Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı?

24.05.2020
826

Kadir Ezildi’nin hazırlayıp sunduğu Fox tv Temizlik Benim İşim programı çok sevilip tutuldu. İzleyenler böyle bir programı seyretmeyi düşünmeyenler, ön yargıyla bakanlar Kadir Ezildi ile Temizlik Benim İşim programına bayıldı ve resmen müdavimi oldular. Ancak her güzel şeyin de bir sonu var. Temizlik Benim İşim programının Fox Tv de yeni bölümleri yayınlanmayınca Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı? soruları sorulmaya başlandı.

Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi?

Temizlik Benim İşim programı almış olduğu reyting oranları ile bu sezonun en sürpriz işlerinden birisi oldu tv dünyasında. Elbette bu başarıda en büyük katkı sahibi sunucusu olan Kadir Ezildi oldu. 25-26 Mayıs tarihlerinde bayram nedeni ile Temizlik Benim İşim programı ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü ekranda göremeyenler Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi final mi oldu yayından mı kalktı gibi soruları merak ettiler.Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi

Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi? Hayır bitmedi tabiki. Böylesine güzel ve bol reytingli bir dizinin bitmesini beklemeyin zaten. Ramazan bayramı günlerine denk gelen 25 Mayıs pazartesi ve 26 Mayıs Salı günü Temizlik Benim İşim programı yayınlanmayacak. Temizlik Benim İşim ekrana bayramda gelmese de bayram sonrasında kaldığı yerden devam edecek. Temizlik Benim İşim Yayından mı Kalktı? sorusu da zaten programın yüksek reytingleri nedeniyle pek mümkün görünmüyor.

Not: FOX’un sevilen yarışması Temizlik Benim İşim’de sürpriz gelişme! Sunuculuğunu Kadir Ezildi’nin üstlendiği programın yerine dün ‘Masumiyet’ dizisinin 2. bölüm tekrarı izleyiciyle buluşmuştu. Yayın akışındaki bu değişikliğin ardından perşembe günü yayınlanması gereken bölüm bugün FOX’ta, cuma yayınlanması gereken hafta finali ise bugün 16.00’dan itibaren fox.com.tr adresinde izleyiciyle buluşacak. Temizlik Benim İşim, hafta finaliyle bugün (5 Mart 2021) 16.00’da FOX sitesi ve mobil uygulamalarında!

25-26-27 Mayıs Temizlik Benim İşim Var mı Yok mu?

Temizlik Benim İşim Ramazan bayramına denk gelen hafta ekrana gelmeyecek. Talya Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği FOX’un sevilen yarışması ”Temizlik Benim İşim” bayram haftası ekrana mola verecek ve bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak. 25-26-27-28-29 Mayıs tarihlerinde Temizlik Benim İşim var mı yok mu diye merak edenlere programın bayram dolayısı ile bir hafta ara verdiğini hatırlatalım.Temizlik Benim İşim Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı

Kadir Ezildi’nin sunumuyla Fox tv de ekrana gelen yarışmada her gün bir yarışmacı kirli bir evi temizliyor, diğer yarışmacılar puanlıyor. Haftanın finalinde en çok puanı alan yarışmacının 10 bin TL’nin sahibi olduğu programın yeni bölümleri Ramazan bayramı haftası dolasıyla ekranlara gelmeyecek. ”Temizlik Benim İşim” programı yeni bölümleriyle 1 Haziran’dan itibaren hafta içi her gün 14.00’de FOX Tv de ekrana gelmeye devam edecek.

Temizlik Benim İşim Sezon Finali Ne Zaman?

Haziran boyunca yayınlanmaya devam edecek olan program Haziran ayının sonunda sezon finali yaparak ekrana veda edecek. Sevilen ve oldukça ilgiyle izlenen Temizlik Benim İşim programı yeni sezonda Eylülde kaldığı yerden devam edecek.

Temizlik Benim İşim Sezon Finali Ne Zaman

Temizlik Benim İşim Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Evet sevilen programın 2. sezonda da Fox Tv de devam edeceği belirtildi. Zaten gündüz kuşağında oldukça iyi reyting alan Temizlik Benim İşim programı Kadir Ezildi’nin sunumuyla yeni sezonda Eylül 2020 de kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde Kadir Ezildi ve programı hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Temizlik Benim İşin Programı Reyting Oranları burada..

Temizlik Benim İşim Tekrarları Ne Zaman?

Temizlik Benim İşim’ tekrarlarıyla FOX’ta yeniden yayınlanacak. Yapımcılığını Talya Produksiyon’un üstlendiği, sunuculuğunu Kadir Ezildi’nin yaptığı ve her gün 1 yarışmacının 10.000 TL’yi kazanmak için kirli bir evi temizlediği ve geçtiğimiz hafta sezon finali yapan yarışma programı ‘Temizlik Benim İşim’ tekrarlarıyla ekrana gelecek. ‘Temizlik Benim İşim’ tekrarlarıyla hafta içi her gün 14.00’te FOX’ta! 8 Haziran 2020 Pazartesi gününden itibaren Temizlik Benim İşim her gün saat 14.00 da Fox Tv de ekrana gelecek.

Temizlik Benim İşim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Temizlik Benim İşim yeni sezonda devam edecek. Sevilen gündüz kuşağı programı yaz tatili sonrasında Eylül 2020 de yeniden ekrana dönecek. Temizlik Benim İşim Yeni sezonda Fox tv de devam edecek. Temizlik Benim İşim 2. sezon başlama tarihi ise Eylül ayının ilk haftası olacak.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.