Teşkilat Dizisi Hakkı Dayı Öldü mü Neden Ayrıldı Çıktı?

05.05.2022
981

Teşkilat dizisi Hakkı Dayı öldü mü? Hakkı Dayı Teşkilat dizisinden neden ayrıldı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Burak Arlıer’in oturduğu Teşkilat dizisinin yapımcılığını Tims&B Productions yapım şirketi üstlenmiştir. Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hakkı Dayı’nın ölüp ölmediği de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Teşkilat dizisi Hakkı Dayı öldü mü? Hakkı Dayı Teşkilat dizisinden neden ayrıldı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Teşkilat Dizisi Hakkı Dayı Öldü Mü?

29 Mayıs tarihinde sezon finali yapacak olan Teşkilat dizisinde yer alan Hakkı Dayı dizinin ana karakterlerinden biridir. TRT’nin reyting rekortmeni dizisi, Teşikat’ın ana karakterlerinden biri olan Hakkı Dayı’nın ölüp ölmeyeceği merak edildi. Çekimleri Ankara’da devam eden Teşkilat dizisinde yer alan Hakkı Dayı teyzesi önümüzdeki günlerde ölecek ve diziye veda edecektir.Teşkilat Dizisi Hakkı Dayı Öldü mü

Teşkilat Hakkı Dayı Diziden Çıktı Mı?

Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan özel bir ekibin iş hayatında ve özel hayatında yaşadığı zorlukları ekranlara taşıyan dizi aldığı reytinglerle pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hakkı Dayı’da önümüzdeki bölümlerde diziden ayrılacaktır ve Teşkilat dizisinin yeni sezonunda yer almayacaktır.

Teşkilat Dizisi Hakkı Dayı Neden Ayrıldı?

7 Mart 2021 tarihine yayın hayatına başlayan ve her pazar TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hakkı Dayı’nın diziden ayrılacağı duyulmuştur. Hakkı Dayı karakteri, Teşkilat dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır. Yani, Hakkı Dayı karakterini canlandıran oyuncumuz Tuncer Salman diziden kendi isteğiyle ayrılmayacaktır.

Teşkilat Dizisi Hakkı Dayı Tekrar Gelecek Mi?

Tims&B Productions imzalı Teşkilat dizisinde yer alan ve öldü olarak gösterilerek ekibe dahil olan Hakkı Dayı karakteri diziden hikayesi bittiği için ayrılacaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Hakkı Dayı’nın Teşkilat dizisini tekrar gelip gelmeyeceği de merak edildi. Hakkı Dayı diziye önümüzde ki günlerde veda edecek ve geri gelmeyecektir.

Teşkilat dizisi Hakkı Dayı öldü mü? Hakkı Dayı Teşkilat dizisinden neden ayrıldı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Gitmesin ayrılmasın diziden