Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Başlama Tarihi

23.11.2020
1.305

2021’de dijital platformda yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizi ve film severler de haliyle dizide yer alacak olan oyuncuları merak etti. Bizde sizler ve okurlarımız için Terapist dizisinde yer alacak olan oyuncuları yakından tanıtacağız. İşte Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Başlama Tarihi..

TERAPIST DIZISI OYUNCU KADROSU

Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Bir psikolojik gerilim dizisi olacak olan Terapist dizisi, kadrosunda en sevilen oyuncuları barındıracağını duyurdu. Oyuncu seçmelerinde büyük bir titizlik ile elemeler devam ederken, dizide yer alacak olan bazı oyuncular belli oldu. Terapist dizisinin baş rolünde Zeynep Çamcı olurken, ona dizide yardım edecek oyuncular arasında ise Murat Kılıç, Çağdaş Onur Öztürk, Muhammet Uzuner, İlayda Alişan, Dolunay Soysert gibi başarılı isimler yer alıyor.

terapist dizisi oyuncu kadrosu

Zeynep Çamcı- Ayşe

Terapist Dizisi Zeynep ÇamcıZeynep Çamcı Terapist dizisinde Ayşe rolünü canlandırıyor. Dizide başrol olarak yer alacak olan Zeynep Çamcı, 11 Aralık 1986 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. 2009 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla yakından ilgilenmektedir. İzleyiciler onu Recep İvedik 3 filmi ile tanımıştır. Dizi, film ve tiyatro oyuncusudur. Kara Yazı, Seviyor Sevmiyor, Canımın İçi, Leyla İle Mecnun gibi dizlerde yer almış, beyaz perdede ise Meryem, Deliha, Feride gibi filmlerle boy göstermiştir.

Terapist Ayse kimdir

Murat Kılıç- Armağan

Terapist Dizisi Murat KılıçMurat Kılıç Terapist dizisinde Armağan rolünü canlandırıyor. Murat Kılıç, 7 Eylül 1971’de Amasya’da dünyaya gelmiştir.  Akademi İstanbul Oyunculuk Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. 2002 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla uğraşmakta ve ekranlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bir çok dizi, film, tiyatro oyunu ve reklam filmi ile gündeme gelmiştir. Karım ve Annem, İki Aile, Baba Ocağı ve Galip Derviş gibi pek çok dizide ekranlarda seyirci ile buluşmuştur.

terapist armagan kimdir

Çağdaş Onur Öztürk- Kerem

Terapist Dizisi Çağdaş Onur ÖztürkÇağdaş Onur Öztürk Terapist dizisinde Kerem rolünü canlandıracaktır. Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Peyzaj mimarlığı bölümünden mezun olmuştur. Türk dizi ve film oyuncusudur. Avlu, Diriliş Ertuğrul, Böyle Bitmesin, Aşktan Kaçılmaz, Kuzey Güney gibi pek çok dizinin yanı sıra Kendine İyi Bak, Sarmaşık, Aşkın 5 Hali, Tut Sözünü isimli sinema filmlerinde de yer almıştır.

Terapist Kerem kimdir

Muhammet Uzuner- Çetin

Terapist dizisi muhammet uzunerTerapist dizisinde Muhammet Uzuner Çetin rolünü canlandırıyor. Muhammet Uzuner, 30 Haziran 1965 yılında Samsun’da doğmuştur. Uzun yıllar oyunculuk sektörüyle uğraşmıştır. Yalnızca oyunculuk değil pek çok kez yönetmenlik ve eğitmenlik de yapmıştır. Kocan Kadar Konuş, Saklı Kalan, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kalbim Seni Seçti, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi pek çok projede yer alış ve seyircilere kendisini epey sevdirmiştir.

Terapist Cetin kimdir

İlayda Alişan- Özlem

ilayda alisan terapist dizisinde

İlayda Alişan Terapist dizisinde Özlem rolünü canlandırıyor. Gain’de yayınlanacak olan Terapist dizisinde rol alacak olan oyuncu İlayda Alişan 1996 İstanbul doğumludur. Bir Çocuk Sevdim, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur, Hakan Muhafız ve Şampiyon dizilerinde rol aldı. İlayda Alişan’ın instagram hesabı https://www.instagram.com/ilaydalisan/

Terapist Ozlem kimdir

Dolunay Soysert- Berna

dolunay soysert terapist dizisinde

Terapist dizisinde Dolunay Soysert Berna rolünü canlandıracak. Terapist dizisine son katılan isim Dolunay Soysert oldu. Dolunay Soysert 1973 Adana doğumludur. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda rol almıştır. Dolunay Soysert hem oyunculuk hem de oyuncu eğitmenliği yapmaktadır. Günümüzde bazı oyuncular Dolunay Soysert’ten oyunculuk eğitimi almıştır. Dolunay Soysert instagram hesabı https://www.instagram.com/dolibom/

Terapist Berna kimdir

Dolunay Soysert’in rol aldığı bazı dizi filmler; Benim Annem Bir Melek, Veda, Adanalı, Başrolde Aşk, Sultan Makamı, Urfalıyam Ezelden, Muhteşem Yüzyıl, Seddülbahir 32 Saat, Çifte Saadet, Bana Sevmeyi Anlat, Elimi Bırakma ve Ya İstiklal Ya Ölüm dizi filmlerinde rol aldı.

Terapist Dizisi Konusu

Geçtiğimiz günlerde resmi sitelerden yayınlanmış olan paylaşımlardan dizinin paylaşacağı haberlerini aldık. Dizinin konusu kesin belli olmamakla birlikte dizinin konusunun ise psikolojik gerilim olacağı kesinleşti. Dizinin konusu hakkındaki bilgiler gizemini korumaya devam ederken, dizinin konusu belli olduğu zaman sizlerle yine paylaşmış olacağız.

Terapist dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Terapist Dizisi Başlama Tarihi

Çok kısa bir süre sonra çekimlerine başlanacak olan dizinin yayın tarihi olarak 2021 yılı tercih edildi. Yeni sezonda dijital ortamda seyircisi ile buluşacak olan dizinin yayınlanacağı ay ise belirlenmedi. Terapist dizisi setinde yer alacak olan tüm çalışanlara ve tüm oyunculara şimdiden kolaylık ve bol reytingli bölümler görmelerini diliyoruz. Şimdiden iyi seyirler..

Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Başlama Tarihi gibi konular hakkında elimizden geldiğince sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sizin de dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Ayrıca bu dizide Zeynep Çamcı, Murat Kılıç, Çağdaş Onur Öztürk ve Muhammet Uzuner ile birlikte yer almasını istediğiniz oyuncuları da yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.