Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir? Karakter Bilgileri (Deniz Baysal)

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturmuş olduğu senaryosunu ise Ethem Özışık’ın kaleme almış olduğu Teşkilat dizisi bu hafta sevenleri ile buluşacaktır. İlk bölümü ile 7 Mart Pazar akşamı 20.00’da TRT 1 kanalında seyircilerin beğenisine sunulacak olan Teşkilat dizisindeki karakterler merak edilmeye devam ederken dizide merak edilen karakterlerden bir tanesi Zehra karakteri oldu. Biz de sizlerle konumuzda Teşkilat dizisinde yer alan Zehra karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.

Teşkilat Dizisi Zehra Karakteri

Teşkilat Dizisi Zehra KarakteriTeşkilat dizisinde güzelliği ile karakteristik özellikleri ile bilinen Zehra karakteri izleyiciler de oldukça merak uyandırdı. Ekipte en mantıklı kişilerden bir tanesi olan Zehra karakteri, sakin olması ve zeki olması ile tanınmaktadır. Ekipte yer alan diğer kişilerin en sinirli olduğu durumlarda bile sakin kalabilen Zehra karakteri başarılı bir istihbaratçıdır.

Teskilat Deniz baysal kimdir zehra

Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?

Teşkilat dizisinde Zehra karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Deniz Baysal’dır. Düzenli ve başarılı oyunculuğu ile bilinen Deniz Baysal’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında Deniz Baysal’ın hayatından ve bilgilerinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Hep beraber Deniz Baysal’ı gelin daha yakından tanıyalım.

Deniz Baysal Kimdir?

Deniz Baysal KimdirDeniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesi’nde uluslararası ticaret okumaya halen devam etmektedir. 2011 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. 10 yıl Karşıyaka belediye tiyatrosunda görev almasının ardından kamera önü oyunculuğuna da adım atmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2011 yılında Bitmeyen Şarkı dizisi ile yaşamış ve oyunculuğu seyirciler ve yapımcılar tarafından tam not almayı başarmıştır.

Deniz Baysal’ın Yer Aldığı Diziler

2011 – Bitmeyen Şarkı
Derin Sular (Nisan)
2012 – Babalar ve Evlatlar
Kayıp Şehir (Şehnaz)
2013 – Aşk Ekmek Hayaller (Karaca Yılmaz)
2014-2015 – Kaçak Gelinler (Kainat Gencer)
2015 – Can Bedenden Çıkmayınca (Eylem)
Beyaz Yalan (Alara Korel/Melek Yılmaz)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında (Tümay Erbay)
Rüzgarın Kalbi (Zeynep)
2017-2018 – Fazilet Hanım ve Kızları (Hazan Çamkıran )
2018-2019 – Söz (Savcı Derya Karasu)
2020 – Hizmetçiler

Deniz Baysal’ın İnstagram Hesabı

Deniz Baysal'ın İnstagram HesabıDeniz Baysal, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile yer aldığı projeler ve günlük hayatından fotoğraf karelerini sık sık paylaşmaktadır. Deniz Baysal’ın resmi instagram hesabında 322 gönderisi bulunurken 4,1 milyonu aşkın da takipçisi yer almaktadır. Deniz Baysal’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @denizbaysal_ kullanıcı isimleri hesaba bakabilirsiniz.

Deniz Baysal’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Güzelliği ile bilinen Deniz Baysal hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evli olup olmadığı oldu. Deniz Baysal 2019 yılında Barış Yurtçu ile dünya evine girmiştir. Çiftimiz mutlu fotoğraf karelerini de resmi instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sunmaktadır. Sevilen çiftlerden bir tanesi olan Deniz Baysal ve Barış Yurtçu çiftine biz de mutluluklar dileriz.Deniz Baysal'ın Sevgilisi Var Mı Evli Mi

Teşkilat Dizisi Zehra Karakterinin Kıyafetleri

Teşkilat dizisinde kıyafetleri ile merak uyandıran karakterlerden bir tanesi de Zehra karakteri oldu. Teşkilat dizisi yayın hayatına başladığı zaman Zehra karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket gibi kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız. Sizin de Teşkilat dizisindeki Zehra karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından sahne ve bölüm dizisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Teşkilat dizisinde dikkat çeken kadın karakterlerden bir tanesi olan Zehra karakterini tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de Zehra karakteri ve Zehra karakterine hayat veren oyuncumuz Deniz Baysal hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Teşkilat dizisinde yer alan oyuncularımız yakından incelemek isterseniz Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Trt1)  isimli konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler