Tövbeler Olsun Dizisi Nerede Çekiliyor? Konak Ev Mekanlar Neresi?

14.07.2020
1.225

Trt ekranlarında başlayacak olan Tövbeler Olsun isimli yeni dizinin çekimleri devam ederken ilk tanıtım fragmanı 14 Temmuz tarihinde ekrana geldi. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosunun yer aldığı Tövbeler Olsun Dizisinin çekim yerleri mekanları merak edildi. Bizde bu konuda Tövbeler Olsun Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Ev Mekanlar Neresi? sorusuna cevap vereceğiz.

Tovbeler Olsun dizisi nerede cekiliyorTövbeler Olsun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hasan Kaçan tarafından yazılan ve başrollerini; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal  gibi oyuncuların yer aldığı “Tövbeler Olsun” dizisinin çekildiği yerler nereler mahalle ev nerede izleyicilerin daha ilk bölümden beri merak edecekleri sorulardan birisi. Tövbeler olsun dizisinin çekimleri çok güzel renklendirilmiş ve ışıklandırılmış bir mahalle evinde başladı.

Tovbeler olsun namzet horanta Hangi ormandaTövbeler Olsun 2.bölüm hangi ormanda çekildi?

Tövbeler olsun dizisinin ikinci bölümde çekildiği namzet horanta ve Fuat Bey’in buluştuğu orman İstanbul’da bulunan Belgrad ormanları.Tovbeler olsun Hangi ormanda cekiliyor

Tovbeler Olsun Namzet Horantanin konagi neredeTövbeler Olsun Namzet Horanta’nın konağı nerede?

Dizide en merak edilen yerlerden birisi Namzet Horanta’nın konağı. Latife ile Namzet çocukları ile birlikte yaşadıkları konak nerede hangi semtte diye merak edenler olabilir. Ayrıca bu güzel konak daha önce TRT ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde de bir süre kullanılmıştı. Tövbeler Olsun Namzet Horanta’nın konağı neresi nerede sorularına yanıt: Namzet’in konağı İstanbul Pendik İlçesi Kaynarca Mahallesinde Ankara caddesi olarak adresini verebiliriz.

Tovbeler Olsun dizisinin cekildigi ev neredeTövbeler Olsun Dizisinin Çekildiği Mahalle Ev Mekanlar Neresi?

Hasan Kaçan tarafından yazılan ve oldukça sevimli iki ailenin birbiri arasındaki mücadelesini konu edinen Tövbeler Olsun dizisinin çekimleri İstanbul Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikası dizi film platosunda başladı. Bildiğiniz üzere Beykoz’daki bu mekan dizi yapımcıları tarafından tercih ediliyor ve diziler için özel hazırlanan ve neredeyse gerçeği ile birebir aynı olan mahalle ruhunu yansıtan bu sokak İstanbul Beykoz ilçesinde bulunuyor.

Tövbeler Olsun dizi çekimleri nerede yapılıyorTövbeler Olsun Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Ülkemizde ve dünyada yaşanan son koronavirüs vakaları sonrasında dizi ekiplerinin başka il ve ilçelere gitmesi oldukça zorlaştı. Yapımcılar genellikle oyuncuların yer aldığı İstanbul ilimizi tercih ediyor. Bu nedenle Tövbeler Olsun dizisinin çekimleri de İstanbul ilimizde devam ediyor. Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikası diye bilinen şimdilerde ise dizi ve film yapımcılarının Plato olarak kullandığı geniş bir alanda tövbeler olsun dizisinin çekimleri yapılıyor.

Tövbeler Olsun Namzet ile Osmanın buluştuğu yer neresiTövbeler Olsun Namzet ile Osman’ın buluştuğu yer neresi diye meraklı sorular geliyor. Tarihi bir yapı gibi duran mekan Sarıyer ilçesinde bulunan meşhur bir kale olan Garipçe Kalesi‘dir. Garipçe kalesindeki Tövbeler Olsun dizi çekimleri oldukça güzel oldu ve bir çok kişi buranın neresi olduğunu merak etti.

Tövbeler Olsun dizisi hangi bahçede çekildiTövbeler Olsun Çekimleri Hangi Semtte Sokakta Yapılıyor?

Tövbeler olsun dizisinin İstanbul ilimizde Beykoz ilçesindeki dizi film platosunda çekildiğini belirtmiştik. Ancak diziler reytinglere göre hareket eden ve izleyicinin nabzını tutan yapımcı ve senaristler tarafından yönlendirilebilir. Yani dizinin çekimleri sürekli İstanbul olacak diye bir şart yok. Tövbeler olsun dizisi iyi bir başlangıç yapar ve yüksek reytingler alırsa muhtemelen farklı il ve ilçelerde de devam edebilir. Daha önce TRT ekranlarında başlamış ve 3 sezondur yayınlanan Kalk gidelim dizisi Muğla ilimizde çekimlerini yapsa da birçok farklı mekanlar kullanıldı. Tövbeler olsun dizisinin mekanları seti ve çekim yerleri de yeni senaryolar gereği değişebilir.

Tövbeler Olsun dizisine ait mekanları çekim yerlerini, mahalle ve sokak olarak detaylı şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Özellikle tövbeler olsun dizisinin fragman da görülen çekim yerlerinin sonraki bölümlerde değişmesiyle birlikte hangi mahalle hangi ev hangi semt ya da tövbeler olsun dizisinin çekimleri nerede gibi sorulara detaylı yanıtlarımız sizlerden gelen sorular ölçüsünde devam edecek. Sıcak bir aile dizisi bizleri bekliyor. Umarız oldukça güzel bir dizi izleriz. Tövbeler Olsun dizisi oyuncuları için Tıklayın >> Tövbeler Olsun dizisi Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Dizisi Çekim Yerleri Videosu

YORUMLAR

 1. Aylin dedi ki:

  Çok güzel bir dizi inşallah uzun soluklu bir dizi olur çünkü gülmeye çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde birazda olsa bu diziyle gülebiliyoruz başarıları daim olsun

 2. Anonim dedi ki:

  Harika bir Dizi , Tesekkur ediyoruz , Emeklerinize Saglik,Basarilar
  Tum Kadroya Selamlar,Sevgiler,Saygilar
  Yavuz Weiss
  Frankfurt

 3. Burak dedi ki:

  Çocukla kızın buluştuğu deniz kenarı cafe neresi?

 4. Anonim dedi ki:

  Buluşma sahnesinin çekimi yapıldığı tarihi yer sarıyerde bulunan en meşhur kalesi olan garipçe kalesidir

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkür ederiz. Yine bildiğiniz mekanlar olursa yazın lütfen..

 5. Seda dedi ki:

  Kalk gidelim dizisi DAHA GUZEL