Tolga Mendi Yeni dizisi nedir? 2021-2022 Sezonu Projesi Bilgileri

Ekranların sevilen erkek oyuncularından bir tanesi olan Tolga Mendi yeni projesi ile merak uyandırmaya devam ediyor. Tolga Mendi sevenleri büyük bir merakla oyuncumuzun yeni projesini araştırmaya başladı. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına Tolga Mendi’den ve yeni projesinden sizlere bahsedeceğiz. Bakalım Tolga Mendi Yeni dizisi nedir? 2021-2022 Sezonu Projesi nedir?

Tolga Mendi Kimdir?

Tolga Mendi KimdirTolga Mendi, 23 Mart 1993 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 1,86 boyundadır. İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesini bitirmesinin ardından üniversite eğitimini  Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde bitirmiştir. Oyuncu olmak isteyen Mendi, 2 dönem boyunca da oyunculuk eğitimi almıştır. 2015 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Kısa süre içerisinde kariyerinde büyük bir yükseliş elde etmiştir.

Tolga Mendi’nin Yer Aldığı Dizler

2015 – Acı Aşk (Haydar)
2016 – Rüzgarın Kalbi (Cenk)
2017 – Yeni Gelin
2020 – Sol Yanım (Selim)

Tolga Mendi Yeni Projesi Nedir?

Tolga Mendi, şu anda Sol Yanım dizisinde Selim Kutlusay karakterine hayat vermektedir. Selim karakteri baş rol oyuncusu olduğu için Sol Yanım dizisi devam ettiği sürece Tolga Mendi de Sol Yanım dizisinde yer almaya devam edecektir. Tolga Mendi’nin Sol Yanım dizisinden sonraki projesi ise henüz belli değildir. Sol Yanım dizisi son bulduğu zaman oyuncumuz yeni projeleri değerlendirecektir.Tolga Mendi Yeni Projesi Nedir

Tolga Mendi 2021-2022 Sezonunda Hangi Dizide Yer Alacak?

Tolga Mendi, 2020-2021 sezonu boyunca Sol Yanım dizisindeki Selim Kutlusay karakteri ile karşımıza çıkmaya devam edecektir. Sol Yanım dizisi reyting sonuçlarında başarı elde etmeye devam ederse 2021-2022 sezonunda da yayınlanacak ve Tolga Mendi’de dizideki yerini almaya devam edecektir. Yani büyük bir olasılık ile Tolga Mendi 2021-2022 sezonunda da Sol Yanım dizisinde yer alacaktır.

Tolga Mendi Yeni Projesinde Kiminle Rol Alacak?

Tolga Mendi, Sol Yanım dizisinde Özge Yağız, Cemre Baysel, Emre Bey, Deniz Barut, Cansel Elçin, Defne Samyeli, Feyza Civelek ve Taner Rumeli gibi isimlerle birlikte yer almaktadır. Sol Yanım dizisi Star Tv’de yayın hayatına devam ettiği sürece Tolga Mendi bu isimler ile birlikte yer almaya devam edecektir. Sol Yanım dizisinden sonraki projesi belli olmadığı için yeni projesinde kiminle yer alacağı da henüz belli değildir.Tolga Mendi İnstagram Hesabı

Tolga Mendi İnstagram Hesabı

Tolga Mendi, aktif bir instagram kullanıcısıdır. Hesabında sık sık paylaşım yapan Tolga Mendi, oyunculuğu ve yakışıklılığı ile instagram hesabında da oldukça dikkat çekmektedir. Yakışıklı oyuncumuz Tolga Mendi’nin resmi instagram hesabında 76 gönderisi bulunurken 701 bin takipçisi yer almaktadır. Tolga Mendi’nin resmi instagram hesabını ziyaret etmek okurlarımız @tolgamendi kullanıcı isimli hesaba göz atabilirler.

Tolga Mendi Sevgilisi Var Mı? Kim?

Tolga Mendi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin kim olduğu oldu. Tolga Mendi, geçtiğimiz yıllarda Survivor yarışmasına katılmış olan Damla Can ile bir süredir birlikteydi. Çiftimiz 8 ay kadar bir birlikteliğin ardından aynı eve taşınarak beraber yaşamaya başladılar. Tolga Mendi ve Damla Can çiftine mutluluklar dileriz.Tolga Mendi Sevgilisi Var Mı? Kim?

Tolga Mendi Kıyafetleri (Sol Yanım Selim Kıyafetleri)

Tolga Mendi, Sol Yanım dizisinde Selim karakteri ile giymiş olduğu kıyafetler ile oldukça göz dolduruyor. Pek çok izleyici Sol Yanım dizisinde yer alan Selim karakterinin kıyafetini merak edip araştırmaya başladı. Bizde sizlerle Sol Yanım dizisindeki Selim karakterinin de kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte paylaşacağız.

Başta Tolga Mendi Yeni dizisi nedir? sorusu olmak üzere pek çok soruya sizler adına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Yeni sezonda başlayacak olan dizileri merak eden okurlarımız 2021-2022 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanalları isimli konumuza bakabilirler.

Etiketler