Terzi Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Mahalle

01.01.2022
2.637

Bu konumuzda Terzi Dizisi Nerede Çekiliyor? Terzi dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. OGM Pictures imzalı Terzi dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturmaktadır. Yeni sezonda TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Terzi dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin çekimlerinin nerede, hangi il ve ilçede yapıldığı da merak konusu olmuştur. Bizlerde konumuzda Terzi dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Süslü Korkuluk Dizisi Hangi İl İlçe Mahallede ÇekiliyorYönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Terzi dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer almaktadır. TV 8 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Terzi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Büyük ilgi görmesi beklenen dizinin çekimleri ise İstanbul’da yapılacaktır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetini daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, Istanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı dizinin çekimleri burada gerçekleşecektir.

Terzi Dizisi Hangi İl Ve Ilçede Çekiliyor?

Yapımcılığını OGM Pictures yapım şirketinin üstlendiği Terzi dizisinin tanıtım fragmanı 1 Ocak tarihinde yayınlanmıştır. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Terzi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Terzi dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacaktır. Dizide İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır ancak dizi yayın hayatına başlamadığı için dizide anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçeceği belli değildir. Bizler, Terzi dizisi yayın hayatına başlandığı zaman dizide anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçtiğini sizlerle paylaşacağız.Süslü Korkuluk Dizisi Nerede Çekiliyor

Terzi Dizisi Çekim Mekanları

TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Terzi dizisinin çekim mekanları da merak edilmiştir. Tanıtım fragmanı 1 Ocak tarihinde yayınlanan Terzi dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacaktır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı dizinin çekimlerinde İstanbul tercih edilmiştir. Terzi dizisinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağının kullanılacağı bilinmektedir ancak dizide anlatılanana hikayenin hangi mekanda geçeceği belli değildir.

Terzi Dizisi Çekim Yerleri

Cem Karcı yönetmenliğinde çekilen Terzi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Şimdilik sadece başrol oyuncusu belli olan dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer almaktadır. Tanıtım fragmanı 1 Ocak’ta yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Terzi dizisi İstanbul’da çekilecektir. Diğer birçok dizide olduğu gibi Terzi dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Ancak dizi yayın hayatına başlamadığı için Terzi dizisinde anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçeceği bilinmemektedir.

Bu konumuzda Terzi dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Terzi Dizisi Nerede Çekiliyor? detaylıca yazdık. Terzi Dizisi Oyuncu Kadrosu burada..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?