Toprak ile Fidan Asya Kimdir? (Burcu Kırman)​

31.10.2022
1.596

Toprak İle Fidan Asya karakterini yakından tanıtacağız. Star Tv’nin yeni günlük dizisi Toprak İle Fidan’ın başrolünde Hazal Adıyaman ve Osman Aydın yer almaktadır. İzleyiciler Asya karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle Asya’yı araştırdık. OGM Pictures ve Stellar Yapım imzalı dizide yer alan Asya karakteri kimdir? Asya karakterine hayat veren oyuncumuz Burcu Kırman’ı yakından tanıtacağız.

Toprak İle Fidan Dizisi Asya Karakteri Kimdir?

En büyük hayali çocukluk aşkı Mert’le evlenmek olan, Asya’nın annesi Mert’i sevmemektedir. Bundan dolayı da ilişkilerini onaylamaz. Zamanı geldiğinde Asya, Mert için en büyük fedakârlığı yapmaya hazırdır. Kısacası Asya oldukça güzel, yetenekli ve üniversite mezunu bir kızdır.Toprak ile Fidan dizisi Asya Kimdir

Toprak İle Fidan Dizisi Asya Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Asya karakterini Burcu Kırman canlandıracaktır. Bizlerde bu nedenle oyuncumuz Burcu Kırman’ı yakından tanıtacağız ve Burcu Kırman kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burcu Kırman Kimdir?

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Kırman, Marmara Üniversitesi Psikiyatri Hemşireliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Burcu Kırman, Kemal Ekenel oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Bay Yanlış dizisiyle geçen oyuncumuz dizide canlandırdığı Esra karakteri ile büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Baraj dizisinde de yer almıştır. Psikiyatri bölümünde yüksek lisans yapan oyuncumuz kamera karşısına en son Alef dizisiyle geçmiştir.Toprak ile Fidan Asya Kimdir (Burcu Kırman)_

Burcu Kırman Yer Aldığı Diziler

2022 – Toprak İle Fidan / Asya
2022 – Alef / Semra
2020 – Baraj / Eylül
2020 – Bay Yanlış / Esra

Burcu Kırman Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan Burcu Kırman, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 171 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi bulunan Burcu Kırman’ın resmi İnstagram hesabı: @kirmanburcu

Burcu Kırman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz Burcu Kırman, sektörde yenidir. Bundan dolayı da oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Kısacası güzel oyuncumuz Burcu Kırman’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Toprak İle Fidan Asya – Burcu Kırman Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Burcu Kırman kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Burcu Kırman oldukça şık parçalar seçmektedir ve modayı da yakından takip etmektedir. Bizler önümüzdeki günlerde başta Burcu Kırman olmak üzere Toprak İle Fidan dizi oyuncularının kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Toprak İle Fidan Asya karakterini ve bu  karakteri canlandıran oyuncumuz Burcu Kırman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.