Teve2 Pasaparolla Sunucusu Başvuru İletişim Bilgileri

08.11.2021
368

Sizler için Pasaparolla programının sunucusunu yakından tanıtacağız, programın başvuru ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. İtalya’da yayınlanan The Alphabet Game adlı programdan uyarlanan ve yayınlandığı dönem izleyiciden büyük ilgi gören ‘Passaparola’nın yeni bölümleri için hazırlık çalışmaları başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Erdal Demirci’nin oturacağı Pasaparolla programı Tv 2 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören Pasaparolla programının yeni sunucusu ve iletişim bilgileri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Pasaparolla programının sunucusunun yakından tanıtacağız ve programın başvuru iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Pasaparolla Sunucusu Kimdir?

Teve2 Pasaparolla Sunucusu Başvuru whatsappTv 2 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Pasaparolla programının sunucusu da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Erdal Demirci’nin yönetmenliğinde çekilecek olan Pasaparolla programının yeni bölümlerini başarılı oyuncumuz Güven Kıraç sunacaktır. Bizde sizler için merakla beklenilen Pasaparolla programının sunucusu usta oyuncunuz Güven Kıraç’ı yakından tanıtacağız.

Güven Kıraç Kimdir?

5 Nisan 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Güven Kıraç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce özel ve devlet olmak üzere birçok tiyatro merkezinde görev alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1996 yılında Hiç Bana Sordun mu? isimli dizi ile geçmiştir. Daha önce Kafalar Karışık, Hekimoğlu, Payitaht: Abdülhamid, Dudullu Postası, Familya, Sen Harikasın, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Tövbeler Olsun isimli ve dizi ile geçmiştir ve Güven Kıraç Pasaparolla programı ile ilk defa sunuculuk deneyimi yaşayacaktır.

Pasaparolla Başvuru Formu

2010-2011 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Pasaparolla, The Alphabet Game adlı programdan uyarlanmıştır. Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören ve en çok izlenen programlar arasında yer alan Pasaparolla’nın yeni bölümleri için hazırlıklar başlamıştır. Bu sezon Teve 2 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Pasaparolla programın başvurusu Teve 2’nin internet sitesinden yapılacaktır. Yani Pasaparolla’nın başvurusu Teve2.com.tr adresinden yapılacaktır. Ancak programın çekimleri henüz başlamadığı için başvuru formu da internet sitesine eklenmemiştir.

Pasaparolla İletişim Bilgileri

İtalya’da yayınlanan The Alphabet Game isimli programdan uyarlanan Pasaparolla bu sezon Teve 2 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. 2010-2011 yılları arasında ülkemizde yayınlanan ve büyük ilgi gören Pasaparolla programını bu sezon ise başarılı oyuncumuz Güven Kıraç sunacaktır. Güven Kıraç’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan Pasaparolla programına başvurmak için Teve2.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ancak programın çekimleri henüz başlamadığı için programın başvuru formu siteye eklenmemiştir. Pasaparolla programına başvurmak için ve iletişime geçmek için Teve2.com.tr sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Sizler için Pasaparolla programının sunucusunun yakından tanıttık, programın başvuru ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teve2 Pasaparolla Sunucusu Başvuru whatsapp bilgilerini sizlerle paylaştık. Yeni Diziler burada

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?