Terzi Dizisi Esvet Kimdir? Şifanur Gül

03.03.2022
3.037

Terzi Dizisi Esvet Kimdir, Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakterini yakından tanıtacağız. OGM Pictures imzalı Terzi dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı oturmaktadır. Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakterini yakından tanıtacağız ve Terzi dizisi Esvet karakteri kimdir? Terzi dizisi Esvet karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisi Esvet Kimdir? Şifanur Gül

Dijital bir platform olan Netflix de izleyici karşısına çıkacak olan Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmaktadır. Bizler Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisi Esvet Kimdir?

OGM Pictures imzalı Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakterine oyuncumuz  Şifanur Gül hayat verecektir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Şifanur Gül’ü yakından tanıtacağız ve Şifanur Gül Kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Şifanur Gül- ESVET

Terzi dizisinde Esvet rolünü canlandıran oyuncu Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül 1995 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Bilim Dalı’nda eğitim aldı. Sevdim Seni Bir Kere, Uyanış Büyük Selçuklu, Cam Tavanlar dizilerinde rol aldı. sifanur gul terzi dizisinde

Not: Terzi dizisindenki Esvet rolü için daha önce Esra Bilgiç ile anlaşma yapılmıştı. Bu yüzden konumuzun devamında Esra Bilgiç bilgilrei yer almaktadır.

Esra Bilgiç Kimdir?

29 yaşındaki oyuncumuz Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncumuz Bilkent Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa ki 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisiyle geçen oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen bu projede hayat verdiği Halime Hatun karakteri ile tanınır hale gelmiş ve adını geniş kitlelere duyurmuştur. Diriliş Ertuğrul dizisi bittikten hemen sonra Bir Umut Yeter dizisinin başrolü için anlaşma sağlayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Kanunsuz Topraklar dizisiyle geçmiştir ve oyuncumuz bu sezon Terzi dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Esra Bilgiç Yer Aldığı Diziler

2014-2018 Diriliş Ertuğrul – Halime Hatun
2018 Bir Umut Yeter – Derya Akar
2020-2021 Ramo – Sibel Yıldırım
2021-2022 Kanunsuz Topraklar – Gülfem Paşazade Karaman
2022 Terzi – Esvet  Esra Bilgiç Süslü Korkuluk Dizisinde Esvet rolünde

Esra Bilgiç Resmi İnstagram Hesabı

Terzi dizisinde Esvet karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Esra Bilgiç sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram da 370 gönderisi ve 6,5 milyon takipçisi vardır. Esra Bilgiç’in resmi İnstagram hesabı: @esbilgic

Esra Bilgiç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Esra Bilgiç’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz 2014 yılından beri beraber olduğu  futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde dünya evine girmiştir. Ancak çift anlaşamamış ve 17 Haziran 2019 tarihinde tek celsede boşanmıştır. Oyuncumuz Esra Bilgiç’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Terzi Dizisi Esvet – Esra Bilgiç Kıyafetleri

Terzi dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Esra Bilgiç güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizler de ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Esra Bilgiç’in özel hayatında ve Terzi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda Terzi dizisinin başrolünde yer alan Esvet karakterini ve Esvet karakterini canlandıran oyuncu mouse oyuncumuz Esra Bilgiç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Terzi dizisi oyuncuları kimler burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..