Teşkilat Dizisi Neyi Anlatacak? Konusu Hikayesi Nedir?

26.02.2021
16

Trt 1’in iddialı dizilerinden biri olan Teşkilat dizisinin Yapımcılığını Tims&B Productions yapım şirketi üstlenmiştir. Teşkilat Dizisi Neyi Anlatacak? Teşkilat Dizisi Konusu Hikayesi Nedir? Daha önce yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Teşkilat dizisinde bir değişikliğe gidildi ve Teşkilat dizisinin yeni yönetmeni Ketche lakaplı yönetmen Hakan Kırvavaç olarak belirlendi.

Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman gibi başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı Teşkilat dizisi kısa sürede büyük ilgi görmüş ve oyuncu kadrosunun yanı sıra konusu ve başlama tarihide merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda, Teşkilat dizisi neyi anlatıyor, ne zaman başlayacak? Ankara dizisinin konusu nedir gibi konulara açıklık getireceğiz.Teşkilat Dizisinin hikayesi özeti

Teşkilat Dizisi Neyi Anlatıyor?

Oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Tuncer Salman, Eneshan Nalbant gibi usta isimleri barındıran Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatına bağlı olarak çalışan özel bir birliğin başından geçen olaylar anlatacaktır. Ülkemiz için gözünü bile kırpmadan savaşan bu yiğitlerin özel hayatında ve iş hayatında yaşadığı zorluklar Teşkilat dizisi sayesinde ekranlara gelecektir. Bizler için bu kadar zorlukla başa çıkan insanlar kimse tarafından bilinmemektedir. Teşkilat dizisinde bizlere bu kahramanları tanıtmak, bu mesleğin ne kadar zor olduğunu göstermek, sadece iş hayatında değil özel hayatında da yaşadığı sıkıntılarını, ne kadar zor şartlar altında mücadele ettiklerini ve onların yaşadığı zorlukları bizlere göstermek hedeflenmiştir.

Teşkilat Dizisinin Konusu Nedir?

TRT Teşkilat Dizisi konusu hikayesi özetİzleyiciler tarafından merakla beklenen Teşkilat dizisi daha fragmanı bile yayınlanmadan bile büyük ses getirmiştir. Dizinin bu kadar ilgi görmesinde oyuncularının yanı sıra konusunun da etkisi çok büyüktür. Trt 1 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Teşkilat dizisinin konusu, Milli Istihbarattır. Milli İstihbarat Teşkilatına bağlı olarak çalışan birliğin başından geçen zorlukları bizlere anlatacak olan Teşkilat dizisinin çekimleri de Ankara’da devam etmektedir. Dizide 15 Temmuz Milli Mücadele Meydanı da kullanılacak ve bununla beraber Ankara’ya ait bir çok simge de karşımıza çıkacaktır. Yani kısaca Teşkilat dizisinin konusu, bir istihbarat birliğinin, ülkemizin içinde ki ve dışında ki düşmanlar için verdiği mücadeleler konu edinecektir.

Teşkilat Dizisinin Hikayesi Nedir? Neyi anlatıyor?

Bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Teşkilat dizisinde, ülkemiz için birçok zorlukla başa çıkan ancak çoğumuzun ismini bile bilmediğimiz kahramanların hayatı anlatılacaktır. Bu istihbarat birliğinin iş hayatıyla birlikte, özel hayatında da ne kadar güçlük çektiklerini, gönül ilişkilerini, ailevi sorunlarını bizlere gösterecek olan Teşkilat dizisi, daha fragmanı yayınlanmadan bile büyük ilgi görmüştür. Kısacası oldukça usta isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisinin anlattığı hikaye, Milli İstihbarat Teşkilatına bağlı olarak çalışan bir birliğin verdiği zorlu mücadelelerdir.Teşkilat Dizisinin Konusu Nedir

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Teşkilat dizisi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle şimdiden bir çok kişide merak uyandırmıştır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi Trt 1’de yayınlanacaktır. Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Teşkilat dizisinin çekimleri de başlamıştır. Çekimleri Ankara’da devam eden dizinin henüz yayın tarihi belli olmamıştır, eğer çekimler yetişseydi dizi ocak ayının sonunda ekranlara gelmeyi planlıyordu fakat dizinin çekimleri yetişmedi ve Teşkilat dizisi yayın hayatına başlayamadı. Şimdilik kesin olarak bir yayın tarihi belirlenmemiştir, ancak Teşkilat dizisinin Mart ayının 7 sinde başlaması bekleniyor.

Bu konumuzda sizlere yakında Trt 1 ekranlarınlaydın da izleyicilerle buluşmayı planlayan Teşkilat dizisinin konusunu, hikayesini, Teşkilat dizisinde nelerin anlatılacağını ve ne zaman başlayacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat Dizisi Neyi Anlatacak? Konusu Hikayesi Nedir? konusunda yazacaklarımız bu kadar. Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuza bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Raziye dedi ki:

    Abla 4 kız kardesiz derslere düzenli giremiyoruz birimiz girse değerlerimiz giremiyoruz çaresiziz Allah rızası için bize yardım ett abla