Teşkilat Dizisi Uzay Kimdir? Bilgileri (Serdar Yeğin)

06.03.2021
1.736

Bu konumuzda sizlere 7 Mart Pazar akşamı yayın hayatına başlayacak olan Teşkilat dizisinde yer alan Uzay karakterini yakından tanıtacağız. Tims&B imzalı Teşkilat dizisinin yönetmenliğini, başarılı yönetmen Ketche üstlenmiştir. Teşkilat dizisinin senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır. Daha fragmanı yayınlanmadan bile oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde ilgi odağı olan Teşkilat dizisinin tanıtım fragmanın yayınlanmasıyla birlikte diziye duyulan merakta oldukça artmıştır. 7 Mart Pazar günü Trt de ekranlara gelecek olan Teşkilat dizisinde merak edilen karakterlerden biride Uzay olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Uzay karakterini yakından tanıtacağız ve Teşkilat dizisi Uzay kimdir? Teşkilat dizisi Uzay karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Teskilat dizisi resimleri oyunculari

Teşkilat Dizisi Uzay Karakteri Kimdir?

7 Mart Pazar günü Trt ekranlarında karşımıza çıkacak olan Teşkilat dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Uzay karakteri, Odtü’de istatislik okumuştur. İstatislik mezunu olan Uzay daha sonra da doktora yapmıştır. Ekibin en zeki üyesi olan Uzay, operasyonların planlanmasını düzenler. Yanı kısacası Uzay karakteri, ekibin analistidir.Teşkilat Dizisi Uzay Kimdir

Teşkilat Dizisi Uzay Kimdir?

Ekibin parlak zekası olarak karşımıza çıkan Uzay karakterine başarılı oyuncumuz Serdar Yeğin hayat vermektedir. İzleyiciler tarafından Uzay karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Serdar Yeğin’i daha yakından tanıtacağız ve Serdar Yeğin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı?

Serdar Yeğin Kimdir?

41 yaşındaki oyuncumuz 12 Ocak 1980 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa lise yıllarında Bursa’da Tayyare Kültür Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılarak adım atan Serdar Yeğin, daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda profosyonel olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitim alan oyuncumuz burada ki eğitimi yarıda bırakarak, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümüne giriş yapmıştır. Yıldız Kenter, Haldun Dormen, Mehmet Birkiye, Suat Özturna gibi usta isimlerden oyunculuk eğitimi alan Serdar Yeğin, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında yayınlanan Azad dizisiyle geçen oyuncumuz performansıyla herkesi etkilemeyi başarmış ve aynı yıl, Her Şey Aşk İçin ve Hititler projelerinde de yer almıştır. En son 2018 yılında Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Albay Adonis karekteriyle kamera karşısına geçen oyuncumuz, bu sezon Teşkilat dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Serdar Yeğin Yer Aldığı Diziler

Teşkilat – 2021
Vatanım Sensin – 2018
Kördüğüm – 2016
Huzur Sokağı  – 2013
Kılıç Günü – 2010
Ateşe Yürümek – 2010
Dedektif Biraderler – 2008
Bir Varmış Bir Yokmuş – 2008
Adanalı – 2009
Senden Başka – 2007
Kınalı Kuzular – 2006
Ahh İstanbul – 2006
Aşk Oyunu – 2005
Çemberimde Gül Oya – 2004
Hürrem Sultan – 2003
Günahım Neydi Allahım – 2003
Her Şey Aşk İçin – 2002
Azad – 2002

Serdar Yeğin Resmi İnstagram Hesabı

Teşkilat Dizisi Uzay Karakteri adı soyadıBugüne kadar birçok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Serdar Yeğin, bu sezon Teşkilat dizisinde hayat vereceği Uzay karakteriyle ekranlarda olacaktır. Oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagramda 43 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 bin takipçisi bulunmaktadır. Serdar Yeğin’in resmi instagram hesabı: @serdaryegin

Serdar Yeğin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Serdar Yeğin, Bursa Devlet Tiyatro’sunda tanıştığı, kendi gibi oyuncu olan Gülşah Deniz Yeğin ile evlidir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftimiz, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir ve çiftin henüz bir çocuğu da yoktur.

Teşkilat Dizisi Uzay – Serdar Yeğin Kıyafetleri

Bu sezon Teşkilat dizisiyle Trt ekranlarında göreceğimiz oyuncu, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bugüne kadar oldukça başarılı işlere imza atan yakışıklı oyuncumuzun sevenleri de Serdar Yeğin’in giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Teşkilat dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, pantolon, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Serdar Yeğin Teşkilat Dizisinde Uzay rolündeBu konumuzda sizlere Teşkilat dizisinde yer alan Uzay karakterini ve Uzay karakterine hayat veren oyuncumuz Serdar Yeğin’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat Dizisi oyuncuları karakterleri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..