Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı?

30.05.2021
163

6 Haziran pazar akşamı yayınlanacak olan Teşkilat dizisi sezon finalinde Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı? (Ezgi Şenler) diziden ayrılacak mı çok merak edildi. Hakkı dayı ile birlikte Fadi’yi avukatına götüren ancak Fadi’nin kurmuş olduğu tuzak sonrasında aracın hakimiyetini kaybeden Pınar ve Hakkı dayı aracın patlaması ile birlikte ölecek mi kurtulacak mı izleyiciler sezon finalini çok merak etmeye başladı.

Teşkilat dizisi sezon finalinde neler olacak?

Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı6 Haziran Pazar akşamı TRT ekranlarında yayınlanacak olan teşkilat dizisinin sezon finalinde Zehra her ne kadar kurtulmuş araçtan inmiş olsa da Pınar ve Hakkı dayının araçta kaldığını ve büyük bir patlamayla alev topuna dönen aracın içinden canlı çıkmalarına mümkün olmadığını yayınlanan fragmanda gördük. Birçok izleyici teşkilat dizisinin sezon finalinden sonra Ezgi Şenler’in canlandırmış olduğu Pınar karakterinin farklı bir dizi ile görüşme halinde olduğu için diziden ayrılacağını ileri sürmüştü. Bu iddialar hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Teşkilat dizisinde Pınar öldü mü diziden ayrılacak mı?

Teşkilat dizisinde Pınar karakterine hayat veren ve oldukça başarılı operasyonların ardından kılıktan kılığa giren Ezgi Şenler dizinin en sevilen isimlerinden birisi olmayı başardı. Daha önceki dizileri genellikle çok iyi gitmeyen ve birçok defa erken final ile yüz yüze kalan Ezgi Şenler ilk kez çok güçlü bir diziyle ekrana geldi ve teşkilat dizisi onun için de çok iyi bir çıkış oldu. Teşkilat dizisinde rol yeteneğini kanıtlayan ve iyi bir dönüş yapan Ezgi Şenler canlandırmış olduğu Pınar karakteri ile MİT teşkilatının vazgeçilmez bir üyesi haline geldi. Mete başkanın oğlu Gürcan ile de yakınlaşmaya başlayan Pınar teşkilat dizisinin sezon finalinde adeta bir yangın topuna dönen araçtan sağ kurtulacak mı yoksa ölecek mi izleyiciler de çok merak ediyor. Öncelikle hemen belirtelim ki teşkilat dizisinin 6 Haziran’daki sezon finali gerçekten de nefesleri kesecek.

Teşkilat Sezon Finalinde Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı?

Ancak fragmanda izlediğimizin aksine Pınar karakteri ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Ezgi Şenler’in canlandırmış olduğu Pınar karakterinin 2. sezonda da oldukça önemli bir karakteri canlandırması nedeniyle dizi ile 2 sezonluk anlaşması bulunuyor. Her ne kadar sosyal medyada bazı sitelerde farklı bir diziden teklif geldiği ve bunu değerlendirmek istediğine dair bilgiler çıksa da bu gerçeği yansıtmıyor. Kısacası teşkilat dizisinde Pınar sezon finalinde ölmeyecek, diziden ayrılmayacak, ikinci sezonda kaldığı yerden teşkilat dizisindeki rolüne devam edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.