Terzi Suzi Kimdir? Peyami’nin Sağ kolu (Ece Sükan)

25.03.2022
2.150

Terzi dizisinde yer alan Suzi karakterini yakından tanıtacağız. Cem Karcı’nın yöneteceği Terzi dizisinin yapımcılığı OGM Pictures üstlenmiştir. Terzi dizisinde yer alan Suzi karakteri de merak edildi. Bizlerde Terzi dizisinde yer alan Suzi karakterini yakından tanıtacağız ve Terzi dizisi Suzi kimdir? Terzi dizisi Suzi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisi Suzi Karakteri Kimdir?

Süslü Korkuluk dizisi Suzi karakteriNetflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Terzi dizisinde yer alan Suzi karakteri, Peyami’nin sağ koludur. Ancak Suzi karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Terzi dizisinde yer alan Suzi karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisi Suzi Kimdir?

Terzi dizisine Peyami’nin sağ kolu olarak katılan Suzi karakterine oyuncumuz Ece Sükan hayat verecektir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Ece Sükan’ı yakından tanıtacağız ve Ece Sükhan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Süslü Korkuluk Suzi Kimdir Peyami'nin Sağ kolu

Ece Sükan Kimdir?

45 yaşındaki oyuncumuz Ece Sükan, 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta sektöre adım atan Ece Sükan, Kayahan’la Cumartesiden Cumartesiye adlı programda sunuculuk yapmıştır. Ankara Devlet Opera Balesi’nde eğitim alan ve daha sonra ODTÜ psikoloji bölümünden mezun olan Ece Sükan, Best Model of Turkey 1998 yarışmasında üçüncü olmuştur. Daha sonra profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan Ece Sükan NewYork’da Fashion Institute of Technology isimli okulda eğitim almıştır ve 2004 yılında, 24 Saat isimli diziyle oyunculuğa adım atmıştır.

Ece Sükan Yer Aldığı Diziler

2022 – Terzi (Suzi)
2018-2019 – Gülperi (Şeyma)
2010 – Kızım Nerede
2009 – Avrupa Yakası
2008 – Aşk Yakar (Belda)
2004 – Haziran Gecesi (Dennis)
2009 – Avrupa Yakası
2004 – 24 Saat (Tuğçe)

Ece Sükan Resmi İnstagram Hesabı

Terzi dizisinde Suzi karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncumuz Ece Sükan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun İnstagram da 5.436 gönderisi ve 214 bin takipçisi vardır. Ece Sükan’ın resmi İnstagram hesabı: @ecesukan

Ece Sükan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Ece Sükan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Ece Sükan, 8 Şubat 2014 tarihinde moda tasarımcısı Ümit Benan ile ABD’deki Kalifornia Palm Springs’te bir kır düğünüyle dünya evine gitmiştir. Ancak ikili anlaşamamış ve daha sonra 2017 yılında yolların ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Ece Sükan’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Terzi Dizisi Suzi- Ece Sükan Kıyafetleri

Miss Turkey güzeli Ece Sükan, Terzi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beni toplamaktadır. Kusursuz fiziği ile giydiği her şeyin yakışır biri olan Ece Sükan’ın giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Biz de sizler için ilerleyen günlerde oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Ece Sükan’ın Terzi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızda paylaşacağız.

Terzi dizisinde yer alan Suzi karakterini ve Suzi karakterine hayat veren oyuncumuz Ece Sükan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Terzi dizisi oyunu kadrosu burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?