Tövbeler Olsun Demet Kimdir? (Semiha Bezek)

Bu konumuz Tövbeler Olsun dizisi Demet Kimdir? Hangi oyuncu, gerçek adı soyadı nedir gibi merak edilen bilgileri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Tövbeler Olsun dizisinde Demet karakteri Kadir’in kız kardeşi rolünde oynuyor. Tövbeler Olsun Demet daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi okullarda okudu bilgileri burada..

TÖVBELER OLSUN DİZİSİ DEMET KİMDİR?

Tövbeler Olsun dizisinde Demet karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Semiha Bezek’tir. 1993 yılında Mersin’de doğmuştur. Çocukluğu Mersin’de geçen oyuncumuz daha sonra Fethiye’ye taşınmıştır. Burada da Kültür Merkezinde pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Drama ve 7 Sanat Akademi’de oyunculuk eğitimi alan Bezek Kadri Has Üniversitesi Konservatuar mezunudur.Tovbeler olsun dizisi Demet rolu

1.80 boyunda ve 55 kg olan Bezek muhteşem güzelliğini Miss Turkey de sergileyip finalistlerden bir tanesi olmuştur. Ayrıca oyunculuk alanında da Ayla Algan’dan oyunculuk dersi almıştır. Kameralara ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisiyle boy gösteren güzel oyuncu dizide bir cariyeye hayat vermiştir.

SEMİHA BEZEK DİZİLERİ

(2011-2014)Muhteşem Yüzyıl-Gözde Cariye
(2013) Doksanlar-Aysel
(2014) Yeşil Deniz-Neşe
(2020) Tövbeler Olsun – DemetSemiha Bezek Tovbeler Olsun dizisi Demet

TRT1’de Doksanlar diziside çeyizci Sühehla’nın liseli kızı rolündeydi. Dizide annesi onu tek başına büyütmüş ve babasını hiç görmemişti. Minübüs şoförü Mesut’a âşıktı fakat annesi onu okutmak istediği için annesinden gizlemek zorundaydı. Dizideki oyunculuk yeteneği oldukça beğenilmekteydi. Yeşil Deniz dizisinde ise Neşe rolünü ekranlara getiren oyuncumuz, Hayati isimli karakterin kızı ve Süleyman’a aşıktı.

Tovbeler olsun dizisi Demet Kadirin kiz kardesi

SEMİHA BEZEK’İN SEVGİLİSİ KİM?

Yeşil Deniz setinde tanışıp 1 yıldan daha uzun bir süredir aşk yaşadığı oyuncu Mert Turak ile 2018 de ilişkilerini noktaladılar. Bezek ilişkinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silerken Mert Turak ise fotoğrafları kaldırmadı. Bu ayrılığın hemen ardından Ezel ve İçeride dizilerinin yönetmeni Uluç Bayraktar ile anılmaya başlandı bir film galasına beraber katılan çiftimiz geçtiğimiz günlerde Burak Deniz’in doğum gününe de birlikte katıldı. Çiftin tüm organizasyonlara beraber katılması ve sürekli bir arada olmalarından dolayı Semiha Bezek, Uluç Bayraktar’ın evine mi taşındı sorularını akıllara getiriyor.

TÖVBELER OLSUN DEMET KİMDİR

SEMİHA BEZEK BU SEZON HANGİ DİZEDE OLACAK?

Geçtiğimiz haftalarda TRT1 de yayınlanan sıcak aile komedisinde büyük küçük herkesi ekran başına toplayan Tövbeler Olsun dizinde oynayacağı belirtildi. Yapımcılığını Milim Sanat’ın yaptığı yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar’ın yer aldığı diziye 2. Bölümden itibaren Semiha Bezek de dahil oldu. Semiha Bezek Tövbeler Olsun dizisinde Demet karakterine hayat veriyor.

Tövbeler Olsun dizisi Demet Kıyafetleri Elbiseleri

Tövbeler Olsun dizisinde Demet karakterine hayat veren Semiha Bezek hem elbiseleri ile hem de kıyafetleri ile dizide en merak edilen oyunculardan birisi haline geldi. Sizde bölüm ve sahneyi belirterek Tövbeler Olsun dizisinde Demet‘in giydiği kıyafetleri bize sorabilirsiniz.

Tövbeler Olsun dizisinde Demet hakkında bilgiler verdik. Tövbeler Olsun dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında yaptığımız çalışmayı görmek için Tıklayın >> Tövbeler Olsun dizisi Oyuncu kadrosu

Etiketler