Teşkilat Pınar Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı (Ezgi Şenler)

03.03.2021
18

7 Mart Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyircileri ile buluşacak olan Teşkilat dizisindeki oyuncular merak edilmeye devam ediyor. Teşkilat dizisinde yer alan birçok karakter gibi Pınar karakteri de oldukça merak edildi. Biz de bu konumuzda Teşkilat dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz adına Pınar karakterinden de Pınar karakterine hayat veren oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Teşkilat dizisi Pınar kimdir? sorusunun cevabına konumuzun ilerleyen kısmından yanıt bulabilirsiniz.

Teşkilat Pınar Karakteri

Teşkilat Pınar KarakteriTeşkilat dizisinde önemli rollerden birini üstlenen Pınar karakteri plastik makyaj alanında uzmanlaşmış bir kişidir. Kılıktan kılığa girmekte oldukça başarılı olan Pınar karakteri aslında oyuncu olmak istemiştir ancak kendini bir anda istihbaratçı olarak bulmuştur. Sivil istihbaratçılardan bir tanesidir. Düzenlenmiş olan operasyonlarda kılıktan kılığa girerek pek çok farklı tipleme ile karşımıza çıkacaktır. Teşkilat dizisindeki sevilen karakterlerden birisidir.

Teskilat dizisi Pinar kimdir resimleri

Teşkilat Pınar Kimdir?

Teşkilat dizisinde Pınar karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz ise Ezgi Şenler’dir. Oyuncumuzu merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında da Ezgi Şenler kimdir? Ezgi Şenler’in yer aldığı diziler nelerdir? Ezgi Şenler’in instagram hesabı nedir? Ezgi Şenler’in sevgilisi var mıdır? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.

Ezgi Şenler Kimdir?

Ezgi Şenler KimdirEzgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bu güne denk pek çok sinema, dizi ve tiyatro oyununda boy göstermiştir. 2016 yılından bu yana aktif olarak kamera oyunu oyunculuk bile ilgilenmektedir. 1,68 boyunda olan Ezgi Şenler, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı modern dans bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2016 yılında yer almış olduğu Bodrum Masalı dizisindeki Aslı karakteri ile yaşamıştır.

Ezgi Şenler’in Yer Aldığı Diziler

2016 – Bodrum Masalı (Aslı)
2018 – Nefes Nefese (Mercan )
2019 – Canevim (Müjgan Hakseven)
2020 – Çatı Katı Aşk

Ezgi Şenler’in İnstagram Hesabı

Ezgi Şenler'in İnstagram HesabıEzgi Şenler aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. Instagram hesabında da yer aldığı projeleri paylaşan Ezgi Şenler, takipçilere için gündelik hayatından fotoğraf karelerini de paylaşmaktadır. Ezgi Şenler’in resmi instagram hesabında 106 gönderisi bulunurken 485 bini aşkında  takipçisi yer almaktadır. Ezgi Şenler’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ezgisenler

Ezgi Şenler Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Ezgi Şenler’in sevgilisinin olup olmadığında sizler adına araştırdık. Ancak güzel ve başarılı oyuncumuz Ezgi Şenler’in bir ilişkisi şu anda bulunmamaktadır. Daha önce de aşk yaşadığı bir isim bulunmayan Ezgi Şenler’in sevgilisi olduğu haberini aldığımız zaman yine sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Pınar Karakterinin Kıyafetleri

Teskilat Pinar Karakterinin KiyafetleriTeşkilat tenisinde kılıktan kılığa girerek karşımıza farklı şekillerde çıkacak olan Pınar karakterin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Teşkilat dizisi 7 Mart Pazar akşamı yayınlanmaya başladığı zaman Pınar karakterlerinin kıyafetlerini de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Teşkilat dizisinde yer alan Pınar karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalara ayırırsa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Teşkilat dizisinde yer alacak olan Pınar karakterinden ve ona hayat veren oyuncu Ezgi Şenler’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşünceleri bizler için çok önemli. Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Ayrıca dizide yer alan oyuncularımızın tamamını detaylı bir şekilde incelemek isterseniz de Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Trt1) isimli konumuza bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..