rahatlığı ile çoluk çocuğuyla izleyeceği bir dizi olarak gözlemledim.umarız bu tarzda aileleri ile birlikte izleyeceğimiz dizilerin sayısı artar.

Tövbeler Olsun dizisi hakkında yorum ve görüşler

Sizlerde Tövbeler Olsun dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir diziyi nasıl bulduğunuzu izleyip izlemediğini ziya’da beğenip beğenmediğinizi aşağıya yazabilirsiniz. TRT dizileri genellikle uzun ömürlü diziler olarak bilinir. Tövbeler Olsun dizisi de yeterli reytingleri alırsa uzun süreli ekrana gelecek bir dizi olarak görünüyor. Hem esprili hem de güncel hayattan sahnelerin bolca yer aldığı Hasan Kaçan’ın senaryosunu yazdığı bu güzel dizi bakalım sizlerden de beğeni topladı mı.

Bu sayfamızda Tövbeler Olsun dizisinin reyting sonuçları ile izleyici yorumları ve görüşleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen siz de diziyi izlediyseniz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız, şimdiden teşekkürler. Tövbeler Olsun dizisi Oyuncuları kimler merak edenler tıklayabilir.

Yorum yaz

12 Yorum

 1. Avatar Burcu Tuncay Bekci

  Merhaba iyi çalışmalar dilerim. Lütfen TÖVBELER OLSUN dizisine final yaptırmayın. SEKSENLER gibi güzel bir yayın saati bulabilirsiniz. Diğer kanallarda yayınlanan ruh sıkıcı bunaltıcı türk örf adet gelenek ve göreneklerine önem veren güzel bir dizi. Ve ayrıca kadına verilen önem aile birliğine verilen önemi güzel yansıtıyor. Umarım bir faydadı olur bu yazımın. Ayrıca oyuncularımızın hepside çok sevdiğim bir oyuncudur. Lütfen rica ediyorum bir kez daha düşünün.

 2. Rakipsiz bir aile dizisi. Hoşa gitmeyen şeyler zamanla düzelir. Uzun soluklu diziler arasına girmesine bir engel yok. Enişte, doktor, modacı, hizmetçi gibi karakterler filme renk getirdi.

 3. Gördüğüm en bos komedi dizisi… Komik olsun diye bu kadar abartmak neyin korkusu…seneryo desen ilkokul müsameresi formatında…En fazla saçmalama ödülü alır bu sizi… nasılsa TRT reyting kaygısı yok … velhasıli olmamış…

 4. Avatar Aynur Dalyancı

  Güldürürken düşündüren bir aile dizisi..çocukluğumuzda tekin akmansoyun kaynanalar dizisini hatırladım bir an.oyuncu kadrosu güzel..Umarız uzun soluklu bir dizi olur..

 5. Bir Kayseri li olarak bu diziyi izlerken bizim hiç konuşmadığımız kelimeleri üstüne basa basa kullanıyorlar. Bir diğer hususta kayserililer yer içer gezer dolaşır hayrını hasenatını da yapar ki bunada rahmetli sakıp sabancı ve Kadir Has gibi büyüklerimiz öncüdür. Birde kayserililerin 2 veya 3.kuşakları safsalak savruk değillerdir. Atalarının izinden giderek geçmişine de işine de sahip çıkar yollarına devam ederler. Bir diğer hususta eğer hesabını bilip ölçülü yaşamak israf etmemek cimrilik ise evet biz bu konular da cimriyiz. Bunları da kıstas alıp dizide değerlendirirseniz çok daha iyi bir eser ortaya çıkarmış olursunuz. Kayseri liler ticaretin içinden gelme insanlardır kimseye kazık atıp art niyet gütmezler bu konuda biraz rahatsız olduk bu dizinin bazı sahnelerinde çokça vurgulanıyor.

 6. gençlerin sürekli birbirine Aşkım aşkım hitapları bu kelimeyi yozlaştırmakta .ve dizinin kalitesini düşürmekte. .komik ve Kayseri kültürünü de güzel aktarmaktadır

 7. Bu günlerde dünya ve Türkiye birçok sorunla boğuşurken, haber programlarının sıkıcılığından kurtulup zevkli vakit geçirmek, hem de neden bugün insanlık cezalandırılıyor, bunu anlamak için güzel bir dizi. Umarım uzun soluklu olur….

 8. Başlangıçta farkedilmedi sonradan anlaşıldı ki hayatta yaptığımız haksızlıkları düzeltmek helallik almak için insanın buna fırsatı olmayabilir vicdan meselesi..

Etiketler