Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı nedir bilgileri burada. Teşkilat Dizisine yeni giren oyunculardan birisi olan Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni olan Kasım kimdir Gerçek Adı, hakkında bilgileri burada yazacağız.  Teşkilat dizisi yeni bölümünde Fadi’nin yeğeni ve kara kutusu olan Kasım görülüyor. Bizlerde Kasım kimdir gerçek adı nedir bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik.  teskilat dizisi kasim firawi kimdir

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni

Mete’ye yapılan saldırının faili Fadi’ye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Nihayet Uzay’ın üstün çabasıyla bir ipucu bulunur. Fadi’nin yeğeni olan Kasım Firawi üzerinden Fadiye ulaşılması planlanır. Ancak büyük bir sorun vardır, Kasım bir İsrail hapishanesinde tutulmaktadır. Ekip işe koyulur ve Kasım’ı hapishaneden kurtarır.

Teşkilat dizisi yeni bölümünde Fadi’nin yeğeni Kasım görülüyor. Kasım Fadi’nin yeğeni kara kutusudur. Eskiden çok iyi anlaşırken şimdi ikisi de Filistin’in başkanı olmak istediği için ayrı düşerler. Ancak Fadi’nin irtibatları, herşeyini bilmektedir Kasım. Bu yüzden de Kasım’ın Türkler’in eline geçmesini istemez Fadi. Fadi gözünü karartır ve Kasım ile ekibin yer aldığı uçağa düzenek yerleştirir. Uçağı düşürüp amacına ulaşmak ister. teskilat dizisi Kasim kimdir

Teşkilat Kasım Tanıl Yöntem Kimdir?

Teşkilat dizisinde Kasım rolünü canlandıran oyuncunun adı Tanıl Yöntem‘dir. Tanıl Yöntem 1989 doğumludur. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunudur. Paşabahçe, Finansbank, Türk Telekom gibi şirketlerin reklamlarında yer almıştır. Neslihan Uzer oyunculuk ajansına kayıtlıdır. İlk kez Cennetin Gözyaşları dizisinde rol aldı. Kısa filmlerde tiyatro oyunlarında rol almıştır. Teşkilat dizisinde rol alan oyuncu Tanıl Yöntem dizi de Kasım Firawi rolünü canlandırıyor. 

Teşkilat yeni bölümde uçak Yunanistan’a acil iniş yapmak zorunda kalır. Fadi’nin amacı Kasım’ın konuşmaması, sırlarının açığa çıkmamasını sağlamak. Bakalım Fadi amacına ulaşacak mı? Teşkilat dizisinde ekip Kasım’ı konuşturup Fadi’nin yerini, gizlediklerini öğrenebilecekler mi? Teşkilat dizisini izliyor musunuz? Teşkilat dizisi Kasım rolünü canlandıran oyuncu Tanıl Yöntem’in oyunculuk performansı yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Etiketler