Toprak ile Fidan Dizisi Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor?

05.03.2023
3.581

Toprak ile Fidan dizisi bitti mi? Neden yayınlanmıyor? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını OGM Pictures ve Stellar Yapım’ın üstlendiği Toprak İle Fidan dizisi, hafta içi her gün Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Başrollerini Hazal Adıyaman, Osman Aydın, Asuman Bora, Hilal Tüfekçi, Kağan Arpacı, Burcu Kirman ve Gürol Güngör’ün paylaştığı Toprak İle Fidan dizisi bitti mi? Neden yayınlanmıyor? Sizlerle paylaşacağız.

Toprak İle Fidan Dizisi Bitti Mi?

Dizi hafta içi her akşam 19.00’da ekrana gelmektedir. Bir aydır deprem nedeniyle yayında değildir. AB grubunda 41, ABC1’de 33 ve totalde 32. sıraya yerleşmiştir. Bu yüzden de Toprak İle Fidan, en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bunun üzerine dizinin yapımcıları yayın saatini değiştirmiştir. Toprak İle Fidan 6 Mart’tan itibaren 16.00’da ekranlarda olanaktır. Ancak bu durumda dizinin reytinglerine etki etmezse eğer önümüzdeki günlerde bitecektir.Toprak ile Fidan Dizisi Bitti mi Neden Yok bitti mi

Toprak İle Fidan Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Yönetmen koltuğunda Eray Koçak ve Burcu Bayram Dursun’un oturduğu Toprak İle Fidan dizisi hafta içi her gün saat 19.00’da yayınlanıyordu. Ancak ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı yayına bir süre ara vermiştir. Toprak İle Fidan dizisinin yapımcıları dizinin az izlenmesinden dolayı yayın saatini değiştirmiştir. Düşük oranda reyting alan Toprak İle Fidan dizisinin yeni bölümleri 6 Mart tarihinden itibaren saat 16:00’da yayınlanacaktır. Toprak İle Fidan Dizisi Oyuncu Kombinleri, Kıyafetleri:

Toprak İle Fidan Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

OGM Pictures ve Stellar Yapım imzalı Toprak İle Fidan dizisi aldığı reytinglerle en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bunun üzerine de dizinin yapımcıları, Toprak İle Fidan’ın yayın saatini değiştirmiştir. Artık hafta içi her gün 16:00’da Star TV’de yayınlanacaktır. Toprak İle Fidan dizisinin reytinglerine bu değişiklik de etki etmezse eğer final yapacaktır. Yani, dizinin ne zaman final yapacağı önümüzdeki günlerde alacağı reytinglere bağlıdır.

Toprak İle Fidan Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Toprak İle Fidan dizisi totalde 1.43 oranında reyting kalmıştır. Aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 32. sıraya yerleşmiştir. Toprak İle Fidan dizisi, en az izlenen diziler arasına girmiştir. AB ve ABC1 grubunda da en az izlenen dizilerden biri olan Toprak İle Fidan dizisinin ne zaman biteceği önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır. Ancak bizler Toprak İle Fidan dizisinin sezon sonunu beklemeden final yapacağını düşünüyoruz.

Toprak İle Fidan dizisinin neden yayınlanmadığını ve ne zaman final yapacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Cemile tütüncü dedi ki:

    Ben bu diziyi her gün zevkle izliyordum 16ya alındığı bilmiyordum yarından itibaren seyredicem