Teşkilat Dizisi Roza Kimdir? Lara Domaç

14.08.2021
779

Bu konumuzda sizler için Teşkilat Dizisi Roza Kimdir? Lara Domaç hakkında bilgiler vereceğiz. Teşkilat dizisine yeni katılan Roza karakterini yakından tanıtacağız. 7 Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Teşkilat dizisi aldığı reytinglerle ilk sezonu zirvede tamamlamış ve 6 Haziran 2021 tarihinde sezon finali yapmıştır. Milli İstihbarat teşkilatında çalışan özel bir ekibin iş hayatında ve özel hayatında yaşadığı zorlukları konu edinen Teşkilat dizinin başrolünde ise Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu ve Mesut Akusta yer almaktadır. teskilat dizisi yildirim esi ve kizi lara domac roza

Teşkilat Dizisi Roza Kimdir? Yönetmen koltuğunda Katche lakaplı başarılı yönetmen Hakan Kırvavaç’ın oturduğu Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara’da gerçekleşmektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Teşkilat dizisinin 2. sezonuna Roza karakteri dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisine yeni katılan Roza karakterini daha yakından tanıtacağız ve Teşkilat dizisi Roza kimdir? Teşkilat dizisi Roza karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Lara Domaç Teşkilat Dizisinde Roza rolünde

Teşkilat Dizisi Roza Karakteri Kimdir?

Teşkilat dizisine 2. sezonda katılacak olan Roza karakteri, Gürkan Uygun’un hayat vereceği Yıldırım karakterinin kız olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak Roza karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Roza karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Teşkilat dizisinde Roza annesi Defne ve babası Yıldırım ile birlikte Türkiye’ye dönüyor. Roza kimdir, karakteri bilgileri konumuza sizlerle.

Teşkilat Dizisi Roza Kimdir?

Yıldırım karakterinin kızı olarak karşımıza çıkacak olan Roza karakterine güzel oyuncumuz Lara Domaç hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Roza karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Lara Domaç da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Lara Domaç’ı daha yakından tanıtacağız ve Lara Domaç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Lara Domaç Kimdir?

Teşkilat Dizisi Roza Karakteri Kimdir21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 1.65 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığın da olan Lara Domaç, Tümay Özokur Akademi de kamera onu oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 13 yaşındayken geçen oyuncumuz, Cheetos Elektrik reklam filmi sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. 2012 yılında oyunculukla tanışan Lara Domaç, ertesi yıl 20 Dakika isimli dizide boy göstermiştir.

2019 yılında Sinema Güzeli Yarışmasına katılan ve Sinema Güzeli Yarışmasında Türkiye 3. seçilen Lara Domaç adını bu şekilde duyurmuştur. Keman çalmayı ve dans etmeyi seven genç oyuncumuz aynı zamanda drama eğitmenliği yapmaktadır. Tango, Latin dansı ve Hip-hop türünde profesyonel olarak dans eden Lara Domaç, 2019 yılında katıldığı yarışmadan sonra birçok oyunculuk teklifi almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında, Exxen isimli dijital platform da yayınlan Hayallerim Aşkım Ve Ailem isimli dizi ile geçen güzel oyuncumuz önümüzdeki günlerde Teşkilat dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Lara Domaç Yer Aldığı Diziler

Teşkilat (2021)
Hayallerim Aşkım Ve Ailem (2021)
Kampüs Kafası (2020)
20 Dakika (2013)Teşkilat Dizisi Roza rolü Kimdir

Lara Domaç Resmi Instagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Lara Domaç sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun ınstagram da 109 gönderisi ve yaklaşık olarak 11 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Lara Domaç’ın resmi ınstagram hesabı: @laradomac

Lara Domaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

21 yaşında ki genç oyuncumuz Lara Domaç henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Lara Domaç’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur. Teşkilat Dizisine Yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Teşkilat Dizisi Roza – Lara Domaç Kıyafetleri

2019 yılında katıldığı Sinema Güzeli yarışmasında Türkiye üçüncüsü olan Lara Domaç, sadece yeteneği ile değil güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, güzel oyuncumuz Lara Domaç’ın özel hayatında ve Teşkilat dizisinde giydiği pantolon, etek, şort, tayt, tişört, kazak, yelek, hırka, ceket, mont, kaban, tulum, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Teşkilat dizisine, Yıldırım’ın kızı olarak katılan Roza karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Lara Domaç’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat Dizisi Roza Kimdir? konumuz bu kadar..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.