The Taste Türkiye Şemsa Denizsel Neden Yok Yeni Jüri Esen Hünal Kimdir?

The Taste Türkiye Şemsa Denizsel Neden Yok Yeni Jüri Esen Hünal Kimdir? The Taste Türkiye 2019 sezonu 4 Eylül çarşamba akşamı başlıyor. Yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandığında seyirciyi şaşırtan bir olay yaşandı. The Taste Türkiye yarışması yeni sezonunda jüri sayısı 4’e yükseldi. Önceki sezon 3 olan jüri sayısı artık 4 kişiden oluşuyor.

The Taste Türkiye yeni sezonunda bazı değişiklikler var. Yeni sezonunda önceki jürilerde değişim oldu. Önceki sezonda yer alan 3 jüriden ikisi aynı kaldı. Bir jüri gitti yerine 2 jüri birden geldi. The Taste Türkiye de yarışma formatı aynı kalsa da jüriler eminiz ki yarışmanın gidişatını heyecanını etkileyecektir. The Taste Türkiye yeni jüri üyesi bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz. 

The Taste Türkiye Şemsa Denizsel Neden Yok?

The Taste Türkiye yarışmasında önceki sezon yer alan ve herkesi kendine hayran bırakan kadın şef Şemsa Denizsel yeni sezonda yer almıyor. Yeni sezon The Taste yarışmasında göremediğimiz Şemsa Şef neden yok? Programdan neden ayrıldı merak ettik.

Şemsa Denizsel’den programdan ayrılması ile ilgili bir açıklama geldi. Ancak instagram hesabından yeni sezonun başladığı yeni yeni jürilere ve eski jüri arkadaşlarına başarılar dilediği bir paylaşımda bulundu. The Taste Türkiye yarışmasında Şemsa Denizsel’in neden ayrıldığı ile ilgili resmi açıklama yok. İnstagram üzerinden paylaşım yapmasından kırgın ya da kızgın olarak ayrılmadığını anlayabiliyoruz.

The Taste yarışmasında Şemsa Denizsel Kimdir? 1967 İstanbul doğumludur. Eğitim görürken mutfakta bulaşık yıkadı mutfağın her zorluğunu gördü. Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Burç lokalinde işletmeci olarak çalıştı ve kısa süre sonra da kendi ortağı ile kendi mekanını açtı. Yeni İstanbul Mutfağı yemekleri yaptı ve kısa sürede meşhur oldu.

The Taste Türkiye Yeni Jürisi Esen Hünal Kimdir?

1986 yılında istanbul’da doğdu. Esen Hünal Cnntürk’te Mehmet Yasin ile birlikte program sundu. Türkiye’nin en ünlü şeflerinden biri olan Teoman Hünal’ın kızıdır. Babasından devraldığı restoranları devam ettirdi ve yeni konseptler uyguladı. Londra’daki Leiths School of Food And Wine’da aşçılık ve restoran yönetimi eğitimi ve en üst düzey aşçılık eğitimleri aldı. La Brise Brasserie’de kurucu şeftir. Fransız mutfağını Türk mutfağına uyarladı ve çok meşhur oldu.

Esen Hünal youtube kanalı açarak tariflerini paylaştı ve Avrupa Mutfağı ile Türk Mutfağını harmanladığı tarifleri ile izlenme rekorları kırdı. Başarılı şef Esen Hünal yeni sezonda The Taste Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapacak. The Taste Türkiye yarışmasında uzmanlığı ile herkesin beğenisini kazanacaktır.

The Taste Türkiye Hazer Amani Geldi

The Taste Türkiye yarışması yeni sezonu 4 eylül çarşamba akşamı başlıyor. Yeni sezon jürileri ile birlikte daha heyecanlı olmaya hazırlanan The Taste yarışmasında 2. sezon sürprizleri arasında Hazer Amani’de yer alıyor. 30 şef adayının yarışacağı The Taste Türkiye 4 şefi; Rekortmen olimpiyat şampiyonu Rafet İnce, Ali Ronay, Esen Hünal, Moderatör olarakta Hazer Amani. Hazer Amani programda moderatör jüri olarak. Hazer Amani The Taste yarışmasında Lezzet Gezgini olarak adlandırılıyor. The Taste yarışmasında yeni jüri üyelerini nasıl buldunuz?

The Taste Türkiye yarışmasında Şemsal Denizsel yerine Esen Hünal’ın gelmesi sizce doğru karar mı? Hazer Amani The Taste yarışmasında nasıl bir performans sergileyecek? Yorumlarınızı aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler