Teşkilat Dizisi Rainer Kimdir? Gerçek Adı (Burak Sarımola)

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlamış olan Teşkilat dizisi büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Dizi heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni karakterler eklemeye devam ediyor. Teşkilat dizisine yeni dahil olan karakter Rainer karakteri oldu. Biz de bu konumuzda Teşkilat dizisini büyük bir merakla izleyen izleyicilerimiz ve okurlarımız adına Rainer karakterinden ve karaktere hayat verecek olan oyuncumuzdan bahsedeceğiz.Teşkilat Dizisi Rainer Karakteri

Teşkilat Dizisi Rainer Karakteri

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlamış olan Teşkilat dizisi hız kesmeden yayın hayatına devam etmektedir. Dizide önümüzdeki bölümde göreceğimiz Rainer karakteri oldukça merak edildi. Ancak karakterinin özellikleri hakkında net bir açıklama resmi tarafından  siteler tarafından gelmedi. Rainer karakteri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Teşkilat dizisi Rainer karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Teşkilat Dizisi Rainer Kimdir?

Teşkilat dizisine önümüzdeki haftadan itibaren dahil olacak olan Rainer karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak edildi. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına konumuzun ilerleyen kısmında Rainer karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Burak Sarımola’dan ve hayatı hakkındaki tüm bilgilerden sizlere bahsedeceğiz. Burak Sarımola Kimdir?

Burak Sarımola Kimdir?

Burak Sarımola KimdirBaşarılı oyuncumuz Burak Sarımola, 3 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini oyunculuk üzerine alan Burak Sarımola,  daha önce pek çok dizi ve sinema filminde boy göstermiştir. En son karşınızda 2019 yılındaki Nöbet filmi ile çıkmış olan başarılı oyuncumuz 30 yılı aşkın bir süredir oyunculuk ile yakından ilgilenmektedir.

Burak Sarımola’nın Yer Aldığı Diziler

2019 – Nöbet
2017 – 7 Yüz
2012 – Öldür Beni
2014 – Muhteşem Yüzyıl
2010 – Şefkat Tepe
2008 – Emret Komutanım
2008 – Güldünya
2008 – Babam Adam Olacak
2007 – Gönül Salıncağı
2006 – Cemile
2006 – Fırtına
2006 – Kınalı Kuzular
2005 – Nefes Nefese
2005 – Hayalet
2004 – Ağa Kızı
2002 – Gülbeyaz
2002 – Beşik Kertmesi
2001 – Tatlı Hayat
2000 – Dadı
1998 – Affet Bizi Hocam
1997 – Böyle mi Olacaktı
1997 – Hüznün Yüzü
1997 – Gülüm
1996 – Feride
1993 – SerkanHastane
1992 – Biz Bize Benzeriz
1989 – Çaylar Şirketten
1989 – Dullar Pansiyonu

Burak Sarımola’nın İnstagram Hesabı

Burak Sarımola'nın İnstagram HesabıBurak Sarımola, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçiler ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Bir Beşiktaş fanı olan Burak Sarımola’nın resmi instagram hesabında 249 gönderisi bulunurken 80 bine yakın da takipçisi yer almaktadır. Burak Sarımola’nın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @buraksarimola kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Burak Sarımola Evli Mi? Eşi Kim?

Burak Sarımola hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evli olup olmadığı oldu. Burak Sarımola, Özge Sarımola ile uzun bir süredir evlidir ve bu evliliklerinden bir tane de oğulları dünyaya gelmiştir.Burak Sarımola Evli Mi Eşi Kim

Teşkilat Dizisi Rainer Karakterinin Kıyafetleri

Teşkilat dizisinde pek çok karakterde olduğu gibi Rainer karakterinin de kıyafetleri oldukça merak edildi. Rainer karakter Teşkilat dizisine dahil olduğu zaman dizide kullanmış olduğu kıyafetler elimizden geldiğince marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerin de Rainer karakterin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlamış olan Teşkilat dizine yeni dahil olmuş olan Rainer karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Teşkilat dizisinde dahil olan oyuncularımızı yakından incelemek isterseniz  Teşkilat dizisinin oyuncuları kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler