Temizlik Benim İşim Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu Devam Eder mi?

20 Yorum 540 kez izlendi

Temizlik Benim İşim Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu Devam Eder mi? Temizlik Benim İşim programı hafta içi her gün Foxtv ekranlarında yayınlanıyor. Saat 14:00 da yayınlanan Temizlik Benim İşim programında titizlik konusunda hassas olan yarışmacılar yarışıyor ve en iyi temizliği yapan yarışmacı haftanın birincisi olarak para ödülünü kazanıyor.

Temizlik Benim İşim programında en iyi temizliği ben yaparım diyen 5 kişi en kirli evleri temizliyor ve rakiplerinden puan alarak cuma günü en yüksek puanı alarak birinci olmaya çalışıyorlar. Temizlik Benim İşim programı Kadir Ezildi sunuculuğunda yayınlanıyor. Yarışmacılar kirli evlere giriyor ve kura sonucu kimin hangi evi temizleyeceği belli oluyor. Sonrasında  yarışmacı Kadir Ezildi ile birlikte eve giriyor ve temizliğe başlıyorlar. 4 saat boyunca o evi temizliyorlar ve en iyi şekilde temizlik yaparak rakiplerinden puan almak için çabalıyorlar.

Temizlik Benim İşim Programı Reytingleri Nasıl, İzlendi Mi?

Temizlik Benim İşim programı izlendi mi? Reyting durumu nasıl? Temizlik Benim İşim programında neler olacak? Temizlik Benim İşim reyting durumu bilgilerini sizlerle paylaşalım. Temizlik Benim İşim programı reytingleri grafiğini sizlerle paylaşalım.

Temizlik Benim İşim programı reytinglerine bakacak olursak genel olarak %1 oran almış. Temizlik Benim İşim programı yayına başladığı günden beri en iyi 16. sırada olurken en kötü olarak 33. sırada yer aldı. Temizlik Benim İşim programı günden güne iyi oranlar almaya devam ediyor. Temizlik Benim İşim sürekli yemek yarışması izlemek istemeyenler için bir alternatif. Kadir Ezildi’nin komik sunumu ile de yayınlanan Temizlik Benim İşim programı size eğlenceli dakikalar sunuyor.

Temizlik Benim İşim Programı Bilgileri

Temizlik Benim İşim programı Talya Prodüksiyon yapımcılığında ve Vanish sponsorluğunda yayınlanıyor. 19 Ağustos Pazartesi saat 14.00’dan itibaren Temizlik Benim İşim yayınlanmaya başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda cuma günleri hafta finali yapılıyor. Temizlik Benim İşim programında titizliği ile övünen beş kişi titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, temizliğin ustası, lekelerin düşmanı Kadir Ezildi ile birlikte ev temizliyorlar.

Titizlikleri ile övünen 5 yarışmacı kendilerini hayal edemeyecekleri kadar pis bir evde buluyorlar. Hepsi de tiksinerek girdikleri bu evi tertemiz yaparak çıkıyorlar. Kadir Ezildi yarışan yarışmacıya destek olup yardımcı olurken bir taraftan da onun temizliğini eleştiriyor, önerilerde bulunuyor. Temizlik Benim İşim programı günün finalinde hem yarışmacılardan hem de Kadir Ezildi’den en iyi puanı alan yarışmacı hafta finalinde birinci olacak. Birinci olan isim de 10.000 TL para ödülü kazanıyor.

Temizlik Benim İşim Programı Final Mi Yapacak Bitecek mi?

Temizlik Benim İşim programı erken final yapar mı? Temizlik Benim İşim programı reyting oranları günden güne artmaktadır. Çünkü önceki sezonlarda yemek yarışmasından ve kayıp cinayet yani araştırma programlarından sıkılan seyirciler için izlenebilecek güzel bir program. Gündüz kuşağına farklı bir alternatif olan Temizlik Benim İşim programı reytingleri ilerleyen bölümlerde nasıl olacak? Reyting durumunu sizlerle paylaşacağız. Siz Temizlik Benim İşim programını izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

20 Yorum

  1. Cok super program kadire bayılıyoruz hele su yemek programlarından bıktık nolur bitmesin kadir superrr👏👏

  2. Bu programı çok beğendim inşallah reyting rekorları kırar bıkmıştım yemek yarışmalarından Onlar temizlik yaptıkça bende onlarla birlikte evimi temizliyorum lütfen devam etsin.

  3. Beğenerek ilk günden itibaren izliyorum.devam edebildigi kadar etmeli ama Kadirle etmeli onsuz olmaz çünkü.temizlige de teşvik edici bir program bence.

  4. Cok eglenceli bir program bayilarak izliyoruz ben ve cevremdekiler cok beyeniyo. program bence kadirden dolayi seyrediliyor ve seviliyor bencede en farkli program cunku biktik yemek ve diger programlardan umarim devam eder reytink kurbani olmaz

  5. Bence yemek programları amacını aştı artık insanlar değişik mevzular seyretmek istiyor ,Temizlik benim işim güzel bir alternatif…

  6. Temizliği çok seviyorum, seyrederken çok keyif alıyorum, gerçekten insana temizlik yapma isteği veriyor.Kardeşime programı seyrettirdim, kalktı evimize bir temizlik yaptı, çok güzel motive olmuş

  7. Bencede kadir olmasa izlenmez onun konuşmalarına bayılıyorum kadir temizlik yaptıkca evimde temizlik yapmak icin heves geldi

  8. Süper bir program devam etmesini istiyorum hep aynı şeyleri izlemekten sıkılmıştım farklı bir program çocuklarım küçük olmasaydı katılmak ta isterdim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba