Teşkilat Dizisi Sezon Finali Ne Zaman? Final Tarihi Belli mi?

19.05.2021
619

TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı ve biteceği merak ediliyordu. Pazar akşamlarında reytingleri alt üst eden teşkilat dizisinin kesin sezon finali tarihi belli oldu. Bizde bu konumuzda TRT 1’in sevilen pazar akşamı teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapıyor kesin tarihi hakkında bilgiler vereceğiz.Teşkilat dizisi Sezon Finali Ne Zaman tarihi belli mi

Teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

TRT 1 ekranlarından pazar akşamları yayınlanan sevilen dizi Teşkilat’ın sezon finali tarihi belli oldu. Teşkilat dizisi sezon finali 6 Haziran 2021 pazar akşamı yayınlanacak 14. bölüm ile olacak. Son olarak 23 Mayıs Pazar günü 12. bölümü ekrana gelecek olan teşkilat dizisi 30 Mayıs Pazar akşamı 13. bölümü ile ekrana gelirken dizinin sezon finali ise 14. bölümde yaşanacak ve 6 Haziran Pazar günü sezon finali bölümü ekrana gelecek.

Yapımcılığını Tims-B’nin üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Kethce (Hakan Kırvavaç) oturduğu teşkilat dizisi bu sezon geç başlamasına rağmen oldukça sevildi ve yüksek reyting oranları ile dikkatleri üzerine çekti. Milli istihbarat Teşkilatı’nın yaptığı operasyonları yurtiçi ve yurtdışındaki nefes kesen mücadelesini anlatan teşkilat dizisi TRT ekranlarında bu sezonun en yüksek reytingli dizilerinden birisi olmayı başardı. 6 Haziran Pazar akşamı yayınlanacak 14. bölüm ile sezon finali yapacak olan teşkilat dizisinin görkemli bir final yaparak yaz tatiline girmesi bekleniyor.

Teşkilat dizisi 6 Haziran’da yayınlanan 14. bölüm ile sezon finali yapacak

Almış olduğu 11 ve 14 oranındaki Total reytinglerle bu sezonun en iyi dizilerinden birisi olduğunu gösteren teşkilat dizisi MİT’in yaptığı operasyonların yanı sıra yurtdışındaki başarılı operasyonların ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eden İHA ve sihaların oldukça konuşulduğu bir dizi haline geldi. Yurt dışında yapılan askeri operasyonlarda oldukça ön plana çıkan siyahların teşkilat dizisinde kullanılması ve gövde gösterisinin yapılması ülkemiz açısından da bir prestij kaynağı oldu. Teşkilat dizisindeki bu güzel sahnelerin yeni sezonda da devam edeceğini tahmin ediyoruz. 14. bölüm ile 6 Haziran 2021 tarihinde kesin olarak sezon finali yapacak olan teşkilat dizisi yaklaşık 2 ay yaz tatili yapacak.

Teşkilat dizisi oyuncuları 2 ay izin kullanacak

Teşkilat dizisi 6 Haziran günü yayınlanan 14. bölüm ile sezon finali yaptıktan sonra yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapacak ve oyuncular ve dizinin ekibi izin kullanacak. Ağustos ayının ilk haftası yeniden toparlanacak olan teşkilat dizisine yeni oyuncuların katılması ve güçlü bir şekilde yeni sezona hazırlanması bekleniyor. 2 aylık aradan sonra ağustos ayında yeni sezon çekimlerine başlayacak olan teşkilat dizisi Eylül ayında ikinci sezona merhaba diyecek.

Teşkilat dizisi 2. sezon başlama tarihi

Teşkilat dizisinin ikinci sezon başlama tarihi kesin olarak açıklanmamış olsa da tahmini olarak Eylül ayının ilk haftası dizinin başlaması bekleniyor. Tahmini olarak 5 Eylül pazar günü veya 12 Eylül Pazar akşamı teşkilat dizisi 2. sezonu başlayacak. Bu konumuzda sizlere teşkilat dizisi sezon finali ne zaman ve teşkilat dizisi sezon final tarihi belli mi gibi soruları yanıtlamaya çalıştık. Sizler de merak ettiklerinizi ve teşkilat dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?