The Taste Reytingleri Nasıl, Niçin İzlenmedi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor?

The Taste Reytingleri Nasıl, Niçin İzlenmedi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? The Taste Türkiye yarışması 4 eylül çarşamba akşamı yayına başlıyor. FOX TV’nin sevilen yarışması The Taste Türkiye 2. sezonu başlarken yarışma da bazı değişiklik yaşandı. The Taste Türkiye yarışmasında olan değişiklikler ve bu değişikliklerin reytinglere etkilerini konumuzun devamında tartışacağız.

The Taste Türkiye yarışması 30 yeni yarışmacı ile yeni sezona başlıyor. Şef adayları kıyasıya mücadele ederken jüri üyeleri de onlara verdikleri tavsiyeler ile onların yollarına ışık tutacak. The Taste Türkiye jüri üyelerinde de bir değişiklik yaşandı. 1. sezonunda 3 jüri yorum yaparken şimdi yarışma da 4 jüri yer alıyor. 1. sezonunda The Taste Türkiye jürileri Ali Rafet İnce, Şemsa Denizsel ve Ali Ronay’dı. Ancak yeni sezonda jüride değişiklikler yaşandı.  

The Taste Türkiye yarışması 2. sezonunda 4 jüri yer alıyor. Rafet İnce, Ali Ronay önceki sezondan devam eden jüriler olurken yeni jüriler de katıldı. Bu sezon The Taste Türkiye yarışmasına katılan yeni jürilerden birisi Esen Hünal. Esen Hünal çok önemli bir şef. Şemsa Denizsel The Taste Türkiye yarışmasında ayrıldı yeni sezonda yerini Esen Hünal’a bıraktı.

The Taste Türkiye Şemsa Denizsel Neden Yok, Yeni Jüri Esen Hünal kimdir? >> TIKLAYIN

The Taste Türkiye yarışmasında yarışmayı bırakan Şemsa Denizsel yerine gelen tek isim Esen Hünal değil. Yarışma da moderatör koltuğunda lezzet gezgini Türiye’nin çok önemli bir şefi olan Hazer Amani ‘de yer alıyor. Hazer Amani önceki sezon Masterchef Türkiye yarışmasında jüriydi. Yeni sezonda Masterchef’ten ayrılan Hazer Amani yeni programında karşımıza çıktı.

The Taste Türkiye yarışması Reytingleri Nasıl?

The Taste Türkiye reytingleri nasıl? The Taste yarışması zor bir günde yayına başlıyor. The Taste Türkiye yarışmasının yayınlandığı gün olan çarşamba günü yeni sezonda zor bir akşam. The Taste Türkiye yarışması ile aynı anda diğer kanallarda önemli diziler var. Çarşamba akşamı Kanal D de Afili Aşk, Atv de Sen Anlat Karadeniz ve Startv de Kuzgun dizileri yayınlanıyor. Bu dizilerin hepsi de reytinglerde başarılı olan yapımlar. Bu yüzden de çarşamba günü reyting sağlamak çok zor.  The Taste Türkiye önceki sezonda reytingleri nasıldı? İnceleyelim.

Sıra Tarih RTG (%)
15. The Taste Türkiye 29 Temmuz 2019 Pazartesi Reytingleri 2
19. The Taste Türkiye 24 Temmuz 2019 Çarşamba Reytingleri 1
16. The Taste Türkiye 22 Temmuz 2019 Pazartesi Reytingleri 2
14. The Taste Türkiye 8 Temmuz 2019 Pazartesi Reytingleri 2

The Taste Türkiye yarışması geçen sezon yayınlandığında reytinglerde genel olarak 14-19. sıralamalarında yer aldı. Bu sezonda da benzer oranları alacaktır. Yeni sezonda kendisine bir şans daha tanınan The Taste Türkiye yarışması reyting oranlarını biraz yükseltmez ise yakın zamanda final yapabilir.

The Taste Türkiye Yeni Sezon Reytingleri Artar Mı? Hazer Amani ve Esen Hünal Reytingleri Etkiler mi?

The Taste Türkiye yarışması 4 eylül çarşamba başladı. Yeni sezonda yarışma da Hazer Amani ve Esen Hünal yer alıyor. İki önemli şefin yer aldığı The Taste Türkiye yeni sezonun reytingleri biraz artabilir. Rakip diziler çok başarılı olsa da program kadrosuna kattığı jüriler ile kendisine bir artı sağlayabilir.

The Taste Türkiye yarışmasını bu sezon izlemeyi düşünüyor musunuz? Sizce Hazer Amani ve Esen Hünal’ın katılımı reytinglerde artış sağlar mı? The Taste Türkiye yarışması yeni sezon reyting durumunu sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Yorumlarınızı aşağı kısma yazabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler