Terzi Dizisini Nasıl Buldunuz? Reyting Sonuçları

08.01.2022
1.102

Bu konumuzda Terzi dizisini nasıl buldunuz? Terzi dizisi reyting sonuçları ve izlenme oranları nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. OGM Prictures imzalı Terzi dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturmaktadır. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Alina Boz’un paylaştığı Terzi dizisinin aldığı reytingler ve izlenme oranları da merak edilmiştir. Bizde Terzi dizisinin aldığı reytingleri, izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız ve Terzi dizisini nasıl buldunuz? Sürülü Korkuluk dizisi reyting sonuçları ve izlenme oranları nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Terzi Dizisini Nasıl Buldunuz?

Süslü Korkuluk Dizisini Nasıl BuldunuzYönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Terzi dizisi önümüze ki günlerde TV 8 ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Yapımcılığını OGM Prictures yapım şirketinin üstlendiği Terzi dizisinin tanıtım fragmanı 1 Ocak yılbaşı akşamı yayınlanmıştır. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Alina Boz’un paylaştığı Terzi dizisi sosyal medyada da oldukça ses getirmiştir. Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy hepimizin bildiği gibi televizyona bir süre ara vermişti. Çağatay Ulusoy’un tekrar ekranlara dönmesi büyük ses getirmiştir ve dizinin tanıtım fragmanı izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Terzi Dizisi Reyting Sonuçları

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Alina Boz’un paylaştığı Terzi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. OGM Prictures imzalı Terzi dizisi önümüzde ki günlerde TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çağatay Ulusoy, bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Oyuncumuz Terzi dizisiyle tekrar ekranlara dönecektir. Sosyal medyada da oldukça ses getiren Terzi dizisinin reyting oranları da merak edilmiştir. Ancak Terzi dizisi yayın hayatına başlamadığı için dizinin aldığı reytingler belli değildir. Bizler, Terzi dizisinin aldığı reytinglerle uzun yıllar ekranlarda olacağını tahmin ediyoruz.

Terzi Dizisi Izlenme Oranları

Tanıtım fragmanı 1 Ocak tarihinde TV 8 de yayınlanan ve izleyicler tarafından büyük beğeni toplayan Terzi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Terzi dizisi sosyal medyada da oldukça ses getirmiştir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Terzi dizisinin izlenme oranları da merak edilmiştir. Ancak dizi henüz yayınlanmadığı için izlenme oranları belli değildir. Bizler Terzi dizisi yayın hayatına başlandığı zaman dizinin aldığı reytingleri ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisini Beğendiniz Mi?

OGM Prictures imzalı Terzi dizisinin 2021- 2022 sezonu için TV 8 de başlayan yeni dizilerden biridir. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Alina Boz’un paylaştığı Terzi dizisinin tanıtım fragmanı yılbaşı akşamı izleyici karşısına çıkmıştır. Tanıtım fragmanı yayınlandığı gün sosyal medyada da en çok konuşulan konu haline gelen Terzi dizinin tanıtım fragmanı izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Terzi dizisinin tanıtım fragmanı hakkında yapılan geri dönüşler de hep olumlu yöndedir.

Bu konumuzda Terzi dizisini nasıl buldunuz? Sürülü Korkuluk dizisi reyting sonuçları ve izlenme oranları nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?