Teşkilat Dizisi Çetin Kimdir? Görevi Ne? (Mustafa Açılan)

13.08.2021
1.636

Bu konumuzda sizler için Teşkilat Dizisi Çetin Kimdir? Görevi Ne?, Teşkilat dizisine 2. sezonda dahil olan Çetin karakterini yakından tanıtacağız ve Çetin karakterinin görevinin ne olduğunu sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Teşkilat dizisi 7 Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Teşkilat dizisi aldığı reytinglerle haftanın en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başarmıştır.

Teşkilat Dizisi Çetin KimdirTrt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ketche lakaplı başarılı yönetmen Hakan Kırvavaç oturmaktadır. 2. sezonu merakla beklenen Teşkilat dizisine Çetin karakteri katılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisine yeni katılan Çetin karakterini yakından tanıtacağız ve Teşkilat dizisi Çetin kimdir? Teşkilat dizisi Çetin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Çetin Karakteri Kimdir?

Her pazar TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin ikinci sezonu Eylül ayında başlayacaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Teşkilat dizisine 2. sezonda katılan Çetin karakterini nasıl biri olduğu ve Çetin karakterinin görevinin ne olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Çetin karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Mustafa Açılan Teşkilat Dizisinde Çetin rolünde

Teşkilat Dizisi Çetin Kimdir?

Mustafa Açılan Teşkilat dizisi 2. sezonuna bomba gibi bir giriş yapıyor. Teşkilat dizisinde Mustafa Açılan önemli bir karakteri canlandıracaktır. Teşkilat dizisine 2. sezonda katılan Çetin karakterini başarılı oyuncumuz Mustafa Açılan canlandıracaktır. Teşkilat dizisinin izleyicileri tarafından Çetin karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Mustafa Açılan da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisinde Çetin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Mustafa Açılan’ı daha yakından tanıtacağız ve Mustafa Açılan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Mustafa Açılan Kimdir?

34 yaşındaki başarılı oyuncumuz 2 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Kazakistan’da İşletme Bölümü okuyarak tamamlayan Mustafa Açılan, kamera karşısında ilk defa 2016 yılında Ozan karakterine hayat verdiği Kanıt: Ateş Üstünde isimli dizi ile geçmiştir. 1.73 boyunda ve 68 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı, 2018 yılında Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Züleyha’nın üvey abisi olan Veli karakteri sayesinde yakalamıştır. Bu dizdeki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Mustafa Açılan ertesi yıl Babamın Günahları isimli dizide yer almıştır. Daha önce Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, Kanıt: Ateş Üstünde, Çocuk, Bir Zamanlar Çukurova, Maria ile Mustafa, Babamın Günahları gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Taşkın Komiser karakterine hayat verdiği Akıncı dizisi ile geçmiştir.

Mustafa Açılan Yer Aldığı Diziler

Teşkilat (Çetin, 2021)
Akıncı ( Taşkın Komiser, 2021)
Maria ile Mustafa (Galip, 2020)
Çocuk (2019-2020)
Babamın Günahları (Murat, 2019)
Bir Zamanlar Çukurova (Veli, 2018)
Kanıt: Ateş Üstünde (Ozan, 2016)

Mustafa Açılan Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan başarılı oyuncumuz Mustafa Açılan sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında sık sık paylaşım da bulunan başarılı oyuncumuz Mustafa Açılan’ın instagram da 42 gönderisi ve 24 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Mustafa Açılan’ın resmi ınstagram hesabı: @mustafaacilan

Mustafa Açılan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Izleyiciler tarafından merak edilen konulardan biri de oyuncumuz Mustafa Açılan’ın hayatında birinin olup olmadığıdır. Yakışıklı oyuncumuz Mustafa Açılan henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır.

Teşkilat Dizisi Çetin – Mustafa Açılan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklıya da dikaktleri üzerine çeken oyuncumuz Mustafa Açılan’ın sevenleri, onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Mustafa Açılan’ın özel hayatında ve Teşkilat dizisinde giydiği pantolon, şort, gömlek, tişört, ceket, kaban, hırka, yelek, kazak, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizler için Teşkilat dizisine yeni katılan Çetin karakterini, Çetin karakterinin görevinin ne olduğunu ve Çetin karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat Dizisi Çetin Kimdir? Amacı ne kim için geldi gibi konulardan bahsettik. Teşkilat Dizisine 2. sezon gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.