Terzi Dizisi Cemre Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı

12.07.2022
2.293

Bu haberimizde Terzi dizisi Cemre karakterini yakından tanıtıcağız. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzi dizisinin başrolünde yer alan Cemre karakteri de merak edildi. Bizlerde, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği Terzi dizisinde yer alan Cemre karakterini yakından tanışacağız ve Terzi dizisi Cemre karakteri kimdir? Terzi dizisi Cemre karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Terzi Dizisi Cemre Karakteri Kimdir?

OGM Pictures imzalı Terzi dizisinde yer alan Cemre karakteri dizinin başrol oyuncusudur. Çağatay Ulusoy’un canlandıracağı Peyami karakteriyle partner olan Cemre karakterini tüm detaylarıyla bilgi ve gerçek adı soyadı nereli olduğu önceki dizi bilgileriyle sizlere sunacağız. Terzi Dizisi Oyuncu Kadrosu burada..Terzi Dizisi Cemre kimdir bilgileri

Terzi Dizisi Cemre Karakteri Kimdir?

Terzi dizisinin başrolünde yer alan Cemre karakterini güzel oyuncumuz Berrak Tüzünataç canlandıracaktır. Bizlerde Berrak Tüzünataç’ı yakından tanıtacağız ve Berrak Tüzünataç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Berrak Tüzünataç Kimdir?

Terzi dizisinin Cemre‘si 37 yaşında olan oyuncumuz Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Berrak Tüzünataç, kamera karşısına ilk defa Number 1 TV’de haber sunarak geçmiştir. 2005 yılında Beyzanın Kadınları filmiyle oyunculuğa adım atan Berrak Tüzünataç daha önce Kurşun, Ödünç Hayat, Dip, Fi, Ezel, Son, Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Kurşun, Organize İşler, Elveda Rumeli, Biz Böyleyiz gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Berrak Tüzünataç Yer Aldığı Diziler

2005 Ödünç Hayat – Feyzan
2007 Affedilmeyen – Duygu
2007-2008 Elveda Rumeli – Vahide
2009 Bu Kalp Seni Unutur mu? – Yıldız Akay
2010-2011 Ezel Bade – Uysal
2012 Son – Alev
2013-2014 Muhteşem Yüzyıl – Mihrünnisa Sultan
2015 Filinta – Farah
2016 Tschiller: Off – Reyhan
2017-2018 Fi – Özge
2018 Dip – Ekin
2019 Kurşun – Gülce Akar
2022 Hayallerim, Babam ve Sen

Berrak Tüzünataç Resmi İnstagram Hesabı

Terzi Dizisi Cemre karakteri Berrak TüzünağaçGüzel oyuncumuz Berrak Tüzünataç sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Berrak Tüzünataç’ın İnstagram da 483 gönderisi ve 516 bin takipçisi vardır. Berrak Tüzünataç’ın resmi İnstagram hesabı: @berrocks

Berrak Tüzünataç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Berrak Tüzünataç’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Berrak Tüzünataç geçtiğimiz yaz kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile görüntülenmişti. Ancak çiftin ilişkisi kısa sürmüştür. Berrak Tüzünataç şimdilerde ise, Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin ile birliktedir.

Terzi Dizisi Cemre – Berrak Tüzünataç Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Berrak Tüzünataç oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizler de kusursuz fiziğiyle gidiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Berrak Tüzünataç’ın, Terzi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kullandığım aksesuarlarla marka bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızda paylaşacağız.

Terzi dizisi Cemre karakterini ve Cemre karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Berrak Tüzünataç’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.