Tövbeler Olsun Dizisi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Önceki Dizileri

Tövbeler Olsun Dizisi Aylin Kimdir Gerçek Adı Önceki Dizileri… Tövbeler Olsun dizisinde rol alan genç ve güzel oyuncu Aylin karakterini canlandıran Naz Çağla Irmak kimdir? Naz Çağla Irmak bilgileri isimlerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Tövbeler Olsun dizisinde Aylin rolü ile karşımıza çıkan güzeller güzeli oyuncuyu daha önceden rol aldığı Kırgın Çiçekler dizisi ile tanıyoruz. tovbeler olsun dizisi Aylin naz cagla irmak kimdir

Tövbeler Olsun dizisi Aylin Kimdir? Naz Çağla Irmak Bilgileri

1997 Ankara doğumlu olan oyuncu Naz Çağla Irmak Tövbeler Olsun dizisinde Aylin karakterini canlandırmaktadır. Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. Naz Çağla Irmak ilk olarak annesiyle birlikte Bizim Evin Halleri dizisinde rol aldı. ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisindeki Kader rolü ile başarı sağladı. Bu dizi ile tanındı meşhur oldu. 2019’da vizyona giren Çakallarla Dans 5 filminde yer aldı. Son olarak Dostoyevski’nin Tiyatro sahnesine uyarlanan eseri “Westend – Batının Sonu” oyununda rol aldı. naz cagla irmak aylin tovbeler olsun

Tövbeler Olsun Dizisi Aylin Karakteri Kimdir?

Tövbeler Olsun dizisinde Osman ve Hülya’nın biricik kızları, güzeller güzeli Aylin, aklı başında, hedefleri olan psikoloji bölümü son sınıfta okuyan başarılı ve ailesine düşkün bir kızdır. Babasını çok seven Aylin, babasını üzen Namzet Horanta hikayesiyle büyüyüp içten içe bilenmiştir. Tabi kim olduğunu, ne iş yaptığını netten bakıp bilse de aşık olup büyük hayaller kurduğu Buğra’nın babası olduğunu bilmez. Çünkü Buğra soyadını, kendi aile hikayesini farklı anlatıp, ustaca saklamıştır. İlerleyen zamanlarda bu durumu öğrenince babama yaklaşıp yeniden zarar vermek için mi bana aşık oldun diyerek Buğra’dan uzaklaşmak istese de kader bir şekilde ağlarını örecektir.

Tövbeler Olsun Aylin HAKKINDA BİLGİLERTövbeler olsun Aylin karakterinin giydiği elbise ve kıyafetler

Tövbeler olsun dizisinde güzelliği ile ön plana çıkan Aylin karakteri giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile de merak edilmeye başlandı. Naz Çağla Irmak daha önce oynamış olduğu dizilerin de önüne geçerek Tövbeler olsun dizisinde Aylin karakteri olarak dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Dizide giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile de ön plana çıkan Aylin karakterinin nereden giyindiğini elbise ve kıyafetlerini sizler için buraya yazacağız.

Tövbeler Olsun Dizisi Aylin ve Buğra Kavuşacak Mı?

Tovbeler Olsun Aylin Bugra aski olacak mi
Tövbeler Olsun dizisinin genç aşıkları olan Aylin ve Buğra ilk bölümden eski dost ve yeni düşman iki arkadaşın çocukları olduklarını öğrenirler. Tövbeler Olsun dizisinde Aylin ve Buğra arasında olanlara  bu düşmanlık nasıl etki edecek? Ayrılacaklar mı? Aylin ve Buğra çiftini nasıl buldunuz? Tövbeler Olsun Dizisi Aylin ve Buğra birbirine yakıştırdınız mı? Aşağıya yorumlarınızı bekliyoruz..

Tövbeler Olsun dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri için TIKLAYIN…

Tövbeler Olsun dizisinde güzelliği ile farkedilen ve beğeni kazanan oyuncu Naz Çağla Irmak’ın Aylin karakterinin oyunculuğunu nasıl buldunuz? Naz Çağla Irmak ve karakteri Aylin hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler