Tolga Sarıtaş Baba Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Tolga Sarıtaş ekranın en sevilen oyuncularından birisi. Son olarak Show Tv de salı günleri yayınlanan Baba dizisinde oynayan Tolga Sarıtaş’ın sonraki dizileri merak edildi.  Tolga Sarıtaş Baba Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız. 2022 yılında Baba dizisinde Kadir Saruhanlı karakterini başarıyla oynayan yakışıklı oyuncunun 2023-2024 yeni dizisi de merak edildi.

Tolga Sarıtaş Baba Dizisinden Sonra Hangi Dizide 2023-2024

Tolga Sarıtaş şimdilik Baba Dizisinde Kadir Saruhanlı karakterinde. Tolga Sarıtaş Babadan Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? 2023-2024 yeni dizisi ne zaman kiminle başrolde olacak belli oldukça konumuza ekleyeceğiz.Tolga Sarıtaş Baba Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle

Show Tv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisinde oynayan Tolga Sarıtaş başrolü Ayça Ayşin Turan ile paylaşıyor. Tolga Sarıtaş Arıza Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle baş rol Oynayacak? merak ediliyor. Arıza dizisinin reytingleri 2021 yılına geldiğimizde oldukça başarılı şekilde 6 oranında Total reyting alarak yoluna devam ediyor. Ancak dizinin reytingleri düşüp final yaparsa Tolga Sarıtaş Arıza’dan sonra hangi dizide hangi projede olacak merak ediliyor.

Not : Tolga Sarıtaş’ın Ali Rıza karakteri olarak başrolünde oynadığı Arıza Dizisi 2021 Nisan ayının sonuna doğru final yaptı. Arıza dizisi bitince Tolga Sarıtaş yeni bir dizide oynayacak mı merak edilmeye başlandı yine. Özellikle Deniz Baysal ile çok yakıştırılan yakışıklı oyuncunun yakın zamanda onunla oynaması zor görünüyor. Ancak Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ile yeni sezonda bir dizide oynayabilir. Diğer yandan Hande Erçel ismi de sosyal medyada çok yazılıp çizilmeye başlandı.

Tolga Sarıtaş Arıza Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

2021-2022 yeni sezonda Show Tv de Arıza dizisinde oynayan Tolga Sarıtaş Arıza Dizisinin bitiminden finalinden sonra hangi projede olacak kiminle oynayacak çok merak ediliyor. Arıza dizisinden önce Fox Tv de Ferhat ile Şirin dizisi ile ekrana gelen oyuncu daha önce de Star Tv de Söz dizisiyle ekrana gelmiş ve çok başarılı bir dizi ortaya çıkarmıştı. Tolga Sarıtaş’ın 2021-2022 yeni sezonunda Arıza Dizisinden Sonra Hangi Dizide oynayacağı merak konusu oldu. Peki daha önce Tolga Sarıtaş’ın hangi dizileri vardı kısaca göz atalım:

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Tolga Sarıtaş Söz dizisindeki Yavuz komutan namı diğer sarı komutan unvanıyla oldukça sevildi ve tutuldu. Söz dizisinden önce birçok başarılı dizide oynayan Tolga Sarıtaş oyunculuk becerisi ve kalitesiyle gerçekten dizilerin aranan oyuncularından birisi olduğunu bir kez daha gösterdi. Daha önce oynamış olduğu Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Sarıtaş son dizisi olan Söz’de 3 sezon boyunca oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koydu.

Son Bilgiler Güncelleme: (27 Ağustos 2019): Tolga Sarıtaş yeni sezonda beklenmedik bir dizi ile karşımıza gelecek. Tolga Sarıtaş Ferhat ile Şirin isimli dizi ile dönüyor. Fox tv de ekrana gelecek olan Ferhat İle Şirin dizisinde Tolga Sarıtaş ile birlikte baş rolleri kim oynayacak ve dizinin tüm oyuncu bilgileri için Tıklayın >>> Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Söz dizisinin 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü 84. bölüm ile final yapmasının ardından gelecek sezon Tolga Sarıtaş hangi dizide kiminle rol alacak oldukça merak edilmeye başlandı. Tolga Sarıtaş gerçekten de rolünün hakkını veren başarılı ve kariyeri çok iyi olan oyuncularımızdan birisi. Oyunculuk başarısı diziler için oldukça önem arz ederken Tolga Sarıtaş gibi hem kabiliyetli hem de yapımcıların gözde oyunculardan birisi olan böylesine yakışıklı ve genç kızların aklını başından alan bir oyuncu elbette boş bir sezon geçiremez. Bu yüzden Tolga Sarıtaş yeni sezonda söz dizisinden sonra hangi dizide oynayacak oldukça merak ediliyor.

Tolga Sarıtaş Yeni sezon hangi dizide kiminle başrolde

Tolga Sarıtaş 2021-2022 yeni sezonda hangi dizide oynayacak?

Söz dizisinin başarılı başrol oyuncusu olan Tolga Sarıtaş 3 sezon boyunca gerçekten çok iyi bir iş çıkardı ve hem yapımcısı Tims-B’ye hem de Star TV’ye oldukça yüksek reklam kazançları sağladı. Böylesine başarılı hem de yakışıklı bir oyuncunun söz dizisinden sonraki yeni dizisi ne olacak kiminle baş rolde oynayacak sevenleri ve fan grupları oldukça merak ediyor. Bizde bu konudaki güncel bilgileri sizler için derleyip toparlayıp bu konuya yazmak ve oyuncuyla ilgili yeni dizisi hakkındaki bilgileri veya dedikoduları burada sizlerle paylaşmak ve Tolga Sarıtaş hakkındaki yeni tüm bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.

Tolga Sarıtaş’ın şimdilik söz dizisinden yeni ayrılmış olmasından dolayı ve 3 sezondur oldukça yüksek ve başarılı reytingleri olan bir dizinin ardından elbette taliplisi birçok yapımcı olacaktır. Bu konuda Tolga Sarıtaş’ın daha önceki dizilerde de olduğu gibi oldukça seçici davrandığı öncelikle senaryoyu okuduğu ve baş rolde kimlerle oynayacağını öğrendikten sonra karar verdiğini biliyoruz.

Tolga Sarıtaş gerçekten seçici bir oyuncu, özellikle Söz dizisinin ilk sezonunda Aybüke Pusat ile birlikte seyircinin gönlüne taht kurmuş, hareketleri ile seyircinin unutamayacağı bir Yavuz komutan izletmişti söz dizisinin izleyenlerine. Aynı başarıyı yeni sezonda yeni dizilerde göstereceğine inanıyoruz ve Tolga Sarıtaş’ın 2019/2020 yeni sezonda söz dizisinden sonra hangi dizide rol alabileceğini ve kimlerle oynayacağı hakkındaki detaylı bilgileri sizlere aktarmak için bu konumuzu sürekli güncelliyoruz.

Tolga Sarıtaş söz dizisinden sonra hangi dizide oynayacak

Tolga Sarıtaş daha önceki sezonlarda hangi dizilerde oynadı?

Tolga Sarıtaş ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir olarak karşımıza çıktı ve 3 sezon boyunca bu dizide rol aldı. Daha sonra Benim Adım Gültepe isimli dizide Murat rolünde oynadı. Ancak bu dizi kısa sürdüğü için Tolga Sarıtaş’ın bu dizideki rolü de az oldu. Tolga Sarıtaş’ı herkesin gözünde karizma yapan ve iyi bir dizi oyuncusu olarak ön plana çıkaran dizi ise 2015-2016 yıllarında oynamış olduğu Güneşin Kızları isimli Kanal D dizisi olmuştur. Bu dizideki Ali Mertoğlu karakteri gerçekten çok sevilmiş ve Tolga Sarıtaş’ın önünü açan ve oyunculuk kariyerini baş role taşıyan en önemli yapım olmuştur. Daha sonra Ömrüm sessiz bir çığlık dizisinde 2015 yılında kısa süren bir oyunculuğu olmuş ve bu dizide Ejder rolünü canlandırmıştır.

Yine aynı yıl Büyük Sürgün Kafkasya dizisinde rol alan Tolga Sarıtaş bu dizilerin kısa sürmesi nedeniyle bir süre dinlenmiştir. Tolga Sarıtaş 2017 yılında başlayan ve 2019 mayıs ayına kadar devam eden Söz dizisinde Yavuz komutan – Yavuz Karasu rolünde oynadı. Oldukça başarılı geçen 3 sezonun ardından iyi bir başrol oyuncusu olarak adını söz dizisinin baş karakterine yazdıran sarı komutan lakabıyla bilinen Yavuz komutan gerçekten birçok oyuncuya nasip olmayacak yüksek reytingli ve 84 bölüm süren 3 sezon boyunca Star TV gibi Türkiye’nin gözde kanallarından birisinde her pazartesi günü izleyicilerin sevgisini saygısını kazandı. Burada edinmiş olduğu başarıyla çok daha güzel dizilerde başroller oynayacağına kesinlikle eminiz.

Tolga Sarıtaş hande erçel ile başrolde oynayacak mı

Tolga Sarıtaş 2021-2022 sezonunda kiminle hangi dizide baş rolde oynayacak?

Daha önce oynamış olduğu dizilerde Hande Erçel ile Güneşin Kızları dizisinde, Aybüke Pusat ile de söz dizisinde oldukça iyi bir ikili olan ve herkesin diline düşen aşkları ile gündem yaratan Tolga Sarıtaş söz dizisinden sonra oynayacağı yeni dizisinde de yine bir aşk adamı olduğunu bizlere gösterecektir. Çünkü Türk dizilerinin olmazsa olmazı yakışıklı bir erkeğin yanında güzel bir kız bir hikayede geçen güzel bir aşk öyküsü.

Türk halkının çok sevdiği bu hikaye dizilerin adı değişse bile senaryosunun değişmeyeceğini ve baş rolden beklenen güzel bir aşk hikayesi olduğunu her zaman belli etmiştir. Tolga Sarıtaş söz dizisinin ardından oynayacağı yeni dizisinde kesinlikle yeni aşklara yelken açacak ve baş rolde oynayacağı yeni dizisinde kiminle birlikte olacak hangi oyuncu ile baş rolde yer alacak bu konu hakkında daha detaylı bilgiler çıktığında sizlere buradan hemen yazacağız.

Tolga Sarıtaş söz dizisinden sonra başrolde kimle oynayacakTolga Sarıtaş daha önce Güneşin Kızlarında Hande Erçel ile çok iyi bir ikili olmuş ve izleyenlerin çok yakıştırdığı oyuncular olmuşlardı. O günden beri Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel aynı dizide oynamadılar ama böyle bir beklenti var. Bakalım yeni sezonda Hande Erçel’in yeni dizisi Tolga Sarıtaş ile aynı mı olacak, çok sevilip beğenilen bu ikili yeniden aynı dizide rol alacaklar mı zamanla göreceğiz.

Şimdilik yeni bir dizi ile adı anılmasa da kısa bir süre sonra özellikle yaz aylarının sonuna doğru yeni diziler ile adı anılmaya başlayacak olan Tolga Sarıtaş bakalım yeni dizisinde hangi oyuncu ile baş rolde oynayacak 2019-2020 sezonunda Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisindeki rol arkadaşı kim olacak bu konu hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere bu sayfadan duyurup resimleri ile birlikte yazmaya çalışacağım. Peki bu kadar bahsettiğimiz övgüyle yer verdiğimiz Tolga Sarıtaş kimdir kısa bilgilerini ve hayatını sizler için araştırdık, işte Tolga Sarıtaş:

Tolga Sarıtaş Yeni dizisinde kiminle oynayacak

Tolga Sarıtaş kimdir Kısaca hayatı bilgileri ve sevgilisi:

Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan yakışıklı bir dizi oyuncusudur. Tolga Sarıtaş İstanbul’da Halil Akkanat Lisesi’nden mezun olmuş daha sonra oyunculuk kariyeri için adımlar atarak Esenyurt belediyesinde tiyatro dersleri gördükten sonra Tiyatro Zeytindalı’nda çeşitli tiyatrolarda roller almıştır. Oyunculuk haricinde çeşitli müzik guruplarına da katılmış ve baterist- gitarist olarak sahneler almıştır.

Oyunculuk kariyerine ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile başlamış Güneşin Kızları dizisindeki Ali karakteri ile yıldızı parlamış ve Star TV’de yayınlanan söz dizisi ile adeta zirveye tırmanmıştır. Söz dizisindeki Yavuz Karasu rolü 3 sezon boyunca çok sevilip tutulmuş söz dizisinin ardından yeni sezondaki dizisi merakla beklenmeye başlamıştır.

Tolga Sarıtaş Yeni sezon 2019-2020 yeni dizisi

Tolga Sarıtaş’ın sevgilisi var mı Varsa kim?

Özellikle genç kızların çok merak ettiği konulardan birisi de Tolga Sarıtaş’ın sevgilisi var mı, Tolga Sarıtaş’ın sevgilisi kim: Bu soruya da hemen cevap vermek istiyoruz. Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına konu olduğu için güncel bir bilgi olarak hemen sizlere aktarmak istiyorum. Söz dizisinin ardından yeni dizisi oldukça merak konusu olan Tolga Sarıtaş’ın bir sevgilisi var. Hem de ünlü dünyasına stil danışmanlığı yapan bir sevgili.

Geçtiğimiz günlerde Cihangir’de kameralara yakalanan Tolga Sarıtaş ve İlknur Şeref bir süredir birliktelik yaşıyorlar ve Tolga Sarıtaş uzun süre kameralardan İlknur hanımı saklamaya çalışsa da sonunda yakayı ele verdi ve magazin kameraları Tolga Sarıtaş ile İlknur Şeref’i yakaladı.

Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi İlknur Şeref

Tolga Sarıtaş’ın sevgilisi İlknur Şeref kimdir?

Söz dizisinin başarılı oyuncusu Tolga Sarıtaş bir süredir birliktelik yaşamış olduğu İlknur Şeref hakkında merak edilenleri kısaca yazmak istiyorum: İlknur Şeref bir stil danışmanı hem de ünlü oyuncuların stil danışmanlığını yapıyor.. Stil danışmanı İlknur Şeref, Şu sıralar netflix dizisinde oynayan Çağatay Ulusoy, Çukur dizisinde başrolde oynayan Aras Bulut İynemli ve Bizim hikaye dizisinin baş rolünde yer alan Hazal Kaya gibi oyuncularında stil danışmanlığını yapıyor.

Sonuç olarak Tolga Sarıtaş 2021/2022 yeni sezonda söz dizisinden sonra oynayacağı yeni dizinin bilgilerini, Tolga sarıtaş’ın yeni dizideki rol arkadaşlarını ve kiminle baş rolde oynayacağını burada sizlere detaylarıyla açıklamaya devam edeceğiz. Siz de Tolga Sarıtaş hakkında yorum ve görüşlerinizi yeni dizisinde kiminle baş rol oynamasını istediğinizi aşağıya yazabilirsiniz, teşekkürler.

Son Bilgiler Güncelleme: (27 Ağustos 2019): Tolga Sarıtaş yeni sezonda beklenmedik bir dizi ile karşımıza gelecek. Tolga Sarıtaş Ferhat ile Şirin isimli dizi ile dönüyor. Fox tv de ekrana gelecek olan Ferhat İle Şirin dizisinde Tolga Sarıtaş ile birlikte baş rolleri kim oynayacak ve dizinin tüm oyuncu bilgileri için Tıklayın >>> Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tolga Sarıtaş Arıza Dizisinden Sonra Hangi dizide 2021-2022

Tolga Sarıtaş Söz Dizisinden ve Ferhat ile Şirinden Sonra Arıza dizsinde oynamaya başlamıştı. 2021-2022 sezonunda Tolga Sarıtaş hangi dizide oynayacak kısa zamanda yeni dizisini duyuracağız sizlere. 2021-2022 Tolga Sarıtaş hangi dizide rol alacak belli olunca sizlere bilgi vereceğiz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

16 Yorum

 1. Selam. Merhaba.Ben Deniz Baysali cokk seviyorum. Acaba yeni dizisi varmi??? Varsa soyleyin lutfen???

 2. Kim ne derse desin Deniz Baysal Aybüke Pusatdan daha güzel ve daha iyi bir oyuncu. Melek yüzlü Deniz Baysal:)

 3. Deniz Baysal Türkiyenin en iyi kadin oyuncusu. Aybüke Pusat oynuyamiyo. Pek de güzel deyil Aybüke. Onun nesini seviyorsunuz bilmiyorum. Denizinse hem oyunculugu hemde kendisi güzel.
  “Deniz Baysal:)”

 4. Tmm Deniz Baysal daha güzel ama oynuyamıyo bunu kabul edin Aybüke Pusat oynadımı oynuyo yani ikisinin sahnelerini karşılaştırın bakalım!!!

 5. Her yerde sen dizisini izlemiyorum. Çünkü Aybüke Pusati sevmiyorum. Napiyim kendimden asili degil iste. Söz-ün ilk 2 sezonunu izlemedim Aybükeden dolayi. Ama 3-sezon Deniz Baysal oldugu icin izledim. Burda asla ama asla Aybükeyi kötü biri gibi tanitlamak deyil amacim sadece onu sevmiyorum. Bence en güzeli*Deniz Baysal*

 6. Deniz baysal aybukeden daha güzel ben ilk fazilet hanımın kızlarında gördüm ve ona resmen aşık oldum çok tatlı kız keşke tanışabilsem

  • evet Denizim Aybukeye bin basar. Aybuke miy-miy oynuyamiyoda. Guzelmi deyilmi soyleyemem ama. Deniz Baysal cokkkkkkk güzel. InsAllah Baris Yurtcuylada mutlu bir evliliyi olur. Aybuke ve Tolgada hiç yakismiyorlardi. Iyiki 2 sezon sonunda Sözde Bahar öldüde Derya(Deniz Baysal) geldi. Seniii cokkkkk seviyorummm Deniz Baysal:)

 7. Artık maviş yeni projeyle ekrana geri dön şimdiden çok özledim benim için ekrana senden başkası yakışmadı yakışmayacak da patnerin kim olursa olsun çok şanslı çünki bir gecede ünlü olacak.